Wczoraj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
103
Ostatnim potwierdzonym żużlowcem, który wystąpi w Memoriale Tomasza Jędrzejaka, jest Adrian Miedziński. 31 marca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zobaczymy ośmiu zawodników Be(...)
35
Na stronie bilety.wts.pl można już nabyć bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka, który odbędzie się 31 marca o godzinie 15:00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zawody mają szcz(...)
64
Kapitan Falubazu Zielona Góra został kolejnym uczestnikiem turnieju ku pamięci Tomasza Jędrzejaka, który zaplanowano na 31 marca. W najbliższych dniach organizatorzy ogłoszą nazwis(...)
16
Fogo Unia Leszno w niedzielnym półfinale PGE Ekstraligi pokonała Betard Spartę Wrocław i zameldowała się w finałowym starciu. Jednym z liderów leszczyńskich Byków podczas spotkania(...)
312
Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia losowania numerów startowych przed finałową rundą cyklu TAURON Speedway Euro Championship, która odbędzie się 15 września na Stadionie Śląski(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla po zaciętym meczu minimalnie wygrała z Lejonen Gislaved 46:44. (...)
452
Patryk Dudek zdobył dzisiaj w Gdańsku na Stadionie im.Zbigniewa Podleckiego tytuł Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza PGE Ekstraligi. Dudek mimo odległej pozycji po rundzie zas(...)
11
6 lat temu
W sobotnie wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka Piotr Pawlicki wywalczył złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a na najniższym st(...)
2
Piotr Pawlicki przed chwilą sięgnął po złoto Indywidualnych Mistrzostw Polski na swoim domowym torze im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a trzecie(...)
172
W meczu dwóch najsłabszych obecnie zespołów szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pokonało na własnym torze Masarne Avesta 49:41. (...)
0
Swoje mecze rozgrywała dzisiaj szwedzka Elitserien. (...)
71
Robert Lambert wygrał drugą rundę cyklu Tauron SEC rozegraną na torze w Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, a na trzeciej pozycji uplasował się Mikkel Michelsen.(...)
0
Piotr Pawlicki debiutuje jako stały uczestnik TAURON Speedway Euro Championship. Po wypadnięciu z cyklu Grand Prix, Polak nadal walczy o prestiżowe trofea i nie traci kontaktu z mi(...)
0
W drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegranym w Gnieźnie zwyciężył Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, a na trzeciej pozycji zawody zakończył Zbign(...)
0
Indianerna Kumla w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze wygrała minimalnie z Eskilstuna Smederna 44:46.(...)
187
O godzinie 19:00 na Stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do rozegrania klasyku najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Otóż miejscowa Unia podejmie Get Well Toruń, niestety pojed(...)
30
W dzisiejszym spotkaniu 5 kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała Masarnę Avesta 56:34. (...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę Grupy Azoty Unii Tarnów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosu(...)
92
Dzisiaj na torze w Abensbergu rozegrana została ostatnia, czwarta runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował Brytyjczyk, Craig Cook, który w k(...)