Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Jason Doyle w minioną niedzielę po raz drugi w tym sezonie wrócił na tor swojego ubiegłorocznego klubu. Za drugim razem pojechał tak jak się tego od niego oczekuje w Zielonej Górze(...)
114
W kolejną niedzielę dojdzie do drugiego arcyciekawego pojedynku pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń w ramach półfinału PGE Ekstraligi. Torunianie będą broni(...)
100
Jarosław Hampel wraca po ponad rocznej przerwie do ścigania na motocyklu żużlowym. Feralnej kontuzji uda nabawił się podczas Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie. W pierwszym mecz(...)
0
W niedzielnym półfinałowym pojedynku w Toruniu ekipa Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra przegrała z Get Well Toruń 50:40. Tym samym podopieczni Jacka Gajewskiego zapewnili sobie dzies(...)
0
Pierwszy mecz półfinałowy rozegrany na toruńskiej Motoarenie zakończył się zwycięstwem drużyny Get Well Toruń. Podopieczni Jacka Gajewskiego pokonali Ekantor.pl Falubaz Zieloną Gór(...)
0
Kibice zgromadzeni na toruńskiej Motoarenie zobaczyli dziś kapitalny pojedynek pomiędzy Get Well Toruń a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Spotkanie wygrali gospodarze w stosunku (...)
121
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 15 kolejki Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40. Prezentujemy Pań(...)
101
Na ten dzień kibice sportu żużlowego czekali cały sezon. Czas rozpocząć play off i półfinały Drużynowych Mistrzostw Polski. Dzięki dzisiejszym pojedynkom zobaczymy kto będzie jedną(...)
0
Patryk Dudek był bezkonkurencyjny i wygrał turniej Grand Prix Challenge w szwedzkiej Vetlandzie. 23-latek po raz pierwszy w karierze będzie stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. Za(...)
101
Już w najbliższą niedzielę rozpoczną się mecze półfinałowe DMP na żużlu. W jednym z nich dojdzie do starcia pomiędzy ekipami z Torunia, oraz Zielonej Góry. Kto będzie w lepszej syt(...)
101
W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 na toruńskiej Motoarenie dojdzie do arcyważnego pojedynku półfinałowego pomiędzy Ekator.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń. Podczas (...)
1
4 września 2016 roku toruńskie ?Anioły? rozpoczną walkę w Play - Offach. Bilety można kupować zarówno przez internet jak i w stacjonarnych punktach: na Motoarenie oraz w SportFanSh(...)
0
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrany pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy Get Well Toruń a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Obie ekipy zdają sobie sprawę z wagi (...)
7
W najbliższą niedzielę na MotoArenie o godzinie 19:00 odbędzię się pierwsze spotkanie półfinałowe rozgrywek PGE Ekstraligi, w którym Get Well Toruń podejmie Ekantor.pl Falubaz Ziel(...)
109
W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 dojdzie do pasjonującego pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Zawody zapowiadają się niezwykle emocjonując(...)
109
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państw(...)
219
9 października w Zielonej Górze swój ostatni test-mecz w sezonie odjedzie Żużlowa Reprezentacja Polski. Na konferencji prasowej podane zostały szczegóły owego spotkania. Podopieczn(...)
103
Fatalnie zakończyła się zaległa runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które rozgrywane były dzisiaj na torze w Opolu. W biegu 20 (ostatnim) kiedy to zawodnicy pokonywa(...)
105
Greg Hancock, to jeden ze strzałów w dziesiątkę jeśli chodzi o toruńskie transfery. W niedzielnym meczu na Motoarenie zdobył przeciwko MR GARDEN GKM Grudziądz dwanaście punktów z d(...)
225
W Winnym Grodzie deszcz nie dał za wygraną.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com