Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
186
Od przyszłego sezonu Michał Gruchalski będzie zawodnikiem Unii Tarnów. Kończący wiek juniora zawodnik mówi o powodach przenosin na zaplecze ekstraligi oraz swoich planach na przysz(...)
105
Apator Toruń poszerzył kadrę o kolejnego zawodnika.(...)
69
3 miesiące temu
Apator Toruń podpisał dziś kolejny kontrakt. Nowym zawodnikiem „Aniołów” będzie Wiktor Kułakow, startujący w tym sezonie w barwach Unii Tarnów.(...)
107
W związku z objęciem przez córkę pana Witolda Skrzydlewskiego stanowiska wiceprezydenta Łodzi dotychczasowy prezes Orła Łódź zrezygnował z dalszego kierowania klubem.(...)
182
3 miesiące temu
Na dzisiejszej konferencji prasowej, Jerzy Kanclerz ogłosił nazwiska osób, którzy będą bronić barw Polonii Bydgoszcz w nadchodzących rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej.(...)
240
Drużyna z Gdańska ogłosiła skład na sezon 2020. Do zespołu dołączyło sześciu nowych zawodników.(...)
242
Sklasyfikowany na 39. miejscu w sezonie 2019 PGE EKstraligi Adrian Miedziński postanowił w przyszłym roku powalczyć na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej i został zawodnikiem m(...)
7
3 miesiące temu
Klub z Torunia w środowe popołudnie poinformował o tym, że do drużyny dołączył Tobiasz Musielak. Dla wychowanka Fogo Unii Leszno będzie to kolejny sezon na zapleczu PGE Ekstraligi.(...)
62
3 miesiące temu
TŻ Ostrovia nie zwalnia tempa. Wczoraj informowaliśmy, że kontrakt z zeszłorocznym finalistą Nice 1. LŻ przedłużył Nicolai Klindt, a od dziś kadra drużyny na sezon 2020 liczy o ko(...)
296
Tarnowskie Jaskółki pozyskały nowego zawodnika. Mowa o Michale Gruchalskim, dla którego sezon 2020 będzie pierwszym w gronie żużlowców powyżej 21. roku życia. (...)
3
Dziś poznaliśmy trzeciego zawodnika, który w przyszłym sezonie zasili szeregi bydgoskiej Polonii. Po zabezpieczeniu formacji seniorskiej, którą wzmocnią David Bellego i Kai Huckenb(...)
101
Daniel Jeleniewski przedłużył kontrakt z Orłem Łódź na sezon żużlowy w 2020 roku. W mijających rozgrywkach przywoził średnio 2 pkt na bieg dzięki czemu był 13. najskuteczniejszym ż(...)
306
Viktor Kulakov wpisem na swoim koncie jednego z portali społecznościowych pożegnał się i za razem podziękował tarnowskim kibicom, klubowi Unii Tarnów za najlepszy jak dotychczas s(...)
200
Sezon 2019 dobiega końca. (...)
1594
W pierwszej stolicy Polski mają zamiar iść drogą klubów ekstraligowych Falubazu Zielona Góra czy Fogo Unii Leszno i wystawić dwie drużyny w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Pols(...)
106
Denis Zieliński, Oskar Rowecki i Dominik Majchrzak nie będą reprezentować gdańskiej drużyny w przyszłym sezonie. Decyzją klubu ich wypożyczenia nie będą przedłużone. (...)
239
Za nami pełny wyzwań kolejny żużlowy sezon. Nicolai przebył w nich tysiące mil w Europie, ścigał się w 4 różnych krajach. Odjechał ponad 85 zawodów, do tego należy doliczyć trening(...)
182
Łódzki klub informuje, że od 1 listopada rozpoczyna się sprzedaż karnetów na sezon żużlowy w 2020 roku. (...)
188
Prezes bydgoskiego klubu wspomina chwile związane z awansem Nice 1. Ligi Żużlowej. Wie, że teraz czeka trudniejsze zadanie. Trzeba wzmocnić klub. Jakie plany ma sternik "Gryfów"?(...)
111
Po dwóch latach na "obczyźnie", Adrian Miedziński wraca do Torunia. W mijającym sezonie wykręcił 1,312 pkt/bieg będąc 39. najskuteczniejszym zawodnikiem PGE Ekstraligi i 4. forBet (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com