Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
9 miesięcy temu
Już dziś na torze w Mallili, odbędzie się finał Indywidulanych Mistrzostw Szwecji na żużlu. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Piraterna Motala pokonał(a) na wyjeździe Dackarna Malilla w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
81
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dackarna Malilla pokonał(a) na wyjeździe Smederna Eskilstuna w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
21
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
Piraterna Motala pokonał(a) na wyjeździe Indianerna Kumla w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wczoraj, poznaliśmy szeroką kadrę reprezentacji Szwecji na sezon 2023. Morgan Andersson, zdecydował się powołać aż 22 żużlowców podzielonych na trzy grupy.(...)
0
Po rezygnacji z występów w Bauhaus Ligan Masarny na kilka miesięcy przed rozpoczęciem sezonu, wielu włodarzy pozostałych klubów zastanawiało się jak to wpłynie na kalendarz ligowy.(...)
82
Po wielotygodniowych próbach z zabezpieczeniem budżetu na nadchodzący sezon, włodarze Masarny Avesta ogłosili, że nie przystąpią w tegorocznych rozgrywkach Bauhaus Ligan. (...)
0
Pontus Aspgren, podpisał kontrakt na starty w Allsvenskan, w barwach Ornany Mariestad. Szwed powraca do drużyny po kilku latach przerwy.(...)
0
Paweł Przedpełski, jest ostatnim elementem układanki Piraterny Motala na sezon 2023 w Bauhaus Ligan.(...)
0
Masarna Avesta, to klub, który zmaga się z problemami finansowymi, w oświadczeniu prasowym poinformowali o rozstaniu ze Szwedzkim żużlowcem Antonio Lindeabackiem. (...)
360
Kacepr Woryna postanowił przedłużyć o kolejny rok pobyt w zespole Mistrza Szwecji, Smedernie Eskilstuna. Polak w złotym sezonie popularnych Kowali był czołowym zawodnikiem drużyny.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com