Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 18:00
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
1
Duńczyk, Leon Madsen debiutując w Warszawie jako stały uczestnik cyklu Grand Prix triumfował na Stadionie Narodowym wyprzedzając w biegu finałowym Fredrika Lindgrena, Patryka Dudka(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
0
Emil Sajfutdinow był trzeci w pierwszych w historii kwalifikacjach SGP z czasem 13,292 sekundy, dzięki czemu podszedł jak trzeci do losowania swojego numeru startowego w sobotnich (...)
847
Dzisiaj o godzinie 19:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowana zostanie edycja cyklu Grand Prix. Ale za nim zawodnicy rozpoczną walkę o tytuł najlepszego żużlowca świat(...)
4
Matej Zagar przyznał, że doświadczenie z Wysp Brytyjskich odpłaciło się wygraniem warszawskich kwalifikacji przed dzisiejszym turniejem. (...)
0
Po raz kolejny widownia szczelnie zapełnionego PGE Narodowego będzie z apetytem przyglądała się postępowaniom najwytrawniejszych żużlowców świata.(...)
1
W sobotę w Warszawie zostanie zainaugurowana walka o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. W piątkowe popołudnie na Stadionie Narodowym odbyły się historyczne eliminacje, które miał(...)
4
Maciej Janowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że nie wystąpi w pierwszej rundzie Grand Prix w tym sezonie w Warszawie. Kontuzja okazała się na tyle poważn(...)
0
Już 1 czerwca na torze w słoweńskim Krsko odbędzie się druga runda cyklu Grand Prix. Z dziką kartą w tych zawodach wystąpi Matic Ivacic.(...)
94
Już w sobotę 18 maja na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się wielkie żużlowe święto – Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, a dzień wcześniej treningi i kwalifikacje. Pr(...)
104
We wtorkowym teście toru przed inauguracyjną rundą cyklu Grand Prix na PGE Narodowym najlepsza okazała się para Igor Kopeć-Sobczyński – Karol Żupiński.(...)
81
Bartosz Smektała otrzymał przechodnią dziką kartę na 2019 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Zawody odbędą się 18 maja na PGE Narodowym i zainaugurują tegoroczną rywali(...)
183
Firma Boll została po raz drugi z rzędu partnerem tytularnym inauguracji tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix, która będzie miała miejsce 18 maja. Tym samym oficjalna nazwa z(...)
102
Australijski zawodnik Jaimon Lidsey mówi, że kocha życie w Manchesterze po tym jak pokonał uraz obojczyka by solidnie rozpocząć karierę na Wyspach.(...)
157
Menedżer Artioma Łaguty Rafał Lewicki przyznaje, że trening jest idealny dla rosyjskiego żużlowca, który adaptuje się do zawodów Grand Prix.(...)
106
Amerykański żużlowiec Greg Hancock mówi, że jego najstarszy syn Wilbur próbuje wszelakich sportów, lecz żużel pozostaje jego ulubionym.(...)
101
Do warszawskiej rundy, inaugurującej cykl Grand Prix pozostały dwa miesiące. Zainteresowanie jest spore a na ten moment w sprzedaży pozostało około 5,6 tyś wejściówek.(...)
62
Amerykański gwiazdor Greg Hancock mówi, że nie jest zdziwiony wprowadzeniem ograniczników obrotów od kiedy stały się obligatoryjne w cyklu FIM SGP od roku 2020.(...)
105
Szwedzki as Antonio Lindbaeck ma nadzieję, iż może stworzyć duet marzeń z 3 zawodnikiem świata Fredrikiem Lindgrenem w SON tego lata. (...)
109
Jason Doyle oddaje hołd Somerset za ponowne sprowadzenie go na Highbridge jako IMŚ i przyznaje że jedyną niedogodnością będą długie podróże.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com