Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
0
Działacze Grupa Azoty Unii Tarnów zamknęli skład na sezon 2018. Ostatnim zawodnikiem, który będzie reprezentował barwy Jaskółek, został dziś oficjalnie Viktor Kulakov. (...)
0
W poniedziałek Jakub Jamróg podpisał nowy kontrakt z Grupą Azoty Unia Tarnów na starty w sezonie 2018 w PGE Ekstralidze.(...)
41
Patryk Rolnicki uzgodnił dzisiaj warunki nowego kontraktu z Grupą Azoty Unią Tarnów, a do podpisania stosownych dokumentów dojdzie w najbliższych dniach. (...)
100
Artur Mroczka podpisał nowy dwuletni kontrakt z Grupą Azoty Unią Tarnów. (...)
99
Kontrakt z Grupą Azoty Unią Tarnów uzgodnił Peter Kildemand. Duńczyk w minionym sezonie zdobywał punkty dla Fogo Unii Leszno, z którą zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. (...)
158
Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do ustalenia warunków kontraktowych pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a 3-krotnym mistrzem świata, Nickim Pedersenem. (...)
100
Po tym jak Kenneth Bjerre oraz Jakub Jamróg zdecydowali się pozostać na kolejny sezon w zespole Grupa Azoty Unii Tarnów, w dniu dzisiejszym tarnowski klub zakomunikował, że Artur M(...)
89
W najbliższą niedzielę 15 października o godzinie 15:30 rozegrany zostanie w Tarnowie Memoriał Krystiana Rempały. (...)
102
Grupą Azoty Unią Tarnów ustaliła warunki nowego kontraktu z Kennethem Bjerre. Dla Duńczyka będzie to czwarty rok w barwach tarnowskich Jaskółek. (...)
100
Dzisiaj prezydent Miasta Tarnowa wystosował oświadczenie, w którym czytamy, iż miasto w związku z awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej podejmie się modernizacji stadionu tak ab(...)
72
Niedziela przyniosła nam najważniejsze rozstrzygnięcia w polskim ligowym speedwayu. Poznaliśmy zdobywcę Drużynowego Mistrza Polski w sezonie 2017, ale wiemy także, któremu z dwójki(...)
118
Grupa Azoty Unia Tarnów wygraną w dzisiejszym rewanżu meczu finałowego Nice 1.Ligi żużlowej ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk 50:40 uzyskała awans do PGE Ekstraligi.(...)
120
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 0 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 50:40. Prezentujemy Pań(...)
101
Swojego niezadowolenia decyzją sędziego o odwołaniu rewanżowego meczu finałowego Nice 1.Ligi żużlowej nie kryje drużyna gości Zdunek Wybrzeża Gdańsk, a w szczególności ich trener, (...)
0
Nie udało się rozegrać rewanżowego spotkania finałowego Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Podczas drugiego biegu nad stadionem rozpad(...)
58
Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrany zostanie rewanż meczu finałowego Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Niekorzystne pr(...)
45
Dużo emocji i dużo walki - tego na pewno nie zabraknie w niedzielę na tarnowskim stadionie. Po ciężkim pierwszym finałowym meczu w Gdańsku, czas na rewanż w Tarnowie. Tylko, czy po(...)
16
Z przewagą ośmiu punktów po pierwszym meczu finałowym Nice 1.Ligi żużlowej pojedzie za tydzień do Tarnowa, Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Dzisiejsze spotkanie zostało przerwane przez sędz(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W meczu finałowym Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 40:32. Prezentujemy Państwu wynik(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 16 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com