Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
26.03.2023 - 17:00
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
104
Składy na niedzielne mecze ewinner 1 ligi.(...)
102
Adrian Gała: Bawiłem się jazdą, a tego mi brakowało(...)
103
Podczas dzisiejszego meczu towarzyskiego Polska - Reszta Świata doszło do tradycyjnego wprowadzenia wieloletniego Reprezentanta Polski, Piotr Protasiewicza do Galerii Sław Żużlowej(...)
111
Opinie zawodników Stelmet Falubazu Zielona Góra na temat wygranego spotkania ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk 47-43.(...)
1
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
W czwartej kolejce spotkań eWinner 1 Ligi żużlowej Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmie na własnym stadionie Zdunek Wybrzeże Gdańsk.(...)
105
Składy na niedzielne mecze ewinner 1 ligi.(...)
102
Komunikat zielonogórskiego klubu:(...)
526
12 miesięcy temu
Zaplanowane na dzisiaj spotkanie pomiędzy Cellfast Wilki Krosno i Stelmet Falubazem Zielona Góra nie dojdzie do skutku. Przyczyną przełożenia meczu są niesprzyjające warunki atmosf(...)
103
Już w poniedziałek o godzinie 18.00 odbędzie się zaległe spotkanie drugiej rundy eWinner 1. Ligi w którym Celfast Wilki Krosno podejmą na własnym stadionie Stelmet Falubaz Zielona (...)
103
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
176
W sobotnie popołudnie w niemieckiej miejscowości Landshut dojdzie do spotkania 3 rundy EWINNER 1 Ligi pomiędzy miejscowym Trans MF Devils, a jednym z głównych faworytów do awansu -(...)
101
Menedżer MF Trans Landshut Devils: Urwać punkt Falubazowi(...)
102
Składy na sobotnie mecze eWinner 1 ligi.(...)
106
We wtorek po południu rozegrano pierwszą rundę czeskiej Extraligi. W zawodach zwyciężyła drużyna gospodarzy AK Marketa Praga w której najskuteczniejszym zawodnikiem był Jan Kvech. (...)
1
Co z tym Falubazem? W pierwszej kolejce nowego sezonu EWINNER 1 Ligi Stelmet Falubaz Zielona Góra sensacyjnie zaledwie zremisował na własnym stadionie z drużyną Aforti Startu Gn(...)
106
12 miesięcy temu
W Wielką Sobotę w niemieckim Gustrow odbył się tradycyjny wielkanocny turniej Osterpokal. Tego dnia bezkonkurencyjny w całych zawodach był Fin Timo Lahti, który zwyciężył z komplet(...)
215
W inauguracyjnej kolejce Ewinner 1 ligi Stelmet Falubaz Zielona Góra, ku rozczarowaniu licznie zgromadzonej tego dnia publiczności, tylko zremisował u siebie z Aforti Startem Gniez(...)
253
Na inaugurację rozgrywek w EWINNER 1 lidze Stelmet Falubaz Zielona Góra zaledwie zremisował u siebie z drużyną Aforti Startu Gniezno. Oto co po meczu mówili zawodnicy gospodarzy. (...)
106
Aforti Start Gniezno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com