Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
71
Od czwartku trwa sprzedaż biletów na inaugurację cyklu Grand Prix 2019, która będzie miała miejsce na PGE Narodowym w Warszawie. (...)
1
Leon Madsen zapowiada, że nie interesuje go jedynie sam udział w FIM Speedway Grand Prix . W sezonie 2019 chce stanąć na podium.(...)
71
Bartosz Zmarzlik przeszedł do historii jako siódmy polski indywidualny mistrz świata na żużlu. 23-latek wywalczył jednocześnie dziewiąty srebrny medal IMŚ dla naszego kraju. Po dwa(...)
18
Piąta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 18 maja 2019 roku (początek o godz. 19.00). Na starcie zobaczymy czterech Polaków – pełno(...)
109
Dzisiaj, niespodziewanie szybko, poznaliśmy kalendarz przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. (...)
226
Wczoraj poznaliśmy czwórkę, która otrzymała dzikie karty do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Dzisiaj natomiast ogłoszonych zostało pięciu żużlowców, którzy pełnić będą(...)
177
Znamy 15 zawodników, którzy w przyszłym sezonie powalczą o tytuł IMŚ. Wśród "dzikusów" jest Patryk Dudek.(...)
0
Tai Woffinden wygraną w dzisiejszym Grand Prix Polski, kończącym zarazem cały tegoroczny cykl, potwierdził tylko, iż w tym sezonie jest najlepszym żużlowcem świata. W biegu finałow(...)
524
Dzisiaj na toruńskiej MotoArenie rozegrane zostaną ostatnie zawody cyklu Grand Prix. Około godziny 22:00 poznamy nowego Indywidualnego Mistrza Świata na rok 2018. Portal ZUZELEND.C(...)
15
O godzinie 16:00 Prezydent Torunia, Michał Zalewski rozpoczął losowanie numerów startowych dla zawodników, którzy po raz ostatni w tym roku wystąpią w zawodach z cyklu Grand Prix.(...)
409
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni (...)
240
Craig Cook, reprezentant Wielkiej Brytanii, oficjalnie zrezygnował z udziału w Toruń FIM Speedway Grand Prix Polski. Żużlowiec wciąż kontynuuje leczenie urazu nadgarstka, którego n(...)
126
Patryk Dudek zdecydował się wycofać z udziału w Toruń FIM Speedway Grand Prix Polski i zapewnia, że w kolejnym sezonie wróci na tor mocniejszy. (...)
121
Tai Woffinden zwyciężył w FIM Speedway Grand Prix Niemiec i jest już bardzo blisko swojego trzeciego tytułu w karierze.(...)
1
Tai Woffinden odniósł trzecie zwycięstwo w tegorocznym cyklu Grand Prix. Dzisiaj dla Brytyjczyka szczęśliwy okazał się tor Bergring Arena w niemieckim Teterow. Na drugim podium sta(...)
808
Od godziny 19:00 na torze w niemieckim Teterow rozpocznie się 9 runda cyklu Speedway Grand Prix. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z Grand Prix (...)
170
Chris Holder będzie starał się o dobrą końcówkę SGP 2018. Pierwsza z dwóch ostatnich rund to dzisiejsza SGP Niemiec w Teterow.(...)
337
Dzisiaj przed oficjalnym treningiem, który ostatecznie nie doszedł do skutku, rozlosowano numery startowe, z jakimi uczestnicy cyklu SGP pojadą w jutrzejszym Grand Prix Niemiec w T(...)
109
Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe Jury FIM zdecydowało o odwołaniu sesji treningowych.(...)
120
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com