Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
102
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 18 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 49:41. Prezentuj(...)
435
Żużlowcy Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra wygrywając z Betard Spartą Wrocław pierwszy mecz, którego stawką jest trzecie miejsce w PGE Ekstralidze są bliżej zdobycia krążka z tego m(...)
111
Ekantor. pl Falubaz Zielona Góra kontra Betard Sparta Wrocław - który z tych zespołów sięgnie po brązowy medal żużlowych mistrzostw Polski? Żużlowcy z Myszką Miki na plastronie w(...)
0
Zwycięstwem Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zakończył się niedzielny mecz o trzecie miejsce w PGE Ekstralidze. Podopieczni Marka Cieślaka pokonali Betard Spartę Wrocław 48:42 i są (...)
0
Zwycięstwem Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zakończył się niedzielny mecz o brązowy medal w Poznaniu. Podopieczni Marka Cieślaka pokonali Betard Spartę Wrocław 48:42.(...)
109
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 17 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 48:42. Prezentujemy (...)
102
Na tę niedzielę wszyscy w Polsce czekali. Już dzisiaj poznamy zespół, który bliżej będzie złota Drużynowych Mistrzostw Polski. O to najważniejsze polskie trofeum walczyć będzie na (...)
0
Do niedzielnego meczu o brąz przystąpią dwie drużyny, które przegrały swoje półfinały. Jednak porażki w tych starciach były zgoła odmienne, ale to jest sport i o godzinie 16 wszyst(...)
138
Tylko do 20 września kibice mogą głosować na poszczególnych zawodników reprezentacji Reszty Świata, która 9 października zmierzy się w Zielonej Górze z podopiecznymi Marka Cieślaka(...)
112
Emocje po wielkim półfinale pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń już prawie opadły. Warto teraz zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Po pierwsze na to, że (...)
0
18 i 25 września rozegrane zostaną mecze finałowe o medale drużynowych mistrzostw Polski. Stal Gorzów o złoto powalczy z Get Well Toruń, a Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra z Betarde(...)
187
Przed nami wielki dzień. Dzisiejszej niedzieli poznamy finalistów PGE Ekstraligi. W pojedynku pomiędzy Stalą Gorzów a Betardem Spartą Wrocław w zasadzi wszystko jest jasna i gorzow(...)
105
W niedzielę, 11 września o godzinie 19:00 na stadionie w Zielonej Górze przy Wrocławskiej 69 odbędzie się drugi mecz półfinałowy pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra w Get We(...)
102
Kapitan Kantor.pl Falubaz Zielonej Góry podpisał kontrakt z klubem obowiązujący do końca sezonu 2020. (...)
4
Get Well Toruń pokonał na swoim torze Eknator.pl Falubaz Zielona Góra w ramach pierwszego meczu półfinałowego na toruńskiej Motoranie. Wielu kibiców, działaczy, ekspertów będzie si(...)
0
W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się rewanżowy pojedynek pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń. Do Zielonej Góry torunianie jadą bronić wyniku(...)
0
Paweł Przedpełski jest po Bartoszu Zmarzliku najlepszym juniorem PGE Ekstraligi. W ubiegłą niedzielę wychowanek toruńskiego klubu przeciwko Ekantor.pl Falubazowi Zielona Góra zrobi(...)
0
Adrian Miedziński do dłuższego czasu miał problemy ze spasowanie się do domowego toru na Motoarenie. Paradoksalnie wychowankowi Apatora Toruń lepiej szły ostatnie mecze na wyjazdac(...)
177
Martin Vaculik po zmianie barw z Unia Tarnów od tego roku lideruje Get Well Toruń. Słowak ze swojej roli wywiązuje się bardzo dobrze, w ostatnim meczu na toruńskiej Motoarenie zdob(...)
109
W niedzielę rozegrane zostaną rewanżowe spotkania półfinałowe PGE Ekstraligi. Dziś poznaliśmy obsadę sędziowską meczów w Gorzowie i Zielonej Górze. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com