Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Poole Pirates
vs
Wolverhampton Wolves
Wczoraj o 20:30
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Swindon Robins
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
Kevin Woelbert wystąpi podczas inauguracyjnej rundy Speedway Euro Championship 2019 , która odbędzie się w Güstrow. Rezerwowymi będą Tobias Busch i Lukas Baumann.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
0
Dla wszystkich kibiców FOGO Unii Leszno, którzy nie wybierają się na wyjazdowy mecz do Tarnowa mamy miłą niespodziankę! W środowy wieczór zapraszamy pod stadion im. Alfreda Smoczyk(...)
0
W środę odbędzie się przełożony z niedzieli półfinał Enea Ekstraligi. Poznaliśmy już awizowane zestawienia na ten pojedynek.(...)
0
Drugie podejście do rewanżowego półfinałowego pojedynku pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Fogo Unią Leszno odbędzie się w środę (24 września) o godzinie 20.15. (...)
0
Nie dojdzie do zaplanowanego dzisiaj na godzinę 16:30 spotkania rewanżowego Enea Ekstraligi pomiędzy Grupą Azoty Unii Tarnów a Fogo Unią Leszno. Powodem odwołania meczu jest zły st(...)
0
Już w niedzielę, 21 września, rozegrane zostaną półfinałowe spotkania polskich lig żużlowych. W Tarnowie w ramach rozgrywek Enea Ekstraligi miejscowa Grupa Azoty Unia podejmować bę(...)
0
W pierwszym meczu półfinałowym pomiędzy Fogo Unią Leszno a Grupą Azoty Unią Tarnów padł wynik 50:40 dla gospodarzy. Podczas meczu rewanżowego to tarnowska ekipa będzie musiała odra(...)
0
W ostatnim dniu okienka transferowego Grupa Azoty Unia Tarnów wobec kontuzji Grega Hancocka postanowiła zakontraktować nowego zawodnika, którym jest Szwed, Jacob Thorssell. (...)
0
W pierwszym meczu półfinałowym walkę o awans do finału stoczyły drużyny Fogo Unia Leszno i Grupy Azoty Unia Tarnów. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli leszczynianie, którzy przed re(...)
0
Podczas kontroli sprzętu żużlowców przed półfinałem Enea Ekstraligi w Lesznie komisja zakwestionowała tłumiki 6 zawodników!(...)
0
Kenneth Bjerre nie wystartuje w niedzielnym półfinle Enea Ekstraligi w Lesznie, gdzie miejscowa Fogo Unia podejmować będzie Grupę Azoty Unię Tarnów.(...)
0
Już w niedzielę 14 września rozegrane zostaną półfinały Enea Ekstraligi. W Lesznie dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscowyą Fogo Unią, a Grupą Azoty Unią Tarnów. Dziś poznaliśmy aw(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z wczorajszego spotkania Enea Ekstraligi pomiędzy Grupa Azoty Unia Tarnów a Spar Falubaz Zielona Góra. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera(...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszego spotkania Enea Ekstraligi pomiędzy Grupa Azoty Unia Tarnów a Spar F(...)
0
Patryk Rolnicki zadebiutuje dzisiaj w spotkaniu Enea Ekstraligi, w którym to jego zespół, Grupa Azoty Unia Tarnów podejmować będzie aktualnego Mistrza Polski, Spar Falubaz Zielona (...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z VII rundy Ligi Juniorów rozgrywanej w Tarnowie. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com, Mateusza Dzierwy. (...)
0
W środę w Tarnowie rozegrano ostatnią rundę Ligi Juniorów, którą wygrali juniorzy gospodarzy. Drugie miejsce przypadło KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa, zaś trzecie Sp(...)
0
Dzisiaj o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrana zostanie zaległa VII runda Ligi Juniorów.(...)
0
W najbliższą sobotę tj. 6 września na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrana zostanie ostatnia runda sezonu zasadniczego Enea Ekstraligi, w którym to Grupa Azoty Unia Tarnów mierz(...)
0
Mająca się dzisiaj odbyć VII runda Ligi Juniorów ze względu na zły stan toru tarnowskiego stadionu została odwołana. (...)
0
Skazane już na spadek z najwyższej klasy rozgrywkowej Renault Zdunek Wybrzeże Gdański podejmowało lidera ligi Grupę Azoty Unie Tarnów. Gdańszczanie wiedząc, że w tym pojedynku nie (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com