SEC - Wiadomości
0
Janusz Kołodziej, Oliver Berntzon, Vaclav Milik, Kai Huckenbeck oraz David Bellego okazali się być w piątce szczęśliwców, którzy otrzymali dzikie karty od organizatorów cyklu Speed(...)
170
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Tauron Speedway Euro Championship Challenge - Krsko. Zwycięzcą turnieju został Andrzej Lebiediew. Za nim uplasowali się Dimiri Berge ora(...)
347
Eliminacje do finałów Indywidualnych Mistrzostw Europy odbędą się 18 czerwca na torze w słoweńskim Krsko. O awans do Speedway European Championship powalczy trzech Polaków – Janusz(...)
102
Znany jest już harmonogram TAURON Speedway Euro Championship. Ten czterorundowy cykl zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy odbędzie się na ternie Polski, Czech i Niemiec. Na(...)
579
Janusz Kołodziej wygrywa turniej eliminacyjny do SEC(...)
121
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończyła się runda kwalifikacyjna do SEC Challenge, która odbyła się w Stralsund. Do finału zmagań awansowali również Kai Huckenbeck, Timo Lahti, Fr(...)
102
30 kwietnia rozpoczną się kwalifikacje do SEC Challenge, które wyłoni uczestników tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwo Europy. Pierwsza runda kwalifikacji odbędzie się w Stralsu(...)
104
W czwartek duńscy zawodnicy rozpoczęli zamagania w eliminacjach do SGP i SEC. Na torze w Fjelsted najlepszym okazał się stranieri Aforti Startu Gniezno Michael Jepsen Jensen.(...)
104
David Bellego to jeden z największych pechowców cyklu SEC. Reprezentant Francji brał udział w Indywidualnych Mistrzostw Europy w latach 2019-2021, jednak za każdym razem kontuzje n(...)
102
Kai Huckenbeck - Zakończyć cykl w TOP 5(...)
102
Patryk Dudek - Prestiż mistrzostw Europy jest zatem większy, niż miało to miejsce kilka lat temu(...)
39
SEC przez cztery lata w TVP Sport!(...)
143
Poznaliśmy gospodarzy oraz terminarz SEC 2022. (...)
122
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa w porozumieniu z Discovery Sports Events ogłosiły, że w roku 2023 organizatorem Pucharu Świata SWC będzie toruńska MotoArena.(...)
324
Leon Madsen triumfował w 4 finale cyklu SEC rozegranym na torze przy ulicy Gliwickiej w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Mikkel Michelsen, zaś trzecie miejsce przypadło Pat(...)
336
Rune Holta z dziką kartą na ostatnią rundę SEC.(...)
0
Zwycięstwem Mikkela Michelsena zakończyła się trzecia runda cyklu SEC, która odbyła się w Gdańsku. Duńczyk w wielkim finale dojechał do mety przed swoim rodakiem Leonem Madsenem, n(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)
118
Wczorajsze opady deszczu, a także niekorzystne prognozy pogody zapowiadane na godziny południowe, zmusiły organizatorów 3 finału SEC w Gdańsku do odwołana jazd treningowych.(...)
0
W najbliższą sobotę, odbędzie się już trzecia runda Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu. Impreza będzie miała miejsce tym razem na torze w Gdańsku. (...)