Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
132
Od nowego sezonu Speedway Grand Prix w życie wejdą zmiany w punktacji. W rozgrywkach powrócił schemat przyznawania określonych punktów za zdobyte miejsce. Zwolennikiem takiego syst(...)
0
Patryk Dudek, czołowy zawodnik polskiej reprezentacji chciałby zdobyć złoty medal w Speedway of Nations, dla Marka Cieślaka, który z kadrą ma popracować ostatni rok. Potem na tym s(...)
1
W związku z ciągłymi ograniczeniami dotyczącymi COVID-19 raz zgodnie z lokalnymi dyrektywami zdrowotnymi FIM, BSI Speedway, Czeska Federacja ACCR i właścicielem stadionu Marketa, G(...)
152
Na razie, zgodnie z oczekiwaniami przekładane są kolejne zawody. Tym razem FIM przesunęła termin czeskiej rundy Grand Prix, która zaplanowana była na 13 czerwca br. Oto pełna treść(...)
0
Z powodu zakazu nałożonego przez rząd niemiecki na wszystkie imprezy plenerowe aż do 31 sierpnia 2020 roku, tegoroczna Grand Prix Niemiec zaplanowana na 30 maja została odwołana.(...)
153
2 miesiące temu
Włodarze MSC Abensberg ogłosili dzisiaj, że nie będą w stanie zorganizować 1 czerwca rundy kwalifikacyjnej do cyklu Speedway Grand Prix. (...)
0
W świetle wydarzeń dotyczących rozprzestrzeniania się COVID-19, Polski Związek Motorowy w porozumieniu z FIM, czyli Międzynarodową Federacją Motocyklową, BSI oraz PL.2012+, w trosc(...)
48
Niemiecki as Martin Smoliński ma nadzieję, że debiutancki sezon w cyklu pomoże mu udanie powrócić w tym roku do mistrzostw świata FIM SGP.(...)
0
Gwiazda Wielkiej Brytanii Adam Ellis przekonuje, iż wciąż celuje w szczyt, gdyż jeździ się po to by być w cyklu FIM SGP i zostać mistrzem świata.(...)
0
Unikatowe logo ukazujące celebrację 20 lat Adrian Flux SGP Wielkiej Brytanii w Cardiff zostało przedstawione. Zawody przypomnijmy odbędą się 18 lipca.(...)
45
Greg Hancock ogłosił zakończenie kariery. Amerykanin miał podpisany kontrakt w rybnickim ROW – ie a także otrzymał stałą dziką kartę od BSI na straty w cyklu Grand Prix, mimo że ub(...)
132
Polski as Maciej Janowski nie przejmuje się tym ilu zawodników wywalczy automatyczne kwalifikacje do SGP 2021, twierdząc iż każdy walczy o złoto.(...)
0
Pewne jest, że w 2021 roku jedna z rund Grand Prix nadal zorganizuje Toruń. Jest to efekt rozmów z BSI, która zarządzać cyklem będzie jeszcze przez rok czasu. Po tym czasie prawa d(...)
0
4 miesiące temu
Czy jedna z rund Grand Prix wróci do Gorzowa? Zarówno prezes miejscowego klubu jak i prezydent miasta mówią tym samym językiem w kontekście tego wydarzenia.(...)
0
Niemiecki zawodnik Martin Smoliński jest gotowy by udowodnić, iż drzemią w nim wielkie rezerwy, jeśli dostanie szansę występu w cyklu SGP.(...)
0
Żużlowiec m.in. Apatora Toruń i Sheffield Jack Holder w ciągu ostatnich kilkunastu dni uczestniczył we walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu. Młodszy z klanu Hold(...)
1
Trzeci sezon z rzędu sponsorem tytularnym szwedzkiej rundy Grand Prix jest Norrbil. (...)
70
Ostatnie 1000 biletów pozostało na inaugurację cyklu Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Wejściówki na największe żużlowe wydarzenie na świecie kończą się najszybciej od pierw(...)
28
Około 2000 biletów pozostało na inaugurację żużlowego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Do końca roku trwa pierwszy etap sprzedaży wejściówek. 16 maja przyszłego roku (...)
1
FIM Speedway Grand Prix zawarło umowę sponsorską z duńskim dostawcą instalacji elektrycznych firmą Kjaergaard.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com