Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
134
To już pewne. "Zaległe" starcie żużlowej reprezentacji Polski z przedstawicielami Reszty Świata odbędzie się 2 kwietnia 2017 roku na stadionie przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej(...)
128
Znamy już wszystkie kwestie, jeśli chodzi o układ par meczowych w PGE Ekstralidze w części zasadniczej sezonu 2017.(...)
100
Znamy terminarz dwóch pierwszych kolejek PGE Ekstraligi w sezonie 2017. Pełny "rozkład jazdy" zostanie podany po godzinie 14.00.(...)
107
Okienko transferowe już zostało zamknięte, składy skompletowane i ogłoszone. Składy poszczególnych drużyn przedstawiają się interesująco. Powoli kreowani są już faworyci i kandydac(...)
31
Miniony sezon brązowi medaliści, ukończyli na podium. Wrócili na ?pudło? po dwóch latach nieobecności, co już można uznać za sukces. Choć wśród włodarzy, trenera, jak i samych zawo(...)
0
Mateusz Burzyński w sezonie 2017 będzie reprezentował ekipę z Winnego Grodu.(...)
118
Jacob Thorssel w sobotę podpisał kontrakt z drużyną z Zielonej Góry. Umowa będzie obowiązywała przez rok.(...)
103
W czwartek Jason Doyle opuścił szpital w Toruniu. Teraz czeka go rekonwalescencja, którą zawodnik rozpocznie od przyszłego tygodnia. (...)
461
Okres transferowy powoli się rozkręca. Zespół z grodu Bachusa także zaczyna działać. (...)
0
Zielonogórzanie zakończyli sezon 2016 z brązowym krążkiem. Teraz przed zarządem klubu trudny czas rozmów kontraktowych.(...)
346
Kolejnym zawodnikiem, którego kibice wybrali do składu reprezentacji Reszty Świata na mecz z Polską jest Jason Doyle. Niestety, z powodu kontuzji, której nabawił się podczas ostatn(...)
106
W niedzielę w Zielonej Górze dojdzie do towarzyskiego meczu pomiędzy reprezentacją Polski i ekipą Reszty Świata. Początek spotkania zaplanowano na 13.15.(...)
101
Pechowo dla Doyla zakończyły się zawody Grand Prix w Toruniu. Zawodnik Falubazu w biegu trzecim upadł na tor i został odwieziony do szpitala.(...)
103
W 66, Memoriale imienia Alfreda Smoczyka Patryk Dudek zakończył zawody na drugim miejscu. Zielonogórzanin zainkasował 7 punktów, po 12 biegach. (...)
0
8 października na zielonogórskim torze zostanie rozegrany III Memoriał Rycerzy Speedwaya. Dzień później odbędzie się mecz Polska - Reszta Świata.(...)
118
Był pierwszym polskim mistrzem świata juniorów. Wygrywając z kompletem punktów w niemieckim Olching w 1996 roku otworzył sobie drzwi do fenomenalnej kariery, która trwa do teraz. J(...)
84
Pięćset osób zaszczyci swoją obecnością Galę PGE Ekstraligi, która już 3 października odbędzie się w Warszawie i podsumuje nie tylko sezon 2016 w Najlepszej Żużlowej Lidze Świata, (...)
0
Poznaliśmy nazwisko drugiego zawodnika, który wystartuje w ekipie Reszty Świata w meczu z Polską, 9 października w Zielonej Górze. Obok Emila Sajfutdinowa, Andrzej Huszcza będzie m(...)
137
Medale Drużynowych Mistrzostw Świata już rozdane. Koronę po raz dziewiąty przywdziała wczoraj gorzowska Stal. Toruń za to po raz siódmy w historii musiał obejść się smakiem złotego(...)
0
W miniony piątek obchodził swoje 21 urodziny, nietrudno więc zgadnąć, czego sobie życzył. W najbliższą niedzielę stanie przecież do decydującej batalii o złoty medal Indywidualnych(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com