Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
105
Wraz z upływem kolejnych dni znamy coraz więcej szczegółów dotyczących Gali 60-lecia sekcji żużlowej w Tarnowie. Dla kibiców jak i zarządu to wydarzenie bardzo ważne w kontekście o(...)
178
Zarząd Grupa Azoty Unia Tarnów rozlosował 10 zaproszeń, które trafią do kibiców, którzy zakupili karnet na sezon 2017.(...)
119
Poznaliśmy terminarz sparingów przedsezonowych drużyny Grupa Azoty Unia Tarnów. Drużyna z małopolski rozegra 6 meczów, które maja przygotować zawodników do walki o awans do Ekstral(...)
249
Zarząd drużyny z małopolski postanowił zorganizować prezentację dla kibiców ich ukochanego klubu.(...)
23
W środę (06.07.) w Poznaniu odbyła się I runda Ligi Juniorów. Juniorzy siedmiu klubów występujących na co dzień w PGE Ekstraligi rywlizowali ze sobą w strugach deszczu. W klasyfik(...)
0
Wychowanek GTŻ-u Grudziądz - Artur Mroczka dołączył do zespołu Unii Tarnów.(...)
1
Na łamach Gazety Wrocławskiej możemy przeczytać, że Greg Hancock planuje w najbliższych kilku dniach podać do informacji publicznej o swojej przynależności klubowej. Menedżer i mec(...)
0
W związku z pojawiającymi się od kilku dni informacjami dotyczącymi rzekomego upadku czarnego sportu w Tarnowie, Prezes Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej oraz Rada Na(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno podobnie jak w dniu wczorajszym także dzisiaj w Tarnowie triumfowali tym razem w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce przy(...)
0
Trzy medale w przeciągu trzech lat pracy w tarnowskim klubie osiągnął Marek Cieślak, który ma obawy co do przyszłości jego jako trenera i zawodników jakich miał do dyspozycji w tym(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja ze spotkania o 3 miejsce Drużynowych Mistrzostw Polski, pomiędzy Grupą Azoty Unii Tarnów a Spar Falubaz Zielona Góra. Zdjęcia są autor(...)
0
Drużyna z Tarnowa pewnie pokonała Falubaz i zdobyła brązowe medale DMP. Poniżej prezentujemy wypowiedzi zawodników i trenerów po meczu o trzecie miejsce w ENEA Ekstralidze. (...)
0
Bardzo wysokim zwycięstwem gospodarzy zakończył się rewanżowy mecz o brązowe medale DMP na stadionie w Tarnowie-Mościcach pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów i Spar Falubazem Zielona (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W meczu o brązowy medal DMP, Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Spar Falubaz Zielona Góra w stosunku 63:27. Prezentujemy(...)
0
Grupa Azoty Unia Tarnów zdobyła brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski pokonując w dwumeczu o trzecie miejsce w Enea Ekstralidze Spar Falubaz Zielona Góra. (...)
0
W najbliższą niedzielę w Enea Ekstralidze zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. W Tarnowie miejscowa Grupa Azoty Unia w walce o brąz DMP odrobić będzie musiała niewielka stratę z pie(...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka żużlowa obecnego sezonu, będą to rewanże meczów decydujących o medalach Enea Ekstraligi. O 16:00 na torze w Tarnowie, w poj(...)
0
Spar Falubaz Zielona Góra zwyciężył w pierwszym spotkaniu o trzecie miejsce w Enea Ekstralidze z Grupą Azoty Unią Tarnów 47:43. (...)
0
Sporo gorzkich słów padło z ust Jarosława Hampela na konferencji po meczu o 3 miejsce jego Spar Falubazu Zielona Góra z Grupą Aztoty Tarnów po tym jak dowiedział się o tym, że zost(...)
0
Czteropunktową zaliczką Spar Falubazu nad Grupą Azoty Unią Tarnów zakończyło się pierwsze spotkanie o brązowy medal rozegrane na torze w Zielonej Górze.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com