Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
48
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Masarna Speedway.(...)
64
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Smederna Eskilstuna.(...)
1
Dziś ogłoszono, że 30 – letni Duńczyk Peter Kildemand związał się z Piraterną Motalą. Mijający sezon „Pająk” nie może zaliczyć do udanych. W Szwecji przywoził średnio 1,368 pkt na (...)
1
Coś się zaczyna dziać(...)
61
Piraterna ma czas do 1 grudnia aby skompletować skład do przyszłorocznych rozgrywek.(...)
30
W Polsce wszystkie najważniejsze karty zostały odkryte a w Szwecji nadal trwają prace nad kompletowaniem składu. Adrian Jervis dokonał analizy tego co już wiemy i tego jakie są prz(...)
15
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Vetlanda Speedway.(...)
143
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Vastervik Speedway.(...)
29
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Indianerna Kumla.(...)
158
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Dacarne Malille.(...)
61
Od dziś przez kolejne dni będziemy przedstawiać sylwetki drużyn ze szwedzkiej Elitserien, której dokonał Adrian Jervis. Na początek Lejonen Gislaved(...)
102
W poniedziałek 11 listopada gazeta Motala i Vadstena (MVT) poinformowały, że Piraterna rozmawiała z podmiotem, który podpisałby 3 – letnią umowę sponsorską. Na mocy porozumienia pr(...)
102
Szwedzka Elitserien podpisała umowę z głównym partnerem na 2020 roku. Będzie nią firma KAESER Kompressorer AB. Dyrektor firmy, Michael Brask pozytywnie ocenia zawarte porozumienie:(...)
322
Piraterna Motala ma za sobą średni sezon. Zespół nie awansował do play – off, choć ich barw bronili byli żużlowcy Smederny Eskilstuny, która wywalczyła w 2018 roku tytuł mistrza Sz(...)
101
Od przyszłego roku, po prawie 20 latach przygody z liga szwedzką, Piotr Protasiewicz rezygnuje ze startów w lidze szwedzkiej. Zawodnik w 2020 roku chce położyć duży nacisk na ligę (...)
1147
Kolejny zawodnik Speed Car Motoru Lublin będzie reprezentował w Elitserien zespół Indianerna Kumla. Żużlowcem, o którym mowa jest duńczyk Mikkel Michelsen.(...)
0
Smederna Eskilstuna trzeci raz z rzędu zdobyła DM Szwecji. W rewanżu pokonali na wyjeździe Dackarna Malilla w stosunku 37:53. (...)
60
Smederna Eskilstuna wygrywając w pierwszym spotkaniu meczu finałowego zrobiła duży krok ku obronie tytułu DM Szwecji. Gospodarze pokonali Dackarna Malilla w stosunku 54:36. (...)
415
We wtorek oraz środę emocjonować będziemy się walką o tytuł najlepszej drużyny w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo dwudniowej rywa(...)
74
W szwedzkiej Elitserien w finale dojdzie do powtórki z zeszłego roku, gdyż na przeciwko siebie ponownie spotkają się ekipy Dackarny Malilla oraz Smederny Eskilstuny. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com