Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
208
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
204
Do ciekawego pojedynku dojdzie dzisiaj wieczorem w Bydgoszczy. Gospodarze by móc nadal myśleć o awansie do fazy play - off muszą zdobyć 3 punkty. (...)
173
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Już w niedzielę na torze w Gnieźnie dojdzie do starcia pomiędzy miejscowym Startem a Unią Tarnów. Mecz bardzo ważny dla układu tabeli, bo po tym spotkaniu możemy dowiedzieć się czy(...)
127
Niesprawujący się dobrze w tym sezonie 22- letni młody Niemiec w eWinner 1 lidze, został właśnie gościem niemieckiego klubu z drugiej ligi, MSC Wolfe Wittstock.(...)
163
Za nami kilka interesujących spotkań na pierwszoligowych i ekstraligowych torach. Przedstawiamy państwu skróty i podsumowanie tych emocjonujących starć.(...)
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
W rozegranym dzisiaj zaległym meczu 1 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej miejscowy Aforti Start Gniezno pokonał Orzeł Łódź w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Podopieczni Marka Cieślaka, zmierzą się w najbliższą niedzielę, na własnym torze z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.. Obie drużyny podały awizowane zestawienia na hit eWinner 1(...)
101
W niedzielne popołudnie, w ramach zaległej 7 kolejki eWinner 1 ligi, do skutku dojdzie pojedynek dwóch pretendentów do zajęcia czwartego miejsca w tabeli, a mianowicie Orła Łódź z (...)
101
Wiktor Kułakow jak na razie błyszczy w eWinner 1 lidze. Rosjanin ma najwyższą średnią ligową, i spełnia przedsezonowe oczekiwania kibiców z Gdańska. Zawodnik rozmawiał z Rafałem Su(...)
335
W piątkowe popołudnie, w pierwszej stolicy Polski, miejscowy Start będzie podejmować na swoim domowym torze Łódzkiego Orła. We wtorek obie drużyny podały awizowane składy na to spo(...)
179
Po rozegranym meczu w Gdańsku, reporterowi portalu zuzelend.com udało się porozmawiać już po meczu. Wywiadu udzielili Piotr Gryszpiński, Jakub Jamróg i menadżer gdańskiej drużyny, (...)
108
Orzeł Łódź zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
ROW Rybnik pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W niedzielę o godz. 16.30 rozpocznie się pojedynek na torze w Gnieźnie w ramach X rundy eWinner 1 ligi żużlowej pomiędzy Aforti Start Gniezno a Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Zaprasz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com