Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
0
Zmiany nie tylko w kadrze zawodniczej.(...)
166
Juniorzy z Grupy Azoty Unii Tarnów zdobyli dzisiaj na torze Stadionu im.Edwarda Jancarza w Gorzowie złote medale Drużynowych Mistrzów Polski Juniorów. Srebrne medale zawisły na szy(...)
0
Paweł Barana oraz Mirosław Cierniak, trenerzy tarnowskiej Unii zostali zdymisjonowani po tym jak ich zespół uległ w Zielonej Górze, a w konsekwencji został zdegradowany z PGE Ekstr(...)
0
Mecz pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Grupa Azoty Unią Tarnów rozstrzygnął, która z drużyn opuści szeregi PGE Ekstraligi. Lepsi na zielonogórskim torze okazali się gospodarze i to(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 51:39 i tym samym szeregi(...)
1
W najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 Falubaz Zielona Góra na własnym torze zmierzy się z Grupa Azoty Unią Tarnów. Spotkanie rozstrzygnie, która z drużyn opuści szeregi PGE Ekstr(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 13 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 51:39. Prezentuje(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 12 kolejki Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wyn(...)
1
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali X rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce zajęli ex aequo ekipy Grupa Azoty Unia Tarnów oraz Zdunek Wybrzeże Gdań(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 11 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 52:38. Prezentujemy Państw(...)
50
Fogo Unia Leszno z dorobkiem 25 punktów zwyciężyła w V rundzie DMPJ, która odbyła się na torze w Tarnowie. Drugie miejsce ex-aequo zajęły drużyny z Torunia i Wrocławia, które wywal(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 57:33. Prezentujemy Pańs(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 52:38. Prezentujemy Pańs(...)
100
Grupa Azoty Unia Tarnów triumfowała w rozegranej dzisiaj na torze w Rybniku III rundzie grupy B Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Podium uzupełniły drużyny ROW-u Rybnik oraz (...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 8 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wy(...)
88
Grupa Azoty Unia Tarnów ex-aequo z drużyną ROW Rybnik zwyciężyła w I rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy B rozgrywanych na torze w Tarnowie. Trzecie miejsce zajęła(...)
6
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór rywalizowała o ligowe punkty z Grupą Azoty Unią Tarnów. Bartosz Smektała podczas spotkania na stadionie im. Alfreda Smoczyka wywalczył 5 punkt(...)
113
Podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i Grupą Azoty Unią Tarnów, Janusz Kołodziej był jednym z liderów drużyny gospodarzy. Zawodnik na swoim koncie zapisał 10 pu(...)
188
W niedzielny wieczór Grupa Azoty Unia Tarnów walczyła o ligowe punkty z Fogo Unią Leszno. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy w stosunku 55:35. Jednym z liderów drużyn(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę Grupy Azoty Unii Tarnów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosu(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com