Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie pokonała Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa w stosunku 57:33. Liderem gospodarzy był bezbłędny Piotr Pawlicki, który zdobył 14 punkt(...)
107
Zwycięstwem z kompletem punktów, Duńczyka, Leona Madsena, zakończył się półfinał do przyszłorocznego cyklu Grand Prix rozgrywany w niemieckim Olching. Drugie miejsce zajął Piotr Pa(...)
2
8 lipca w Lesznie rozegrany zostanie finał Drużynowego Pucharu Świata. Trener kadry Marek Cieślak podał szeroki skład zawodników, którzy mają szansę na reprezentowanie biało-czerwo(...)
31
Po rozegraniu pięciu rund, na fotel lidera szwedzkiej Elitserien wysunęła się drużyna Elit Vetlandy. W klasyfikacji indywidualnej najlepszą średnią biegopunktową legitymuje się Aus(...)
0
Pawlicki od początku sezonu notuje słabe występy, lecz po ostatnim weekendzie ma powody do zadowolenia. W sobotę wygrał w Daugavpils trzecią rundę cyklu Grand Prix, a w niedzielę p(...)
7
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się sobotni turniej Rietumu Bank IM Speedway Grand Prix Łotwy. Drugie miejsce zajął w Daugavpils Patryk Dudek, a podium uzupełnił Maciej Ja(...)
0
W piątek poznaliśmy listy startowe czterech ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody odbędą się na torach w Krośnie, Gnieźnie, Rawiczu i Poznaniu. Turnieje w Krośnie (...)
0
54 000 kibiców, ryk motocykli i najlepsi zawodnicy na świecie. Stadion Narodowy widział już wiele kapitalnych widowisk sportowy ale żużel to inna historia. Historia, która rozpali (...)
103
Piotr Baron od tego sezonu prowadzi Fogo Unię Leszno. Po mocnym otwarciu na Smoku przeciwko Falubazowi przyszła nieoczekiwana porażka przed własną publicznością z Betard Spartą Wro(...)
106
Piotr Pawlicki zwyciężył w rozgrywanej w duńskim Esbjerg rundzie kwalifikacyjnej do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Drugie miejsce po rozegraniu biegu dodatkowego zajął Kenneth (...)
0
W niedzielę dojść ma do spotkania leszczyńskich byków z zielonogórskimi myszami. Dla gospodarzy będzie to inauguracja sezonu, ponieważ 2 poprzednie spotkania nie doszły do skutku z(...)
1
Po długiej zimowej przerwie czas rozpocząć zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata pierwsza runda tegorocznego Speedway Grand Prix rozegrana zastanie na Słowacji na torze w(...)
78
Starszy z braci Pawlickich, Przemysław wygrał w finale Złotego Kasku rozgrywanym w Zielonej Górze, będąc jednocześnie przepustką w walce o przyszłoroczny cykl Grand Prix oraz tegor(...)
75
Dzisiaj na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano ubiegłoroczny finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody miały się odbyć w październiku ubiegłego roku, ale na przeszkodzie st(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie przy Śląskiej odbędzie się turniej upamiętniający legendę gorzowskiego speedwaya ? Edwarda Jancarza. Zawody zostały reaktywowane po siedmiu lata(...)
0
Do imprezy pozostało już tylko 5 dni a skład zawodów cały czas jest poszerzany o kolejnych wspaniałych zawodników. Na niedzielne popołudnie zapowiadają się fascynujące zawody.(...)
233
Sezon żużlowy został w Polsce oficjalnie zainagurowany. W Zielonej Górze Reprezentacja naszego kraju zmierzyła się drużyną Reszty Świata, której dowodził legendarny zawodnik zielon(...)
8
W ubiegłą sobotę na Motoarenie zostały rozegrane zawody Speedway Grand Prix, które wygrała ekipa Fogo Power. Liderem był Bartosz Zmarzlik, zdobywca czternastu punktów a Piotr Pawli(...)
117
Młodszego z braci Pawlickich i Jarosława Hampela będziemy mogli podziwiać 9 kwietnia na stadionie przy Śląskiej. Obaj zawodnicy wezmą udział w Memoriale gorzowskiej legendy- Edward(...)
107
Dziś rozpoczął się kolejny żużlowy sezon w Toruniu. Po pierwszej rundzie Speedway Best Pairs na pierwszej lokacje par sponsorskich uplasował się FOGO Power. Rok temu Motoarenę podb(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com