Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
26.03.2023 - 17:00
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
164
Mirosław Jabłoński opowiedział o przewidywaniach co do meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra z Aforti Start Gniezno, a także o przyszłości obu zespołów.(...)
107
Już w niedzielę o godzinie 14.00 na stadionie przy Wrocławskiej 69 powinno rozpocząć się spotkanie 1 kolejki EWINNER 1 Ligi pomiędzy drużynami Stelmet Falubazu Zielona Góra i Afort(...)
112
Piotr Żyto - trener Stelmet Falubazu Zielona Góra przed niedzielnym meczem z Aforti Start Gniezno(...)
102
Piotr Protasiewicz - kapitan i legenda Falubazu o przygotowaniach do sezonu, kontuzji i ligowych rywalach przed meczem z Aforti Startem Gniezno(...)
103
Rohan Tungate - rekordzista toru przy W69 przed niedzielnym meczem w Zielonej Górze z Aforti Startem Gniezno(...)
105
Jan Kvech| Nasza drużyna jest super, z jasnymi celami na ligę(...)
175
Poznaliśmy awizowane składy na inauguracje eWinner 1.Ligi żużlowej pomiedzy zielonogórskim Stelmet Falubazem a Aforti Startem Gniezno.(...)
229
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie zmierzyła się w meczy sparingowym z Stelemt Falubazem Zielona Góra. Leszczynianie wygrali test mecz w stosunku 45:44, a w treningu punktowany(...)
102
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 45:44 (sparing)(...)
109
Remisem zakończył się sparing Derbów Lubuskich pomiędzy Stelmet Falubaz Zielona Góra a Moje Bermudy Stalą Gorzów.(...)
504
Stelmet Falubaz Zielona Góra przedstawił pełny plan meczy sparingowych przed sezonem 2022.(...)
239
Niezwykle intensywny dzień transferowy Stelmet Falubaz Zielona Góra kończy jeszcze jedną informacją. Na kolejny sezon w zielonogórskim klubie pozostaje Jan Kvech.(...)
408
Stelmet Falubaz Zielona Góra w dniu dzisiejszym przedstawił kolejny głośny transfer. Do klubu z Motoru Lublin na dwa lata trafił Krzysztof Buczkowski. (...)
0
Zawodnicy Drużynowych Mistrzostw Polski do sezonu przygotowywali się w Hiszpanii, gdzie jeździli głównie na motocrossie. Fogo Unia Leszno na początku marca wyjedzie na tor, a pierw(...)
0
Pod koniec lutego w dniach 23 – 29 odbędzie się zgrupowanie zawodników Stelmet Falubazu w Świnoujściu.(...)
0
Przedsezonowe sparingi to dla klubu jeden z głównych elementów przygotowań do startu ligowych rozgrywek. Dla kibiców zaś to moment w którym uświadamiają sobie, że liga już za pasem(...)
0
Część żużlowców Falubazu ukończyła pewien etap przygotowania do nadchodzących rozgrywek żużlowych. Wspólnie z akrobatami na Głodówce ćwiczyli juniorzy tegoż klubu i Patryk Dudek. O(...)
2
Żużlowcy Stelmet Falubazu po raz drugi uczestniczyła w spektaklu kabaretowym na scenie Piwnicy Artystycznej Kawon w Zielonej Górze. (...)
154
Stelmet Falubaz Zielona Góra powoli przygotowuje się do nowego sezonu. Zawodnicy rozpoczęli cykl przygotowań a klub dogrywa ostatnie szczegóły. Wiemy, że w marcu zespół spod znaku (...)
23
Niedawno żużlowcy Falubazu Zielonej Góry rozpoczęli przygotowania kondycyjne przed nowym sezonem żużlowym w 2020 roku. Radosław Walczak, specjalista od akrobatyki sportowej zdradzi(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com