Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
68
Stelmet Falubaz Zielona Góra poinformował, że Krzysztof Buczkowski w nadchodzącym roku nadal będzie reprezentował barwy zielonogórskiego klubu.(...)
144
Przepraszamy kibiców i sponsorów, przed nami ciężka praca i zadanie odrobienia straty w rewanżu - powiedział Tomasz Szymankiewicz, menedżer zielonogórskiej drużyny po meczu ćwierć(...)
105
To zdecydowanie za wysoka porażka. W rewanżu musimy wspiąć się na szczyt naszych możliwości - powiedział Piotr Protasiewicz po ćwierćfinałowym meczu w Łodzi. PePe w czterech biegac(...)
102
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
133
Dzisiejszy spotkanie fazy play-off w Łodzi ze względu na opady jakie przeszły przez Moto Arene Łódź stoi pod dużym znakiem zapytania. Nawierzchnia toru jest mocno nasiąknięta wodą,(...)
106
W sobotę rusza faza play-off w eWinner 1. Lidze. Najpierw H. Skrzydlewska Orzeł zmierzy się ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Łodzianie nie są faworytem dwumeczu, ale mają napra(...)
278
Pierwszy mecz fazy play-off z udziałem drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź i Stelmet Falubaz Zielona Góra nie odbędzie się w niedzielę 31 lipca o godzinie 16:30, ale tydzień później(...)
240
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy ćwierćfinał w eWinner 1 lidze żużlowej. W Łodzi dojdzie do starcia między miejscowym Orłem a Falubazem Zielona Góra.(...)
0
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
W niedzielę o godz. 14.00 dojdzie do meczu w Pierwszej stolicy Polski pomiędzy miejscowym Aforti Start a drużyną Stelmet Falubazem Zieloną Góra. Zapraszamy na krótką zapowiedź tego(...)
259
Cztery punkty i bonus to wynik Maksyma Borowiaka w debiucie przed zielonogórską publicznością. Młodzieżowiec Fogo Unii Leszno został wypożyczony do końca sezonu do klubu z wojewódz(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
Wychowanek Unii Leszno Maksym Borowiak, został wypożyczony do Stelmet Falubaz Zielona Góra do końca sezonu.(...)
0
W niedzielę 17 lipca o godzinie 14:00 Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmie na własnym torze drużynę Cellfast Wilki Krosno. Będzie to spotkanie XIII rundy eWinner 1 Ligi.(...)
105
Stelmet Falubaz Zielona Góra ogłosiła nabór do swojej szkółki żużlowej #FalubazJunior. (...)
103
Przypominamy, że wczoraj podczas DMPJ w Zielonej Górze doszło do poważnego wypadku z udziałem Denisa Zielińskiego i Dawida Rempały, po którym reprezentant Falubazu został przewiezi(...)
229
Do koszmarnego wypadku doszło podczas DMPJ w Zielonej Górze. Reprezentant miejscowego Falubazu uczestniczył w karambolu który zakończył się dla niego transportem do szpitala.(...)
0
Dziś w Zielonej Górze rozpocznie się półfinałowa faza Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie trzeciej. (...)
0
11 punktów w pięciu biegach to wynik Krzysztofa Buczkowskiego w meczu z Landshut Devils. Lider Stelmet Falubazu zaliczył kolejny dobry występ, choć po raz pierwszy w tym sezonie pr(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com