Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
0
W jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pewnie pokonało na własnym torze Piraterne Motala 52:37. W zespole gości dobre spotkanie pojechał Piotr Pawl(...)
106
Lider cyklu SGP, Greg Hancock wygrał szósty akt walki o koronę Mistrza Świata w Malilli. Amerykanin potwierdził, że ma chrapkę na kolejny czwarty już mistrzowski tytuł. Na G&B (...)
110
Lider cyklu SGP, Greg Hancock wygrał szósty akt walki o koronę Mistrza Świata w Malilli. Na G&B Arenia, która najlepszych żużlowców gościł już po raz jedenasty kolejne miejsca (...)
0
W sobotę na torze w Malilli rozegrane zostanie kolejna runda Grand Prix. W piątek wylosowano numery startowe. W zawodach wystartuje trzech reprezentantów Polski - Maciej Janowski ((...)
0
Reprezentacja Polski wczoraj na torze w Manchesterze wywalczyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata. Do zwycięstwa biało-czerwonych poprowadził kapitan Piotr Pawlicki.(...)
108
4 lata temu
Polacy w efektowny sposób zdobyli złote medale. Zobaczmy co bohaterzy finału mieli do powiedzenia na temat zawodów. (...)
1
Piotr Pawlicki został kapitanem Reprezentacji Polski po tym jak trener Marek Cieślak zadecydował, że obecnego kapitana Macieja Janowskiego, nie zobaczymy w finale Drużynowego Pucha(...)
250
Reprezentacja Polski w najbliższą sobotę będzie walczyła w finale Drużynowego Pucharu Świata w Manchesterze. Polacy zapewnili sobie awans do finałowego starcia w sobotę na torze w(...)
0
Żużlowa reprezentacja Polski w sobotę 23 lipca rozpocznie rywalizację o Drużynowy Puchar Świata. Przed tym ważnym wydarzeniem Biało-Czerwonych czeka oficjalny trening. W tym roku o(...)
4
W hicie kolejki szwedzkiej Elitserien Piraterna Motala uległa na własnym torze Rospiggarnie Hallstavik 40:50. Gospodarze już od biegu trzeciego zostali osłabieni brakiem Petera Kil(...)
16
23 lipca na torze w duńskim Vojens dojdzie do pierwszego półfinały Drużynowego Pucharu Świata. Wczoraj trener polskiej reprezentacji, Marek Cieślak, przedstawił skład na te zawody.(...)
1
Piotr Pawlicki po upadku w lidze szwedzkiej w ubiegłym tygodniu, zdecydował się, że nie odpuści piątej rundy Grand Prix, która odbyła się na Principality Stadium w Cardiff. (...)
3
23 lipca w Vojens odbędzie się pierwszy z półfinałów Drużynowego Pucharu Świata. Dzisiaj poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Rywalami Polaków będą Duńczycy, Czesi oraz Rosjanie.(...)
14
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie wygrała z Unią Tarnów w stosunku 52:38, a spotkanie było zaległym meczem 9 kolejki PGE Ekstraligi. Piotr Pawlicki w meczu zdołał wywalczyć (...)
183
Już jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego rozegrana zostanie piąta runda Speedway Grand Prix w Cardiff. Stadion Millennium i Grand Prix Wielkiej Brytanii to z pewnością zawody leg(...)
0
Już jutro w Cardiff odbędzie się kolejna runda Grand Prix. Znamy listę startową jutrzejszych zawodów. W zawodach wystąpi trójka Polaków ? Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski oraz Pio(...)
2
Podczas wtorkowego spotkania w lidze szwedzkiej Piotr Pawlicki zanotował groźnie wyglądający upadek podczas próbnego startu. Zawodnik został odwieziony do szpitala na szczegółowe b(...)
33
Piotr Pawlicki podczas wczorajszego spotkania szwedzkiej Elitserien upadł na tor podczas próbnego startu. Zawodnik został odwieziony do szpitala na szczegółowe badania.(...)
0
W hicie 9 kolejki szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraternę Motala 50:40. Aż pięciu Polaków mogliśmy dzisiaj oglądać na torze w Kumla. Dobry wystę(...)
333
Bardzo fatalny w skutkach dla Piotra Pawlickiego okazał się upadek tuż przed biegiem nr. 8 meczu szwedzkiej Elitserien. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com