Reprezentacja Polski przegrała z Rosjanami 38:52 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Liderem gospodarzy był Bartosz Zmarzlik, a ze strony gości Emil Sayfutdinov. To ostatni sprawdzian kadry przed finałem FIM Speedway of Nations.(...)
GRAND PRIX - Wiadomości
36
W dzisiejszej rundzie eliminacji do cyklu Grand Prix w Abensbergu najlepszy okazał się Martin Smolinski, który zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zajął Aleksandr Łoktajew, a na(...)
0
W eliminacjach do Grand Prix w Glasgow triumfował zawodnik gospodarzy Craig Cook. Za nim uplasowali się Niels Kristian Iversen oraz Pontus Aspgren. Czwartym zawodnikiem, któremu u(...)
157
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig El. Grand Prix we francuskim Lamothe-Landerron. Zwycięzcą turnieju został David Bellego . Za nim uplasowali się Chris Harris oraz Mikkel(...)
148
Zwycięstwem Andersa Thomsena zakończyła się dzisiejsza runda eliminacji do cyklu Grand Prix, która odbyła się na torze w Żarnowicy. Drugie miejsce zajął Martin Vaculik. Podium uzup(...)
1
Bartosz Zmarzlik zwyciężył w Grand Prix Słowenii na torze w Krsko. Polak pokonał w finale Martina Vaculika, Leona Madsena i Patryka Dudka. Pozostali Polacy- Maciej Janowski i Janus(...)
131
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Słowenii - Krsko. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Martin Vaculik, L(...)
369
W sobotę zostanie rozegrana druga runda tegorocznego cyklu Grand Prix, która odbędzie się na stadionie im. Matije Gubca w Krsko. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 19:00.(...)
1
Zanim na dobre rozgrzała nas walka o tytuł indywidualnego mistrza świata, to już mieliśmy jedną z największych zaskoczeń ostatnich lat w cyklu Grand Prix. Zwycięstwo Leona Madsena (...)
39
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
3
30 dzień maja 2004 roku zapisał się czarnymi głoskami w wielostronicowej księdze speedway’a. Równo 15 lat temu odeszła od nas wielka nadzieja polskiego żużla w postaci Rafała Kurma(...)
2
Upłynęło kilka dni od pierwszej rundy cyklu Grand Prix na PGE Narodowym. Wielu jednak w dalszym ciągu rozmawia na temat kwalifikacji, które od tego sezonu zostały wprowadzone do ro(...)
3
Podczas rozegranej 1 rundy cyklu Grand Prix Bartosz Smektała był obok Patryka Dudka najjaśniejszym reprezentantem Polski, zajmując w turnieju piątą lokatę.(...)
7
Vaclav Milik otrzymał dziką kartę na Grand Prix Czech. Impreza odbędzie się 15 czerwca na stadionie Marketa w Pradze.(...)
13
Robert Lambert wystartuje 1 czerwca w drugiej rudzie cyklu Grand Prix, która odbędzie się na torze w Krsko. Mistrz Wielkiej Brytanii zastąpi w zawodach utytułowanego Grega Hancocka(...)
96
Za nami inauguracyjna runda cyklu wyłaniającego indywidualnego mistrza świata. Po pierwszej rundzie najbliżej tytułu jest Patryk Dudek, choć na PGE Narodowym tryumf odniósł Leon Ma(...)
1
Duńczyk, Leon Madsen debiutując w Warszawie jako stały uczestnik cyklu Grand Prix triumfował na Stadionie Narodowym wyprzedzając w biegu finałowym Fredrika Lindgrena, Patryka Dudka(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
0
Emil Sajfutdinow był trzeci w pierwszych w historii kwalifikacjach SGP z czasem 13,292 sekundy, dzięki czemu podszedł jak trzeci do losowania swojego numeru startowego w sobotnich (...)
847
Dzisiaj o godzinie 19:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowana zostanie edycja cyklu Grand Prix. Ale za nim zawodnicy rozpoczną walkę o tytuł najlepszego żużlowca świat(...)
4
Matej Zagar przyznał, że doświadczenie z Wysp Brytyjskich odpłaciło się wygraniem warszawskich kwalifikacji przed dzisiejszym turniejem. (...)