Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
4
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 1 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu (...)
0
Juz jutro rusza inauguracja Nice 1. Ligii Żużlowej na torze w Tarnowie. Miejscowe Jaskółki podejmą Gryfy z Bydgoszczy.(...)
102
6 lat temu
W sobotę o godzinie 16.00 na stadionie im. Floriana Kapały zostanie rozegrany finał Mistrzostw Polski Par Klubowych 2016. Ubiegłoroczny finał miał się odbyć w październiku, ale ze (...)
0
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Par Klubowych 2016. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16.00.(...)
112
W poniedziałkowe popołudnie w Częstochowie rozegrano sparing pomiędzy Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa a Grupą Azoty Unią Tarnów. Częstochowianie pokonali tarnowian w st(...)
112
Dzisiaj na SGP Arenie w Częstochowie odbędzie się rewanż sparingu z Grupą Azoty Unią Tarnów. Wczorajszy trening punktowany zakończył się zwycięstwem Jaskółek w stosunku 48:42. Najl(...)
3
Kenneth Bjerre, Niels Kristian Iversen i Sam Masters, to czołowa trójka turnieju - "testimonialu" Simona Lamberta, rozegranego wczoraj na torze w King's Lynn.(...)
1
Pierwszego sparingu w sezonie 2017 drużyna "Jaskółek" na pewno nie zaliczy do udanych. Klub z Tarnowa przegrał wysoko z drużyną z Zielonej Góry 68:22.(...)
250
Wczoraj zapowiadaliśmy, że w niedzielę żużlowcy Falubazu zmierzą się w treningu punktowanym z drużyną Unii Tarnów. Wiemy już, w jakim składzie przystąpią do tego pojedynku.(...)
103
W związku z niekorzystnymi prognozami pogody sztaby szkoleniowe z Zielonej Góry, Częstochowy i Tarnowa wprowadziły kolejne korekty do planów sparingowych.(...)
0
Drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów po raz pierwszy wyjechała na swój domowy tor. Jest to niejako przetarcie przed planowanym sparingiem, który odbędzie się w piątek z drużyną Ekantor.(...)
102
Sezon żużlowy tuż-tuż. Dla wielu kibiców okres, w którym nie mogli podziwiać poczynań swych drużyn, powoli dobiega końca. Pojawiają się nowe nadzieje, jak i nowe plany.(...)
0
W marcowym grafiku żużlowców znad Białej i Dunajca, zaszły niespodziewane zmiany. (...)
100
Grupa Azoty Unia Tarnów została w dniu wczorajszym oficjalnie zaprezentowana na sezon 2017, prezentacja odbyła sie po uroczystej Gali z okazji 60-lecia klubu.(...)
0
W czwartek na Stadionie Miejskim w Tarnowie w sali VIP odbyło się spotkanie z trzema byłymi zawodnikami Unii Tarnów, którzy byli częścią długiej 60-letniej historii klubu.(...)
100
Zarząd drużyny "Jaskółek" stara się wykorzystać maksymalnie trwającą przerwę w rozgrywkach i być dobrze przygotowanym do nowego sezonu.(...)
105
Wraz z upływem kolejnych dni znamy coraz więcej szczegółów dotyczących Gali 60-lecia sekcji żużlowej w Tarnowie. Dla kibiców jak i zarządu to wydarzenie bardzo ważne w kontekście o(...)
178
Zarząd Grupa Azoty Unia Tarnów rozlosował 10 zaproszeń, które trafią do kibiców, którzy zakupili karnet na sezon 2017.(...)
119
Poznaliśmy terminarz sparingów przedsezonowych drużyny Grupa Azoty Unia Tarnów. Drużyna z małopolski rozegra 6 meczów, które maja przygotować zawodników do walki o awans do Ekstral(...)
249
Zarząd drużyny z małopolski postanowił zorganizować prezentację dla kibiców ich ukochanego klubu.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com