Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
217
Kolejna żużlowa niedziela przed nami. Z tym, że ta jest wyjątkowa ponieważ jest to ostatnia IV Runda PGE Ekstraligi. Już dziś wiemy, że z ligi spada Unia Tarnów ale nie wiemy kto w(...)
109
Już jutro w Zielonej Górze odbędzie się mecz pomiędzy eKantor.pl Falubaz Zielona Góra i Unią Tarnów. Będzie to ostatni mecz Unii Tarnów w Ekstralidze. Natomiast zielonogórzanie wal(...)
101
W poniedziałek rozegrane zostały już 90 Derby Ziemi Lubuskie, które zakończyły się wynikiem 44:46 dla gości z Zielonej Góry. Głos w sprawie tego spotkania zabrał trener drużyny eKa(...)
1
Już w najbliższą niedzielę na torze w Zielonej Górze, Myszy będą podejmować ekipę Jaskółek. Będzie to ostatni mecz Unii Tarnów w sezonie 2016 w Ekstralidze. Trenerzy obu ekip podal(...)
0
Pewnym zwycięstwem leszczynian zakończyła się dzisiejsza runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na torze w Rawiczu. Zawodnicy Fogo Unii Leszno na swoim koncie zapisali 5(...)
1
Rozegrane dziś Derby Ziemi Lubuskiej zakończyły się wynikiem 44:46 a wynik dwumeczu równy był 90:90, co Falubazowi dało dwa punkty a bonus przepadł. (...)
218
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 13 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wy(...)
102
Już dziś o godzinie 19:30 rozpocznie się żużlowe święto- 90 Derby Ziemi Lubuskiej. (...)
206
Dla niektórych zespołów może to być przedostatnia niedziela. W PGE Ekstralidze nie ma już miejsca na żarty i odpuszczanie. Dziś będzie toczyć się zaciekła walka o liderowanie w tab(...)
111
Już w najbliższy poniedziałek dojdzie do kolejnych derbów ziemi Lubuskiej. W rundzie rewanżowej, gospodarzami tego prestiżowego spotkania będzie ekipa żółto niebieskich. Gorzowiani(...)
103
13 kolejka PGE Ekstraligi, która odbędzie się już w poniedziałek na pewno przyniesie ogromne emocje szczególnie na zachodzie naszego kraju, gdzie rozegrane zostaną derby. Do tego s(...)
126
Wielkie żużlowe święto Derby Ziemi Lubuskiej coraz bliżej, już w poniedziałek o godzinie 19:30 rozpocznie się ich pierwszy bieg. Spotkanie to w tym roku będzie o tyle ciekawe, że m(...)
117
W niedziele Patryk dudek wystartuje w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi w Gdańsku, a już w poniedziałek DuZers pojedzie w barwach Falubazu w Derbach Ziemi Lu(...)
9
W czwartek 11 sierpnia na stadionie imienia Alfreda Smoczyka odbyło się zaległe spotkanie XI rundu PGE Ekstraligi. Do składu Fogo Unii Leszno powrócił Peter Kildemand, który dołoży(...)
40
Na przedmeczowej konferencji prasowej pojawił się prezes Stali Gorzów i zarysował stanowisko zarządu w sprawie tego spotkania. Rozpoczął oczywiście od kwestii frekwencji, która w t(...)
102
Patryk Dudek w czwartkowym spotkaniu pomiędzy Fogo Unią Leszno, a Ekantor.pl Falubazem Zieloną Górą zdobył 12 punktów i bonus. W biegu 15 wywalczył remis dla Falubazu, dzięki czem(...)
21
Fogo Unia Leszno zremisowała z ekipą Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Emil Sajfutdinow zdobywca 13 puntów, a po stronie gości najwię(...)
2
Fogo Unia Leszno zremisowała dziś na własnym torze z ekipą Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. Dla Byków było to bardzo ważne spotkanie, ponieważ od tego zależało czy znajdą się w Pl(...)
109
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 11 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Fogo Unia Leszno w stosunku 45:45. Prezent(...)
107
W poniedziałek w Gorzowie Wielkopolskim miejscowa Stal podejmie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Poznaliśmy już awizowane składy obu drużyn. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com