Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
28
Około 2000 biletów pozostało na inaugurację żużlowego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Do końca roku trwa pierwszy etap sprzedaży wejściówek. 16 maja przyszłego roku (...)
1
FIM Speedway Grand Prix zawarło umowę sponsorską z duńskim dostawcą instalacji elektrycznych firmą Kjaergaard.(...)
18
To co było do niedawna nieoficjalną informacją, się potwierdziło. Discovery przejęła prawa do organizacji cyklu Grand Prix. Umowa została podpisana na 10 lat począwszy od 2022 roku(...)
196
Jak nieoficjalnie podaje Gazeta Pomorska, żużlowe rozgrywki o Indywidualny Czempionat Świata zmieniają właściciela. Dotychczasowa grupa BSI ma zarządzać imprezą do 2021 roku. Od 20(...)
14
Nowy w cyklu FIM SGP Max Fricke potwierdził, iż nie wróci do klubu z brytyjskiej Premiership Belle Vue w sezonie 2020.(...)
54
Już tylko 4500 biletów pozostało na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. 16 maja najlepsi żużlowcy na świecie wyjadą na tor PGE Narodowego. Pierwszy etap sprzedaży we(...)
105
Do sporych zmian dojdzie w przyszłym sezonie w cyklu Speedway Grand Prix. Zmiany dotyczą punktacji w klasyfikacji generalnej po każdej z rund, a także kwalifikacji do SGP w kolejny(...)
598
Emil Sajfutdinow ma powody do radości. W lidze polskiej zdobył kolejny złoty medal DMP z Unią Leszno. W cyklu Grand Prix wywalczył wicemistrzostwo świata. Teraz czas na odpoczynek.(...)
159
Wraca najlepsza żużlowa noc - bilety na PZM FIM SGP Polski w Warszawie 16 maja są już dostępne w sprzedaży.(...)
310
Wczoraj BSI, promotorzy cyklu Grand Prix podali cztery nazwiska, którym przyznano dzikie karty na przyszły sezon. Dzisiaj z kolei dowiedzieliśmy się jacy zawodnicy będą rezerwowym (...)
59
Amerykanin Greg Hancock, Brytyjczyk Tai Woffinden, Australijczyk Max Fricke, Szwed Antonio Lindbaeck oraz Rosjanin Artem Łaguta otrzymali dzikie karty od organizatorów Grand Prix,(...)
0
W dziale GALERIE dostępna jest już fotorelacja z sobotniego Speedway Grand Prix of Poland na toruńskiej MotoArenie. Autorem zdjęć jest fotoreporterka portalu ZUZELEND.COM, Marlena (...)
314
Wygraną w biegu półfinałowym Speedway Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie Bartosz Zmarzlik sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata 2019.(...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
1176
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z ostatniej, 10 rundy cyklu Speedway Grand Prix, która obędzie się na toruńskiej MotoArenie.(...)
0
Emil Sajfutdinow ściga prowadzącego w klasyfikacji generalnej Bartosza Zmarzlika. Rosjanin zapowiada, że spróbuję go prześcignąć tuż przed decydującym biegami Revline SGP Polski w (...)
50
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni. (...)
56
W dzisiejszym dniu organizatorzy ostatniej rundy cyklu Grand Prix oficjalnie ogłosili, kto 5 października wystartuje w tych zawodach jako dzika karta. Zawodnikiem, który wystąpi z (...)
1
3 lata temu
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig AdrianFlux British FIM Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com