Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
143
W rozegranym dzisiaj na torze w Rybniku treningu punktowanym KS ROW pokonał Ekantor.pl Falubaz Zieloną Górę 47:43. Mimo że były to zawody towarzyskie, kibice momentami oglądali bar(...)
14
Piotr Protasiewicz wystąpił w sobotnim Benefisie Roberta Kościechy pokazując się z bardzo dobrej strony. Podczas rundy zasadniczej zdobył osiem punktów w czterech startach a następ(...)
61
To, co jeszcze wczoraj wydawało się niemożliwe, dzisiaj staje się faktem. Legenda zielonogórskiego Falubazu, Andrzej Huszcza znalazł się w składzie Reszty Świata pod numerem ?7? i (...)
2
Zawodnicy Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra okazali się być niezbyt gościnni dla zaproszonych gości biorących udział w rozgrywanym dzisiaj w Grodzie Winnym turnieju ?Rycerzy Speedwa(...)
1
Pierwszego sparingu w sezonie 2017 drużyna "Jaskółek" na pewno nie zaliczy do udanych. Klub z Tarnowa przegrał wysoko z drużyną z Zielonej Góry 68:22.(...)
104
W październiku 2016 roku podczas zawodów Speedway Grand Prix w Toruniu, Jason Doyle nabawił się fatalnej kontuzji, którą musiał leczyć przez cały okres zimowy. Jak widać po wczoraj(...)
0
W tegorocznej edycji Speedway Best Pairs, drużyna Boll Team wystawiła bardzo silny skład. Gwiazdą zespołu jest Jason Doyle, który w sezonie 2015 reprezentował barwy KS Toruń. 25 ma(...)
0
Drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów po raz pierwszy wyjechała na swój domowy tor. Jest to niejako przetarcie przed planowanym sparingiem, który odbędzie się w piątek z drużyną Ekantor.(...)
0
W czwartek, 23 marca, na torze w Częstochowie odbędzie się sparing pomiędzy Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa, a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. We wtorek poznaliśmy s(...)
127
Jak informuje trener zielonogórskiego Ekantor.pl Falubaz, Marek Cieslak w dniu jutrzejszym jego zespół wyjedzie na wspólny trening na torze w Ostrowie Wielkopolskim. (...)
200
W siedzibie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra, odbyła się dziś konferencja związana ze spotkaniem naszej reprezentacji, które odbędzie się, przy ul. Wrocławskiej 69 już 2 kwietnia. B(...)
0
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra jest już w posiadaniu kompletu oświadczeń od zawodników, którzy w sezonie 2017 będą startować w ligach zagranicznych. Dwa brakujące od Jasona Doylea(...)
264
Zapraszamy do obejrzenia ciekawego materiału filmowego przygotowanego przez Falubaz TV, w którym to Piotr Protasiewicz wraz z Jarosławem Hampelem odpowiadają na ciekawe pytania zad(...)
110
Patryk Dudek odwiedził wczoraj w domu zawodnika Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego, Wiktora Przyjemskiego. Wręczył młodemu adeptowi speedwaya zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Po(...)
103
Sześć spotkań, rywale z PGE Ekstraligi oraz jeden reprezentujący Nice PLŻ. Tak wygląda plan przygotowań do zbliżającego się sezonu żużlowego w wykonaniu zawodników Włókniarza Częst(...)
112
Wiadomo już z kim mierzyć się będzie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra w przedsezonowych spotkaniach sparingowych. Trener Marek Cieślak zdecydował się na trzy dwumecze z drużynami ek(...)
109
Zmianie uległa data spotkań z Falubazem Zielona Góra.(...)
117
Podobnie jak kilka innych polskich drużyn żużlowych, zawodnicy ze Śląska przed nowym sezonem sprawdzą swoją formę w meczach sparingowych.(...)
107
Wiadomo już z kim mierzyć się będzie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra w przedsezonowych spotkaniach sparingowych. Trener Marek Cieślak zdecydował się na trzy dwumecze z drużynami ek(...)
135
Ekipa Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra przed nadchodzącym sezonem wyjedzie na zimowy obóz przygotowawczy do Norweskiej Doliny w Szklarskiej Porębie. Na zgrupowaniu awizowani są wszy(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com