Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
0
24 marca w Poole rozegrany zostanie turniej charytatywny. Podczas zawodów zbierane będą pieniądze na leczenie kontuzjowanego Darcy'ego Warda. Udział w imprezie potwierdzili bracia (...)
102
Piotr Pawlicki spotkał się z fanką żużla z Warszawy, która wygrała konkurs organizowany przez Polski Związek Motorowy. Wspólny lunch i możliwość poćwiczenia w parku trampolin pozos(...)
335
Chcesz ugotować coś pysznego dla Piotra Pawlickiego, uczestnika PZM Warsaw FIM SGP of Poland i zaprosić go na lunch do Warszawy? Teraz jest to możliwe. Reprezentant Polski przyjedz(...)
227
Przygotowującego się do drugiego sezonu w cyklu Grand Prix, Piotra Pawlickiego zapytaliśmy w imieniu kibiców o słynnego różowego ?malucha?, szybką jazdę samochodem oraz plany przed(...)
102
W czwartkowe popołudnie team Piotra Pawlickiego wydał oświadczenie, które odnosi się do wyroku Sądu Rejonowego w Lesznie. Przypomnijmy, że zawodnik Fogo Unii Leszno usłyszał wyrok (...)
181
Pół roku więzienia w zawieszenie na 2 lata, dozór kuratora, 3 tysiące złotych grzywny oraz 8 tysięcy złotych na rzecz poszkodowanego. Taki wyrok usłyszał Piotr Pawlicki, kapitan Fo(...)
283
Fogo Power to pierwsza drużyna, która wystąpi w turniejach z cyklu Speedway Best Pairs. Zmagania te zostaną zainaugurowane 25 marca w Toruniu, a zakończą się 25 maja w bawarskim La(...)
100
Zawodnicy startujący w cyklu Grand Prix od kilku lat mogą wybierać swoje numery startowe, zamiast tych odzwierciedlających ich pozycję w klasyfikacji Speedway Grand Prix. Właśnie o(...)
101
Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski ? żużlowcy, którzy 13 maja wystąpią w PZM Warsaw FIM SGP of Poland gościli na Zimowym Narodowym.(...)
282
Stadion Narodowy w Warszawie będzie gościł najlepszych zawodników świata po raz trzeci. Przyszłoroczne zawody zaplanowano na 13 maja 2017. W środę ruszyła sprzedaż biletów na warsz(...)
148
Chris Holder zwyciężył w ostatniej rundzie Speedway Grand Prix rozegranej w Melbourne. Na Etihad Stadium Australijczyk triumfował piąty raz w karierze. Drugie miejsce zajął Tai Wo(...)
15
W sobotę 22 października o godzinie 19:00 czasu australijskiego zostanie rozegrana ostatnia runda Speedway Grand Prix. Tym razem cykl zagości w odległej Australii w Melbourne. Fina(...)
0
W sobotę w Melbourne odbędzie się ostatnia runda tegorocznego cyklu Grand Prix. Poznaliśmy listę startową sobotnich zawodów. Polskę reprezentować będą Maciej Janowski, Bartosz Zmar(...)
119
Piotr Pawlicki w sezonie 2017 będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno. Przypomnijmy, że klub z Leszna w ubiegłym tygodniu przedłużył kontrakt z Emilem Sajfutdinowem.(...)
101
W Toruniu skład na przyszły sezon jest niemal znany. Kontrakty zostały podpisane przez Chrisa Holdera i Pawła Przedpełskiego. Cały czas kibice czekają na przedłużenie kontraktu z A(...)
119
Sobotnie zawody cyklu Speedway Grand Prix w Toruniu zakończyły się zwycięstwem Nielsa K. Iversena. Drugie miejsce zajął zawodnik Get Well Toruń, Greg Hancock. Na najniższym stopniu(...)
111
1 października na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrana przedostatnia runda Speedway Grand Prix. Będzie to pożegnanie cyklu ze Starym Kontynentem bowiem ostatni odcinek walki o (...)
0
8 października na zielonogórskim torze zostanie rozegrany III Memoriał Rycerzy Speedwaya. Dzień później odbędzie się mecz Polska - Reszta Świata.(...)
112
Jason Doyle zwyciężył w dziewiątej rundzie Speedway Grand Prix rozegranej w Sztokholmie. Na Friends Arenie Australijczyk triumfował czwarty raz w tym sezonie, dokonując rzeczy któr(...)
110
IX odcinek walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata zostanie wyświetlony w stolicy Szwecji. W Sztokholmie 24 września o godzinie 19:00 zostanie rozegrane Grand Prix Sztokholmu. Zawo(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com