Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
26.03.2023 - 17:00
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
0
Prezentacja i sparingi(...)
101
W środę 20 lutego manager Tomasz Proszowski, trener Paweł Baran oraz zawodnik Unii Tarnów Dawid Rempała odwiedzili Zespół Niepłatnych Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie p(...)
169
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała dokładny terminarz pierwszych czterech kolejek Nice 1. Ligi Żużlowej sezonu 2019. Przypomnijmy, że transmisje spotkań przeprowadzać będą tele(...)
642
W Tarnowie rozpoczął się kolejny przetarg na remont stadionu. W pierwszym najtańsza firma wyceniła swoje usługi na 89 mln złotych. Taka oferta była nie do zaakceptowania. W budżeci(...)
102
Poznaliśmy oficjalny projekt kevlarów Grupy Azoty Unii Tarnów, w których Jaskółki będą startować w tegorocznych rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej.(...)
1
Grupa Azoty Unia Tarnów zaplanowała trzy mecze sparingowe przed rozpoczęciem tegorocznych rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej.(...)
0
Już 30 marca zainaugurowana zostanie Nice 1 liga żużlowa. Liga w której w sezonie 2019 wystąpi 7 zespołów. Z powodu braku licencji dla Stali Rzeszów oraz braku chętnego na starty w(...)
38
Dla Daniela Kaczmarka sezon 2019 będzie pierwszym w wieku seniora. Wychowanek Fogo Unii Leszno zdecydował się opuścić zespół Get Well Toruń, a w zbliżającym się sezonie będzie repr(...)
0
Nice 1. Liga Żużlowa(...)
36
Brak Stali Rzeszów, a tym samym okrojona liczba zespołów stanowi niemały problem dla pozostałych drużyn startujących w Nice 1. Lidze Żużlowej. (...)
230
Znamy terminarz Drużynowych Mistrzostw I Ligi. Sezon 2019 Nice 1. Ligi Żużlowej zostanie zainaugurowany 30 marca w Łodzi. Pierwsze mecze zobaczą u siebie również kibice w Tarnowie (...)
72
W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta Tarnowa odbyło się spotkanie złotych medalistów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów 2018 z Prezydentem Romanem Ciepielą. Na zaproszenie w ga(...)
264
Ostatni rok we formacji juniorskiej Kaczmarek spędził w Toruniu. Ze średnią 1,544 pkt na bieg zajął 34. miejsce wśród zawodników PGE Ekstraligi. Nowy sezon, już w roli seniora zawo(...)
1
W Tarnowie na poważnie myślą o jak najszybszym powrocie do żużlowej elity. Kolejnym zawodnikiem, który ma pomóc w spełnieniu zadania jest Peter Ljung. Szwed podpisał dwuletni kontr(...)
1
Grupa Azoty Unia Tarnów pozyskała nowego zawodnika. Dwuletnim kontraktem z „Jaskółkami” związał się Daniel Kaczmarek.(...)
0
W nadchodzącym sezonie Artur Czaja wróci do tarnowskiego zespołu. (...)
0
Zmiany nie tylko w kadrze zawodniczej.(...)
166
Juniorzy z Grupy Azoty Unii Tarnów zdobyli dzisiaj na torze Stadionu im.Edwarda Jancarza w Gorzowie złote medale Drużynowych Mistrzów Polski Juniorów. Srebrne medale zawisły na szy(...)
0
Paweł Barana oraz Mirosław Cierniak, trenerzy tarnowskiej Unii zostali zdymisjonowani po tym jak ich zespół uległ w Zielonej Górze, a w konsekwencji został zdegradowany z PGE Ekstr(...)
0
Mecz pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Grupa Azoty Unią Tarnów rozstrzygnął, która z drużyn opuści szeregi PGE Ekstraligi. Lepsi na zielonogórskim torze okazali się gospodarze i to(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com