Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Historia Antoniego i Kacpra Woryny ukazuje jak wielkim wzorem do naśladowania może być dla wnuka dziadek. Dla obu żużel stał się pasją życia.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
135
Maciej Janowski triumfował w rozgrywanej w niemiecki Teterow 7 rundzie cyklu Speedway Grand Prix. Dugie miejsce zajął kolejny z naszych zawodników, Bartosz Zmarzlik, zaś na najniżs(...)
887
6 miesięcy temu
Niemieckie Teterow będzie dzisiaj gospodarzem 7 rundy cyklu Speedway Grand Prix. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia od godziny 19:00 naszej relacji na żywo z Azto(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
103
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
188
Przed momentem zakończył się ostatni bie FIM Speedway Grand Prix Challegne w Gorican. Zwycięzcą turnieju został Matej Zagar, który w biegu o I miejsce ograł Nielsa Kristiana Iverse(...)
81
W sobotę bardzo dobre zawody odjechał nasz rodak Maciej Janowski. Na dobrze znanym sobie torze w Malilli zajął 3. miejsce a do klasyfikacji generalnej dołożył 15 punktów.(...)
169
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Scandinavian FIM Speedway Grand Prix - Malilla. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali(...)
17
W sobotę tj. 17 sierpnia na torze żużlowym w Malilli rozegra się VI runda Grand Prix 2019. Turniej w Szwecji rozpocznie się o godz. 19.00. Zapraszamy państwa na krótką zapowiedź te(...)
1291
7 miesięcy temu
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki ze Scandinavian FIM Speedway Grand Prix w szwedzkiej Malilli, z półfinałowego spotkania Nice 1.Li(...)
263
Maciej Janowski wygrał dzisiejsze kwalifikacje do jutrzejszego Scandinavian FIM Speedway Grand Prix. Walka o zdobycie jak najlepszego czasu rozgrywana była na torze Dackarny Malill(...)
0
Bardzo dobrze wypadli Polscy zawodnicy w dzisiejszych kwalifikacjach do jutrzejszego Scandinavian FIM Speedway Grand Prix, który rozegrany zostanie na torze w szwedzkiej Malilla. (...)
715
W najbliższą sobotę w szwedzkiej Malilli odbędzie się Grand Prix Skandynawii. Z powodu kontuzji nie wystąpią Antonio Lindbaeck, oraz Robert Lambert.(...)
1
Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik i Leon Madsen to kolejność żużlowców podczas Betard Speedway Grand Prix of Poland we Wrocławiu. Na pomeczowej konferencji triumfator opowiadał o n(...)
131
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finał(...)
0
Hans Nielsen, czterokrotny IMŚ jest ze swoimi kadrowiczami we Wrocławiu podczas sobotniej rundy Grand Prix. Swoim okiem ocenił szereg zmian, jakie zaszły na Stadionie Olimpijskim.(...)
713
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszych spotkań.(...)
105
Speedway Grand Prix wraca do Wrocławia po 12 latach przerwy! Najlepsi żużlowcy świata wyjadą na wrocławski tor w najbliższą sobotę. Kibice rozpoczną fetę kilka dni wcześniej. Atmos(...)
342
W poniedziałek na National Speedway Stadium w Manchesterze odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii. Zawody zakończyły się sensacyjnym zwycięstwem Charlesa Wrigh(...)
286
Duński as Leon Madsen mówi, że jego kłopoty z plecami nieco ustąpiły podczas przygotowań do SGP Polski we Wrocławiu w sobotę. Madsen w cuglach wygrał sobotnią rundę cyklu SEC w Tor(...)
0
Stadion Olimpijski to historyczna arena Speedway Grand Prix. To właśnie na tym torze w 1995 r. odbyły się pierwsze na świecie zawody w tej formule. Teraz elita „czarnego sportu”, p(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com