Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
235
Gdańsk ugości najlepszych żużlowców Europy w ramach trzeciej rundy Speedway Euro Championship 2021. Zawody na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego odbędą się 3 lipca.(...)
105
Przed rozpoczęciem ostatniej rundy SEC w Toruniu wiedzieliśmy, że oczy głównie będą zwrócone na rywalizację między Robertem Lambertem a Leonem Madsenem. Brytyjczyk, mając dwa punkt(...)
727
Przed nami ostatnia, finałowa runda Tauron SEC. Zapowiadają się wielkie emocje we walce o medale Indywidualnych Mistrzostw Europy. Obecny lider cyklu Lambert ma zaledwie dwa oczka (...)
66
Michael Jepsen Jensen nie może zaliczyć swoich występów w tegorocznym cyklu TAURON SEC do udanych. Duńczyk, w dwudziestu wyścigach zdobył 18 punktów i obecnie zajmuje 15. miejsce w(...)
0
Już w najbliższą środę ostatni z pięciu turniejów o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Żużlowcy wracają na toruńską MotoArenę, aby ostatecznie w sportowej rywalizacji rozdzielić (...)
0
Leon Madsen zajął szóste miejsce podczas trzeciej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2020, która odbyła się w Gnieźnie. Duńczyk zdobył dziewięć punktów i obecnie zajmuje drugi(...)
155
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig zaległego 3. finału Tauron Speedway Euro Championship rozegranego w Gnieźnie. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasow(...)
810
Portal ZUZELEND.COM zaprasza na relację na żywo z dzisiejszych zawodów o tytuł Indywidualnych Mistrzostw Europy. Liderem po trzech turniejach jest Leon Madsen. Duńczyk ma jednak pr(...)
0
Zwycięstwem Leona Madsena zakończyła się runda SEC w Rybniku. Duńczyk wygrał po raz trzeci z rzędu i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.(...)
450
Portal ZUZELEND.COM zaprasza na relację na żywo z dzisiejszych zawodów o tytuł Indywidualnych Mistrzostw Europy. Liderem po dwóch turniejach jest Leon Madsen. Duńczyk ma jednak prz(...)
102
Ani się nie obejrzeliśmy a już zbliżamy się do półmetka zawodów z cyklu Speedway Euro Championship. Fantastyczne ściganie w Bydgoszczy zrekompensowało nam nudne, toruńskie zawody. (...)
0
Wychowanek toruńskiego klubu, Paweł Przedpełski otrzymał „dziką kartę” na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship 2020, który odbędzie się 29 lipca w Toruniu. Bilety na to w(...)
11
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała informacje dotyczące nominacji zawodników do eliminacji do przyszłorocznego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata (Grand Prix) oraz Indywid(...)
161
Nie dojdzie do skutku zaplanowana na dziś gnieźnieńska rudna Speedway Euro Championship. Władze cyklu podały jednak nowa datę 3. rundy walki o IME. Przy założeniu, że nie będzie no(...)
8
Ze względu na pozytywny wynik testu na Covid-19 w polskiej lidze żużlowej i izolację domową nałożoną na czterech uczestników Indywidualnych Mistrzostw Europy, zawody w Gnieźnie zos(...)
0
Bartosz Zmarzlik po raz drugi w tym sezonie otrzymał dziką kartę na turniej TAURON Speedway Euro Championship. Tym razem, Zmarzlik pojedzie w Rybniku, podczas czwartej rundy Indywi(...)
264
Duńczyk, Leon Madsen wygrał drugi finał Tauron SEC, który rozegrano na torze w Bydgoszczy. Drugie miejsce przypadło jego rodakowi Mikkelowi Michelsenowi, zaś na trzeci stopniu podi(...)
58
Pierwsze wątpliwości zostały rozwiane. Toruńska MotoArena zainaugurowała turniej międzynarodowy, w którym piętnastka czołowych żużlowców Europy walczy o indywidualny czempionat na (...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com