Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
101
Już jutro na stadionie tarnowskich Jaskółek odbędzie się mecz 5. kolejki, w którym to biało-niebiescy na własnym torze podejmą gości z Wrocławia. Mecz ten rozpocznie się o godzinie(...)
0
W niedzielę 6 maja o 16:30 Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie na własnym torze Betard Spartę Wrocław. Początkowo wydawało się, że Jaskółki będą musiały radzić sobie w tym spotkaniu b(...)
207
Betard Sparta Wrocław zwyciężyła w Mistrzostwach Polski Par Klubowych, które odbyły się na torze w Ostrowie. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczyli zawodnicy z Zielonej Góry. Na(...)
69
W niedzielnym pojedynku pomiędzy gorzowską Stalą, a Grupą Azoty Unią Tarnów doszło do fatalnie wyglądającego upadku. Walczący o pozycję Bartosz Zmarzlik mocno poszerzył tor jazdy,(...)
0
We wczorajszym spotkaniu Gorzowianie pokonali tarnowską Unię 53:37. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 4 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 53:37. Prezentujemy Pań(...)
300
Już dziś na stadionie Edwarda Jancarza odbędzie się 4 kolejka PGE Ekstraligi, gdzie miejscowi podejmą tarnowskie Jaskółki.(...)
18
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego będą gościć drużynę z Tarnowa. Dziś poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. (...)
223
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wyni(...)
323
W piątkowy wieczór w Częstochowie rozegrano pojedynek 2. kolejki PGE Ekstraligi, w którym forBET Włókniarz podejmował Grupę Azoty Unię Tarnów. Częstochowianie zwyciężyli 54:36.(...)
151
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 2 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 54:36. Prezentujem(...)
519
O godzinie 19:00 na częstochowskiej Arenie spotkaniem forBET Włókniarz Częstochowa a Grupa Azoty Unia Tarnów zainaugurowana zostanie 2 kolejka PGE Ekstraligi. Portal ZUZELEND.COM m(...)
12
W piątek, 13 kwietnia, w Częstochowie forBET Włókniarz Częstochowa podejmować będzie Grupę Azoty Unię Tarnów w ramach 2. kolejki PGE Ekstraligi. Przed chwilą poznaliśmy awizowane s(...)
329
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 1 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Falubaz Zielona Góra w stosunku 47:43. Prezentujemy Państw(...)
0
Piątkowe spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Falubaz Zielona Góra zostaje przełożone na niedzielę na godzinę 19:00. (...)
106
Już 6 kwietnia powinna rozpocząć się rywalizacja o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2018, w związku z tym poznaliśmy już sędziów, którzy poprowadzą pierwsze w tym roku mecze.(...)
48
Wspólny środowy trening Zdunek Wybrzeże Gdańsk i Grupy Azoty Unii Tarnów zakończył się mini turniejem par. W rywalizacji duetów najlepsi okazali się Jakub Jamróg i Viktor Kulakov. (...)
131
Tarnowska Grupa Azoty Unia zaprezentowała nowe wzory kevlarów w jakich w nadchodzącym sezonie będą występować jej zawodnicy. Tradycyjnie na kombinezonach Jaskółek dominować będą n(...)
290
Zarząd tarnowskiej Unii informuje, iż wszystkie ruchy jakie podejmuje klub w sprawie modernizacji Stadionu Miejskiego mają na celu stworzenie jak najlepszych warunków do rozgrywani(...)
360
Wiele kontrowersji jak również wiele nieprzychylnych komentarzy wywołał nowo wybudowany pomnik na grobie zmarłego w zeszłym roku, Krystiana Rempały. Zawodnik zmarł 28 maja na wskut(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com