Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Zarząd ZKŻ SSA po wnikliwej analizie obecnej sytuacji drużyny podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Piotrem Żyto. (...)
287
Po przegranym ostatnim spotkaniu w Gdańsku decyzją Zarządu ZKŻ SSA, Moniki Zapotocznej i Wojciecha Domagały, na mecz z Trans MF Landshut Devils wszyscy kibice będą mieli tzw. wstęp(...)
5
Falubaz Zielona Góra to jeden z głównych faworytów do awansu w tym sezonie do PGE Ekstraligi. Do tej pory ze swojej roli wywiązują się co najmniej dobrze. Po 11 kolejce zajmują dru(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
89
Mecz 9. rundy eWinner 1. Ligi Żużlowej – Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra zapowiadany był jako hit eWinner 1 Ligi. Po meczu można śmiało powiedzieć, że to(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W niedzielę o godzinie 14.00 na stadionie w Zielonej Górze rozpocznie się spotkanie 8 kolejki EWINNER 1 Ligi. Miejscowy Stelmet Falubaz będzie podejmował drużynę ROWu Rybnik. (...)
301
Piotr Protasiewicz - Z meczu na mecz jedziemy lepiej(...)
107
W niedzielny meczu 7 kolejki eWinner 1 ligi ROW Rybnik nie dał rady postawić się zespołowi z Zielonej Góry. Falubaz wygrał różnicą 20 punktów i miał powody do zadowolenia. Poniżej (...)
647
W najciekawszym meczu kolejki 7.kolejki eWinner 1. Ligi, ROW Rybnik przegrał na własnym stadionie z Falubazem Zielona Góra, 35:55. Tym samym goście pozostają jedyną niepokonaną dru(...)
104
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
291
Główna Komisja Sportu Żużlowego zakończyła postępowanie dyscyplinarne w sprawie nieprawidłowości związanych z przygotowaniem toru w Krośnie i przedstawiła oficjalne orzeczenie w pr(...)
103
W niedzielne popołudnie Stelmet Falubaz Zielona Góra podjął na własnym torze zespół Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Zawodny zakończyły się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosunku 48(...)
108
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
123
Klub Wilki Krosno SA wydał oświadczycie dotyczących wczorajszych sytuacji przed meczem pomiędzy miejscowymi Wilkami i Stelemt Falubazem Zielona Góra.(...)
192
W niedzielny wieczór miał odbyć się mecz pomiędzy Wilkami Krosno oraz Stelemt Falubazem Zielona Góra. Ostatecznie do spotkania nie doszło, ze względu na nieregulaminowy tor, sędzia(...)
193
11 miesięcy temu
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com