Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
69
Słoweniec Matej Zagar nie wyklucza możliwości dalszych startów dla Smederny Eskilstuna, z którą zwyciężył w ostatnim sezonie Elitserien.(...)
165
Po dwunastu sezonach w Elit Vetlandzie, Jarosław Hampel opuszcza klub. W jego miejsce aktualny wicemistrz Elitserien pozyskał Rosjanina, Artema Lagutę. (...)
110
Greg Hancock wczoraj oświadczył, że w przyszłym roku nie będzie występował w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Zamierza skupić się na startach w szwedzkiej Elitserien, gdyż występować bę(...)
403
Nicki Pedersen po roku przerwy powraca do szwedzkiej Elitserien. Wybór padł na beniaminka, Vaestervik Speedway. (...)
100
Maciej Janowski zdecydował się przedłużyć o kolejny, trzeci sezon swoje występy w szwedzkiej lidze Elitserien, broniąc barwy Dackarny Malilla. (...)
140
Szwedzki zespół Lejonen Gislaved poinformował, że na przyszły sezon pozyskał dwóch nowych zawodników: Fina, Timo Lahtiego oraz Polaka, Kacpra Worynę. (...)
109
Sam Masters obok Jasona Doylea, oraz Maxa Fricke będzie trzecim Australijczykiem występującym w barwach Rospiggarny Hallstavik w przyszłym sezonie. Nową warzą będzie również Rosjan(...)
100
Klub z Avesty w tym sezonie spisywał się na tyle dobrze, że w fazie play – off wywalczył brązowy medal. Sztab szkoleniowy zadowolony jest z tego rezultatu i zaznacza, że w sezonie (...)
1
Sensacyjnym rozstrzygnięciem zakończył się rewanż meczu finałowego w szwedzkiej Elitserien. Raworyzowana Elit Vetlanda, która wczoraj w pierwszym spotkaniu na wyjeździe w Eskilstun(...)
215
O godzinie 19:00 rozpocznie się mecz rewanżowy finału szwedzkiej Elitserien, dzięki któremu poznamy Drużynowego Mistrza Szwecji. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledze(...)
106
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Elitserien rozgrywanym na torze w Eskilstunie miejscowa Smederna uległa Elit Vetlanda 41:49. Goście osłabieni brakiem Martina Vaculika już od(...)
470
W dniu dzisiejszym o godzinie 19:00 na torze w Eskilstunie rozpocznie się pierwsze spotkanie finałowe szwedzkiej Elitserien, w którym miejscowa Smederna zmierzy się z Elit Vetlandą(...)
101
Jak informuje oficjalna strona klubowa w dzisiejszym spotkaniu finałowym szwedzkiej Elitserien w zespole Elit Vetlandy z powodu choroby nie ujrzymy Słowaka, Martina Vaculika. (...)
103
W dzisiejszym rewanżu meczu półfinałowego, który odbył się dopiero za czwartą próbą z powodów atmosferycznych, Elit Vetlanda rozgromiła, jeszcze aktualnego DM Szwecji, Rospiggarna (...)
0
Dzisiaj na godzinę 19:00 zaplanowano czwarte podejście do rewanżu meczu półfinałowego szwedzkiej Elitserien pomiędzy Elit Vetladną a Rospiggarna Hallstavik. W pierwszym spotkaniu, (...)
129
Rewanż półfinałowego meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Elit Vetlanda a Rospiggarna Hallstavik z powodu fatalnych warunków atmosferycznych został przełożony na dzień następny tj.(...)
0
Obrońca tytułu DM Szwecji Rospiggarna Hallstavik uległa dzisiaj na własnym stadionie, w pierwszym meczu półfinałowym szewdzkiej Elitserien, Elit Vetlanda 44:46. W zespole gości pry(...)
0
Smederna Eskilstuna wygraną w pierwszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien na torze Masarny Avesta 38:52 niemal przesądziła o awansie do finału. W zespole gospodarzy wystąpiło dwóch P(...)
263
O godzinie 19:00 rozpoczną się dwa spotkania półfinałowe szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z tych meczów.(...)
0
Późnym wieczorem poznaliśmy pary półfinałowe szwedzkiej Elitserien. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com