Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampel. Dziś wiemy, że w sezonie 2020 zawodnik przywdzieje żółto-biało-niebieskie barwy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUPA AZOTY UNIA TARNOW - Wiadomości
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi rozgrywanych w Tarnowie. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.c(...)
0
Emil Sajfutdinow wygrał rozgrywane w Tarnowie, po raz pierwszy Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwo Ekstraligi. Drugie miejsce w biegu finałowym zajął Darcy Ward, zaś trzecie pr(...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi z Tarnowa. (...)
0
Pechowo zakończył się środowy mecz w Poole dla Krzysztofa Buczkowskiego. Zawodnik Grupy Azoty Unii Tarnów upadł na tor w swoim trzecim biegu i został odwieziony do szpitala. (...)
0
Już w niedzielę gdańscy kibice po raz ostatni będą mogli oglądać zmagania Enea Ekstraligi za sprawą spotkania miejscowego Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk z Grupą Azoty Unii Tarnów. (...)
0
Ze względu na zły stan toru na Stadionie Miejskim w Tarnowie nie dojdzie do rozegrania zaplanowanej na dzisiaj III rundy Ligi Juniorów.(...)
0
Jutro w Tarnowie odbędzie się III runda Ligi Juniorów. Początek zawodów godzina 17:00. (...)
0
Na 22 sierpnia przełożone zostały Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, które rozegrane zostaną w Tarnowie. W związku z przełożeniem zawodów na nowy termin nastąpiły (...)
0
Brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Zielonej Gorze przypadł zawodnikowi Grupy Azoty Unii Tarnów, Januszowi Kołodziejowi, który po rundzie zasadniczej uzbi(...)
0
Tarnowianie wygrali na własnym stadionie 52:38 z Unibaxem Toruń. Poniżej prezentujemy wypowiedzi trenerów i najlepiej punktujących zawodników tego meczu. (...)
0
Unibax w meczu z tarnowianami potrzebował punktów jak powietrza. ?Jaskółki? nie pozostawiły jednak złudzeń swoim rywalom i wygrały 52:38. Najlepszym żużlowcem miejscowych był Artem(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie Miejskim w Tarnowie Mościcach zostanie rozegrany mecz pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Unibaxem Toruń. Poznaliśmy awizowane składy na to spotk(...)
0
Podczas czwartkowej konferencji prasowej, menedżer narodowej drużyny podając czteroosobowy skład na finał Drużynowego Pucharu Świata zastrzegł, że powoła jeszcze jednego zawodnika,(...)
0
W ubiegłą niedzielę na torze w Częstochowie doszło do spotkania pomiędzy miejscowym KantorOnline ViperPrint Włókniarzem a Grupą Azoty Unią Tarnów. Lwy przegrały w meczu 40:50, a Ja(...)
0
W niedzielę na torze SGP Areny częstochowski KantorOnline ViperPrint Włókniarz podejmował Grupę Azoty Unię Tarnów i uległ Jaskółkom 40:50. Podopieczni Marka Cieślaka zainkasowali t(...)
0
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała na własnym torze zespół Fogo Unii Leszno 51:39. Najlepszym żużlowcem gości był Krzysztof Buczkowski, który wraz z trenerem Markiem Cieślaka nie kry(...)
0
Na tarnowskim torze w Mościcach nie było niespodzianki. Znakomita w tym sezonie drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów pokonała na własnym owalu swoją imienniczkę z Leszna 51:39. Wśród go(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrane zostanie spotkanie w ramach 9 rundy Enea Ekstraligi, w którym miejscowa Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie gości Fog(...)
0
Buczek show ! Tak w dwóch słowach można podsumować niedzielny mecz w Lesznie, w którym tamtejsza Unia podejmowała Jaskółki z Tarnowa. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka wygrał(...)
0
W niedzielę w Tarnowie dojdzie do starcia aktualnego lidera z wiceliderem Enea Ekstraligi. Pojedynek ten, który ma być przystawką przed głównym daniem dnia, czyli spotkaniem Faluba(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com