Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niemal każda osoba interesująca się mocniej sportem żużlowym wie, że co sezon nieuniknione są zmiany w regulaminie sportu żużlowego. Tym razem władze żużla postanowiły ukrócić tzw. wstrzeliwanie się w taśmę, po przez zmianę odległości dolnej taśmy maszyny startowej od nawierzchni toru.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
329
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Speedway w stosunku 34:56. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
113
Vaestervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Masarna Speedway w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
130
Lejonen Gislaved pokonał(a) na wyjeździe Indianerna Kumla w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dackarna Malilla pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Masrna Speedway w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
44
Lejonen Gislaved pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Motala w stosunku 30:60. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
29
Indianerna Kumla pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
144
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dzisiaj na torze w Linkoeping poznaliśmy Indywidualnego Mistrza Szwecji. W biegu finałowym triumfował jeden z faworytów do tytułu Oliver Berntzon. Tuż za nim linię mety minął Jacob(...)
0
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Vaestervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Indianerna Kumla w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
251
9 miesięcy temu
Mecz szwedzkiej Bauhaus Ligan pomiędzy Rospiggarna Hallstavik a Indianerna Kumla został odwołany złym stanem nawierzchni.(...)
102
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com