Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
23
W środę (06.07.) w Poznaniu odbyła się I runda Ligi Juniorów. Juniorzy siedmiu klubów występujących na co dzień w PGE Ekstraligi rywlizowali ze sobą w strugach deszczu. W klasyfik(...)
0
Wychowanek GTŻ-u Grudziądz - Artur Mroczka dołączył do zespołu Unii Tarnów.(...)
1
Na łamach Gazety Wrocławskiej możemy przeczytać, że Greg Hancock planuje w najbliższych kilku dniach podać do informacji publicznej o swojej przynależności klubowej. Menedżer i mec(...)
0
W związku z pojawiającymi się od kilku dni informacjami dotyczącymi rzekomego upadku czarnego sportu w Tarnowie, Prezes Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej oraz Rada Na(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno podobnie jak w dniu wczorajszym także dzisiaj w Tarnowie triumfowali tym razem w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce przy(...)
0
Trzy medale w przeciągu trzech lat pracy w tarnowskim klubie osiągnął Marek Cieślak, który ma obawy co do przyszłości jego jako trenera i zawodników jakich miał do dyspozycji w tym(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja ze spotkania o 3 miejsce Drużynowych Mistrzostw Polski, pomiędzy Grupą Azoty Unii Tarnów a Spar Falubaz Zielona Góra. Zdjęcia są autor(...)
0
Drużyna z Tarnowa pewnie pokonała Falubaz i zdobyła brązowe medale DMP. Poniżej prezentujemy wypowiedzi zawodników i trenerów po meczu o trzecie miejsce w ENEA Ekstralidze. (...)
0
Bardzo wysokim zwycięstwem gospodarzy zakończył się rewanżowy mecz o brązowe medale DMP na stadionie w Tarnowie-Mościcach pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów i Spar Falubazem Zielona (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W meczu o brązowy medal DMP, Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Spar Falubaz Zielona Góra w stosunku 63:27. Prezentujemy(...)
0
Grupa Azoty Unia Tarnów zdobyła brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski pokonując w dwumeczu o trzecie miejsce w Enea Ekstralidze Spar Falubaz Zielona Góra. (...)
0
W najbliższą niedzielę w Enea Ekstralidze zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. W Tarnowie miejscowa Grupa Azoty Unia w walce o brąz DMP odrobić będzie musiała niewielka stratę z pie(...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka żużlowa obecnego sezonu, będą to rewanże meczów decydujących o medalach Enea Ekstraligi. O 16:00 na torze w Tarnowie, w poj(...)
0
Spar Falubaz Zielona Góra zwyciężył w pierwszym spotkaniu o trzecie miejsce w Enea Ekstralidze z Grupą Azoty Unią Tarnów 47:43. (...)
0
Sporo gorzkich słów padło z ust Jarosława Hampela na konferencji po meczu o 3 miejsce jego Spar Falubazu Zielona Góra z Grupą Aztoty Tarnów po tym jak dowiedział się o tym, że zost(...)
0
Czteropunktową zaliczką Spar Falubazu nad Grupą Azoty Unią Tarnów zakończyło się pierwsze spotkanie o brązowy medal rozegrane na torze w Zielonej Górze.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W spotkaniu o 3 miejsce Spar Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu(...)
0
Już jutro pierwsze pojedynki o medale Enea Ekstraligi. Na ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze w walce o brązowy medal staną naprzeciw siebie zespoły miejscowego Spar Falubazu oraz Gr(...)
0
W niedzielę pierwsze spotkanie o brąz Drużynowych Mistrzostw Polski, w których to Spar Falubaz Zielona Góra zmierzy się na własnym torze z Grupą Azoty Unia Tarnów. Według trenera g(...)
0
Jeszcze nie ucichły emocje po wczorajszych meczach półfinałowych, a już kibice szykują się na niedzielne pierwsze pojedynki rozstrzygające o medalach. W walce o brąz zmierzą się Sp(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com