Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Stały uczestnik cyklu Speedway Euro Championship 2014, Adrian Miedziński wystąpi podczas drugiej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy, która odbędzie się 27 lipca w Toruniu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
0
Wynikiem 63:27 zakończyło się starcie Grupy Azoty Unii Tarnów z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. W drużynie gospodarzy nie było słabych punktów, natomiast wśród gości walkę z rywal(...)
0
W Świąteczny Poniedziałek dojdzie do oficjalnej ekstraligowej inauguracji żużlowego sezonu w Tarnowie. Jaskółki podejmą beniaminka z Gdańska, sprawcę chyba największej niespodziank(...)
0
W Poniedziałek Wielkanocny Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie na domowym torze w Mościcach beniaminka Enea Ekstraligi Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk.(...)
0
W wczorajszym treningu punktowanym Fogo Unia Leszno pokonała Unię Tarnów 51: 39. Na to spotkanie trenerzy zestawili najsilniejsze składy. Zabrakło jedynie Przemysława Pawlickiego (...)
0
W tarnowskiej Galerii Gemini Park Tarnów odbyła się oficjalna prezentacja zespołu podczas, której poinformowano iż w nadchodzącym sezonie zespół będzie startował pod nazwą GRUPA AZ(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com