Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
0
Niemiecki zawodnik Martin Smoliński jest gotowy by udowodnić, iż drzemią w nim wielkie rezerwy, jeśli dostanie szansę występu w cyklu SGP.(...)
0
Żużlowiec m.in. Apatora Toruń i Sheffield Jack Holder w ciągu ostatnich kilkunastu dni uczestniczył we walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu. Młodszy z klanu Hold(...)
1
Trzeci sezon z rzędu sponsorem tytularnym szwedzkiej rundy Grand Prix jest Norrbil. (...)
70
Ostatnie 1000 biletów pozostało na inaugurację cyklu Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Wejściówki na największe żużlowe wydarzenie na świecie kończą się najszybciej od pierw(...)
28
Około 2000 biletów pozostało na inaugurację żużlowego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Do końca roku trwa pierwszy etap sprzedaży wejściówek. 16 maja przyszłego roku (...)
1
FIM Speedway Grand Prix zawarło umowę sponsorską z duńskim dostawcą instalacji elektrycznych firmą Kjaergaard.(...)
18
To co było do niedawna nieoficjalną informacją, się potwierdziło. Discovery przejęła prawa do organizacji cyklu Grand Prix. Umowa została podpisana na 10 lat począwszy od 2022 roku(...)
196
Jak nieoficjalnie podaje Gazeta Pomorska, żużlowe rozgrywki o Indywidualny Czempionat Świata zmieniają właściciela. Dotychczasowa grupa BSI ma zarządzać imprezą do 2021 roku. Od 20(...)
14
Nowy w cyklu FIM SGP Max Fricke potwierdził, iż nie wróci do klubu z brytyjskiej Premiership Belle Vue w sezonie 2020.(...)
54
Już tylko 4500 biletów pozostało na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. 16 maja najlepsi żużlowcy na świecie wyjadą na tor PGE Narodowego. Pierwszy etap sprzedaży we(...)
105
Do sporych zmian dojdzie w przyszłym sezonie w cyklu Speedway Grand Prix. Zmiany dotyczą punktacji w klasyfikacji generalnej po każdej z rund, a także kwalifikacji do SGP w kolejny(...)
598
Emil Sajfutdinow ma powody do radości. W lidze polskiej zdobył kolejny złoty medal DMP z Unią Leszno. W cyklu Grand Prix wywalczył wicemistrzostwo świata. Teraz czas na odpoczynek.(...)
159
Wraca najlepsza żużlowa noc - bilety na PZM FIM SGP Polski w Warszawie 16 maja są już dostępne w sprzedaży.(...)
310
Wczoraj BSI, promotorzy cyklu Grand Prix podali cztery nazwiska, którym przyznano dzikie karty na przyszły sezon. Dzisiaj z kolei dowiedzieliśmy się jacy zawodnicy będą rezerwowym (...)
59
Amerykanin Greg Hancock, Brytyjczyk Tai Woffinden, Australijczyk Max Fricke, Szwed Antonio Lindbaeck oraz Rosjanin Artem Łaguta otrzymali dzikie karty od organizatorów Grand Prix,(...)
0
W dziale GALERIE dostępna jest już fotorelacja z sobotniego Speedway Grand Prix of Poland na toruńskiej MotoArenie. Autorem zdjęć jest fotoreporterka portalu ZUZELEND.COM, Marlena (...)
314
Wygraną w biegu półfinałowym Speedway Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie Bartosz Zmarzlik sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata 2019.(...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
1176
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z ostatniej, 10 rundy cyklu Speedway Grand Prix, która obędzie się na toruńskiej MotoArenie.(...)
0
Emil Sajfutdinow ściga prowadzącego w klasyfikacji generalnej Bartosza Zmarzlika. Rosjanin zapowiada, że spróbuję go prześcignąć tuż przed decydującym biegami Revline SGP Polski w (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com