Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
62
Amerykański gwiazdor Greg Hancock mówi, że nie jest zdziwiony wprowadzeniem ograniczników obrotów od kiedy stały się obligatoryjne w cyklu FIM SGP od roku 2020.(...)
105
Szwedzki as Antonio Lindbaeck ma nadzieję, iż może stworzyć duet marzeń z 3 zawodnikiem świata Fredrikiem Lindgrenem w SON tego lata. (...)
109
Jason Doyle oddaje hołd Somerset za ponowne sprowadzenie go na Highbridge jako IMŚ i przyznaje że jedyną niedogodnością będą długie podróże.(...)
103
Robert Lambert jest gotowy na powołanie do jazdy w FIM Speedway Grand Prix. W sezonie 2019 będzie pełnił rolę pierwszego rezerwowego cyklu.(...)
54
- Najlepsze, w jakim byłem od pewnego czasu – powiedział o swoim położeniu Craig Cook, który mierzy w realizację swojej wizji na rok 2020. Jest nią powrót do grona zawodników FIM S(...)
25
- Wszystko się może zdarzyć – mówi wicemistrz Australii Rohan Tungate, który szykuje się do występu w kwalifikacjach FIM Speedway Grand Prix.(...)
481
W SGP Stat Sunday SpeedwayGP.com przypatruje się czterem Polakom, którzy w 2019 roku staną przed szansą na osiągnięcie, którego doświadczyło dotąd tylko ich dwóch rodaków – wywalcz(...)
1
W nowym sezonie do cyklu FIM Speedway Grand Prix zostaną wprowadzone kwalifikacje. O rozstawieniu zawodników w turnieju głównym decydować będzie czas, jaki uzyskają podczas piątkow(...)
132
Już 46 tysięcy biletów sprzedano na inaugurację żużlowego cyklu FIM Speedway Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Zawody rozegrane zostaną 18 maja, a więc dokładnie za 100 dni.(...)
57
Emil Sajfutdinow stawia na zmniejszenie presji i zwiększenie radości z jazdy. Ma to zbliżyć Rosjanina do spełnienia marzenia o zwycięstwie w FIM Speedway Grand Prix.(...)
0
Tai Woffinden, już jako trzykrotny mistrz świata, pochwalił się ciężko przepracowaną przerwą zimową w Australii. Cel na 2019 rok to czwarty tytuł.(...)
22
Martin Vaculik ma nadzieję, że obecność oraz pomoc osobistego trenera na każdych zawodach FIM Speedway Grand Prix i PGE Ekstraligi nadchodzącego sezonu wyniesie go jeszcze na wyższ(...)
143
18 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowane zostaną zawody cyklu Grand Prix. Poznaliśmy numery startowe stałych uczestników GP.(...)
53
Złotego medalistę IMŚ na żużlu poznamy podczas ostatniej rundy cyklu Grand Prix, która odbędzie się 5 października na MotoArenie w Toruniu. Organizatorom cyklu niestety nie udało s(...)
0
Patryk Dudek nie był wcale zdziwiony ciężką walką o powtórzenie w SGP 2018 świetnego wyniku ze swojego debiutanckiego sezonu.(...)
415
Zaledwie kilkadziesiąt godzin wystarczyło, by bilety na 2019 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski wyprzedały się do ostatniego miejsca siedzącego. To absolutny rekord w dw(...)
85
Gdy w 2010 roku Tomasz Gollob w wieku 39 lat wygrał całą edycję Speedway Grand Prix, stał się najstarszym triumfatorem w historii tych zawodów. Dla Amerykanina, Grega Hancocka, któ(...)
261
2019 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski – to oficjalna nazwa piątej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu w 2019 roku. Firma Betard - od lat związana z wrocław(...)
114
Chris Holder, były mistrz świata, rozpocznie starania o powrót do FIM Speedway Grand Prix od styczniowego cyklu Mistrzostw Australii.(...)
319
Niels-Kristian Iversen liczy na przedłużenie dobrej dyspozycji z końca sezonu 2018 po swoim powrocie do grona stałych uczestników FIM Speedway Grand Prix.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com