Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
0
W dzisiejszej 5. kolejce Elitserien ekipa z Kumli wygrała z gośćmi z Hallstavik 47:43. (...)
30
W dzisiejszym spotkaniu 5 kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała Masarnę Avesta 56:34. (...)
336
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 5 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
7
W dzisiejszym meczu 4. kolejki szwedzkiej Elitserien padł remis. W meczu tym wzięło udział czterech reprezentantów Polski, najskuteczniejszym z nich był Bartosz Zmarzlik, który wyw(...)
131
W dzisiejszym meczu 4. kolejki szwedzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej, który odbył się na torze w Kumli wystąpiło aż czterech Polaków. Najskuteczniejszym z nich był Maciej Janows(...)
410
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 4 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
527
Beniaminek z Vastervik pokonał dzisiaj na własnym torze Vetlanda Speedway 49:41. Jest to druga wygrana Vastervik Speedway w tym sezonie, co daje jej obecnie czwartą lokatę w tabeli(...)
218
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna pokonała Masarne Avesta 55:35. (...)
26
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Rospiggarne Hallstavik 51:39. (...)
319
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 3 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
131
W dzisiejszym spotkaniu 2 rundy szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla na własnym torze doznała dotkliwej porażki z obrońcą tytułu Smederną Eskilstuna 35:55. (...)
0
W 2 kolejce szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała na własnym torze Lejonen Gislaved 54:36. (...)
0
Masarna Avesta minimalnie pokonała przed własną publicznością Vastervik Speedway, a zawody zakończyły się wynikiem 48:42. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Przemysław P(...)
0
Rospiggarna Hallstavik pokonała na własnym torze drużynie Vetlande Speedway w stosunku 54:35. Najlepiej punktującymi zawodnikami miejscowej drużyny byli Robert Lambert oraz Andreas(...)
306
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 2 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
0
W jednym z czterech dzisiejszych, inauguracyjnych szwedzką Elitserien, spotkań Lejonen Gislaved uległo zdecydowanie na własnym torze jednemu z faworytów ligi, Rospiggarnie Hallstav(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, beniaminek ligi Vastervik Speedway pokonał na własnym torze Indianerne Kumla 48:42. (...)
0
Dziś zainaugurowane zostały rozgrywki w najwyższej lidze w Szwecji, w jednym z meczy Elskilstuna Smederna minimalnie pokonała Dackarne Malilla 46:44. (...)
1
Dziś odbyła się pierwsza kolejka szwedzkiej Elitserien, w której Elit Vetlanda na własnym obiekcie pokonała Masarne Avesta 53:37.(...)
280
Dzisiaj zainaugurowana zostanie szwedzka Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z czterech spotkań ligi w Szwecji do śledzenia naszyc(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com