Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
6
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Enea Polonia Piła w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
13
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Dzisiaj na Stadionie im. Mariana Spychały w Opolu byliśmy świadkami zaciętego do ostatniego biegu, meczu 2. Ligi żużlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole a Grupa Azoty Unia Tarnó(...)
1
Zły stan toru po wczorajszych opadach śniegu doprowadził do pozytywnego rozpatrzenia wniosku złożonego przez włodarzy Grupy Azoty Unii Tarnów o przełożenia na inny termin meczu 2 l(...)
0
Prezentacja i sparingi(...)
101
W środę 20 lutego manager Tomasz Proszowski, trener Paweł Baran oraz zawodnik Unii Tarnów Dawid Rempała odwiedzili Zespół Niepłatnych Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie p(...)
169
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała dokładny terminarz pierwszych czterech kolejek Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2019. Przypomnijmy, że transmisje spotkań przeprowadzać będą tele(...)
642
W Tarnowie rozpoczął się kolejny przetarg na remont stadionu. W pierwszym najtańsza firma wyceniła swoje usługi na 89 mln złotych. Taka oferta była nie do zaakceptowania. W budżeci(...)
102
Poznaliśmy oficjalny projekt kevlarów Grupy Azoty Unii Tarnów, w których Jaskółki będą startować w tegorocznych rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej.(...)
1
Grupa Azoty Unia Tarnów zaplanowała trzy mecze sparingowe przed rozpoczęciem tegorocznych rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej.(...)
0
Już 30 marca zainaugurowana zostanie Nice 1 liga żużlowa. Liga w której w sezonie 2019 wystąpi 7 zespołów. Z powodu braku licencji dla Stali Rzeszów oraz braku chętnego na starty w(...)
38
Dla Daniela Kaczmarka sezon 2019 będzie pierwszym w wieku seniora. Wychowanek Fogo Unii Leszno zdecydował się opuścić zespół Get Well Toruń, a w zbliżającym się sezonie będzie repr(...)
0
Nice 1. Liga Żużlowa(...)
36
Brak Stali Rzeszów, a tym samym okrojona liczba zespołów stanowi niemały problem dla pozostałych drużyn startujących w Nice 1. Lidze Żużlowej. (...)
230
Znamy terminarz Drużynowych Mistrzostw I Ligi. Sezon 2019 Nice 1. Ligi Żużlowej zostanie zainaugurowany 30 marca w Łodzi. Pierwsze mecze zobaczą u siebie również kibice w Tarnowie (...)
72
W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta Tarnowa odbyło się spotkanie złotych medalistów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów 2018 z Prezydentem Romanem Ciepielą. Na zaproszenie w ga(...)
264
Ostatni rok we formacji juniorskiej Kaczmarek spędził w Toruniu. Ze średnią 1,544 pkt na bieg zajął 34. miejsce wśród zawodników PGE Ekstraligi. Nowy sezon, już w roli seniora zawo(...)
1
W Tarnowie na poważnie myślą o jak najszybszym powrocie do żużlowej elity. Kolejnym zawodnikiem, który ma pomóc w spełnieniu zadania jest Peter Ljung. Szwed podpisał dwuletni kontr(...)
1
Grupa Azoty Unia Tarnów pozyskała nowego zawodnika. Dwuletnim kontraktem z „Jaskółkami” związał się Daniel Kaczmarek.(...)
0
W nadchodzącym sezonie Artur Czaja wróci do tarnowskiego zespołu. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com