Dzisiaj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
229
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie zmierzyła się w meczy sparingowym z Stelemt Falubazem Zielona Góra. Leszczynianie wygrali test mecz w stosunku 45:44, a w treningu punktowany(...)
209
Fogo Unia Leszno w piątkowe przedpołudnie poinformowała, że doszła do porozumienia z Piotrem Pawlickim, a zawodnik w sezonie 2022 będzie reprezentował barwy leszczyńskiego klubu.(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)
76
Piotr Pawlicki triumfował w 2 finale Speedway Euro Championship rozegranym w niemieckim Gustrow. Na drugim miejscu zawody zakończył Leon Madsen, a trzeci był Patryk Dudek. Dzisiej(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Dań Bewley(...)
281
Piotr Pawlicki zwyciężył ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywany w Łodzi. Za nim uplasowali się Norbert Kościuch oraz Dominik Kubera.(...)
226
W niedzielnym finale debiut zaliczył Kacper Pludra, młodzieżowiec z Leszna dostał szansę zaprezentowania się w czternastej gonitwie dnia, gdzie zmienił Jaimona Lidseya. Ku zaskocze(...)
376
Kapitan Fogo Unii Leszno przed zakończeniem sezonu zdecydował się na podpisanie kontraktu w macierzystym klubie. Dla Piotra Pawlickiego sezon 2021 będzie dziesiątym z rzędu w barwa(...)
1
Piotr Pawlicki w poniedziałkowy wieczór doszedł do porozumienia z Fogo Unią Leszno i w tegorocznych zmaganiach ligowych będzie walczył o punkty z Bykiem na plastronie.(...)
158
Józef Dworakowski zdementował informacje jakoby Emil Sajfutdinow nie podpisał aneksu do umowy na start w sezonie 2020 z Fogo Unią Leszno. (...)
1
Nic się nie zmieniło przez noc w leszczyńskiej Fogo Unii. Wiemy już, że w przyszłym sezonie nie zobaczymy Emila Sajfutdinowa, a Piotr Pawlicki zdecydował się podpisać tylko tzw. ko(...)
87
Od 1 maja trwało siedmiodniowe okienko transferowe, w którym zawodnicy mogli podpisywać aneksy do kontraktów. Fogo Unia Leszno porozumiała się niemal ze wszystkim zawodnikami.(...)
16
Ze względu na panującego na świecie wirusa sezon żużlowy został przesunięty. Zawodnicy z Leszna trenują indywidualnie lub w małych grupach by utrzymać wypracowaną przez zimę formę.(...)
50
Na 11 października zaplanowano kolejne podejście do rozegrania Złotego Kasku w Gdańsku. W zawodach nie wystartuje Piotr Pawlicki. Leszczynianina zastąpi Jakub Jamróg, dotychczasowy(...)
0
Dackarna Malilla drugim zwycięstwem nad Vaestervik Speedway w meczu półfinałowym szwedzkiej Elitsterien zapewniła sobie awns do finału. (...)
297
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Bartosz Zmarzlik wygrał wszystkie biegi w rundzie zasadniczej, jednak w fin(...)
227
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finału IMP w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski.(...)
28
W niedzielę o godzinie 19.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W poniedziałkowe popołudnie w leszczyńskim Ratuszu wylosowano nu(...)
12
W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność oglądać spotkanie dwóch najlepszych drużyn w PGE Ekstralidze. Niepokonanej Fogo Unii Leszno i Stelmet Falubaz Zielona Góra. (...)
226
Dzisiaj w Tarnowie odbyły się eliminacje Złotego Kasku, które wygrał Piotr Protasiewicz. Awans do finału, który odbędzie się 20 kwietnia w Pile, wywalczyli także: Krzysztof Kasprza(...)