Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Peter Ljung. Za nim uplasowali się Nicolai Klindt oraz David Bellego(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
105
O godzinie 18:30 na torze Stadionu Miejskiego w Tarnowie rozegrane zostanie przełożone z wczoraj półfinałowe spotkanie Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Grupa Azoty Unią Tarnów a Orłem(...)
102
W niedzielę na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbędzie się rewanżowe spotkanie Grupy Azoty Unii Tarnów z Orłem Łódź. Która drużyna awansuje do finału ?(...)
103
Zwycięstwem Fogo Unii Leszno zakończyła się XII runda DMPJ, leszczynianie na swoim koncie zapisali 24 punkty. Drugie miejsce zajęli zawodnicy reprezentujący Włókniarz Vitroszlif Cr(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 15 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu(...)
100
Bezapelacyjnym zwycięstwem Grupy Azotów Unii Tarnów zakończyła się runda zasadnicza Nice Polskiej Ligi Żużlowej. (...)
0
W najbliższą niedzielę tj. 20.08 Orzeł Łódź w ramach półfinału Nice 1.Ligi żużlowej podejmować będzie na swoim stadionie Grupę Azoty Unię Tarnów. Dzisiaj trenerzy obu zespołów poda(...)
127
Nie w Rybniku jak pierwotnie zaplanowano a właśnie w Częstochowie rozegrana została 9. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na SGP Arenie Częstochowa triumfowali młodzieżo(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Polonia Bydgoszcz w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wyn(...)
58
Bydgoszczanie żegnają się z ligą. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 13 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 61:29. Prezentujem(...)
0
To będzie jeden z najtrudniejszych sprawdzianów dla Arge Speedway Wandy Kraków. Już w najbliższą niedzielę krakowscy żużlowcy udadzą się do Tarnowa, gdzie podejmie ich lider ligi, (...)
0
Unia Tarnów pokonała w wyjazdowym meczu Orła Łódź 42:47, dzięki czemu zapewniła sobie zwycięstwo w rundzie zasadniczej. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
100
W sobotę 22.07 Tarnowskie Jaskółki będą walczyć o kolejne zwycięstwo i bonus meczowy z Orłem Łódź .Wydaje się że podopieczni Pawła Barana są tutaj faworytami jednak na pierwszym me(...)
260
Wczoraj na Motoarenie rozegrana została kolejna runda zmagań o tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów, w którym to wygrali z dużą przewagą gospodarze, na drugim stopniu podium u(...)
104
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 12 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 51:39. Prezentujemy Państ(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 11 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 53:37. Prezentujemy Pa(...)
62
Ostatnie spotkanie obu drużyn zostało przerwane z powodu deszczu, który pojawił się na gdańskim stadionie. Tym samym to właśnie gospodarze zakończyli ten mecz wygraną.(...)
0
Po 10. biegach mecz Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów został przerwany. Wszystko przez opady deszczu.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 4 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 32:28. Prezentujemy Pań(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com