Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Dziś w siedzibie gorzowskiej Stali odbyła się konferencja prasowa, przed Derbami Ziemi Lubuskiej. O to, co do powiedzenia miał szkoleniowiec żołto-niebieskich Stanisław Chomski. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 4 kolejki Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Spar Falubaz Zielona Góra w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik(...)
0
W Bydgoszczy odbyła się dziś IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, którą zwyciężył zespół SPAR Falubazu Zielona Góra. (...)
0
Już w najbliższą niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza, miejscowi podejmą swoich sąsiadów z południa województwa lubuskiego. Dziś poznaliśmy awizowane składy drużyn.(...)
0
O godz. 17 rozpocznie się kolejna runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy. O wygraną będą rywalizować zespoły tamtejszej Polonii, Falubazu Zielona Góra, Star(...)
0
Kolejne zwycięstwo w Lidze Juniorów zanotowali na swoim koncie młodzi zawodnicy z Wrocławia. Tuż za nimi uplasowali się juniorzy drużyny gospodarzy ? KS Toruń. Trzecie miejsce zaję(...)
0
Już w najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza odbędą się Lubuskie Derby. (...)
0
Piotr Protasiewicz nabawił się kontuzji obojczyka podczas ostatniego meczu ligowego Spar Falubazu Zielona Góra. Zawodnik zielonogórskiej drużyny przechodzi rehabilitacje.(...)
0
Martin Vaculik w niedzielny wieczór wystąpił w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi. Zawodnik reprezentujący barwy Unii Tarnów zajął czwarte miejsce.(...)
0
W najbliższy czwartek, 6 sierpnia w zaległym spotkaniu Unia Tarnów podejmie na własnym torze SPAR Falubaz Zielona Góra. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Poznal(...)
0
W najbliższy czwartek, 6 sierpnia w zaległym spotkaniu Unia Tarnów podejmie na własnym torze SPAR Falubaz Zielona Góra. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Pozna(...)
0
Ten cytat - pytanie z kultowej komedii Juliusza Machulskiego pt. "Kiler", idealnie odzwierciedla to, o co chcieliby zapytać kibice żużla w Polsce. Ostatnie sytuacje dotyczące Falub(...)
0
Już 16 sierpnia na terenie Portu 2000 odbędzie się tradycyjny, jak co roku już Piknik z Falubazem. Organizatorzy potwierdzili, że obecni będą Piotr Protasiewicz, Jarosław Hampel, A(...)
0
Już niedługo, bo 15 sierpnia odbędzie się trzecia runda cyklu Speedway European Championships. Tym razem żużlowcy przeniosą się do szwedzkiej Kumli, gdzie w miejscowej drużynie In(...)
0
Pechowo dla Piotra Protasiewicza zakończył się mecz Spar Falubazu Zielona Góra z Unią Tarnów. Kapitan zielonogórskiej drużyny zakończył zawody ze złamanym obojczykiem.(...)
0
Dziś po praz pierwszy w tym sezonie spotkały się Unia Tarnów i Spar Falubaz Zielona Góra. Dopiero 6 sierpnia Falubaz pojedzie do Tarnowa i rozegrają zaległy mecz. W 11 kolejce PG(...)
0
W najbliższy weekend zostanie rozegrana XI kolejka PGE Ekstraligi. W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się zmaganiami drużyn z Zielonej Góry i Tarnowa, Rze(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego na podstawie pozytywnych wyników badań antydopingowych Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie, podjęła decyzje zawiesić na okres do czasu ostateczn(...)
0
W najbliższą niedzielę, 26 lipca SPAR Falubaz Zielona Góra podejmie na własnym torze ekipę Unii Tarnów. Początek tego spotkania zaplanowano bezpośrednio na godzinę 17:00.(...)
0
W ekipie SPAR Falubazu Zielona Góra pojawił się kolejny przypadek wykrycia niedozwolonego środka w organizmie żużlowca. Tym razem chodzi o Aleksandra Loktajewa.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com