Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
1
Beniaminek szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala poinformował dzisiaj, że ich lider zostaje w drużynie na sezon 2019. (...)
2
Włodarze wicemistrza Szwecji, Dackarny Malilla poinformowali, że do ich przyszłorocznego składu dołączył Artur Czaja, który w mijającym sezonie bronił barw Masarny Avesta. (...)
3
Krzysztof Buczkowski zdecydował się zmienić klub w szwedzkiej Elitserien na Vastervik Speedway.(...)
107
Jarosław Hampel, dwukrotny wicemistrz świata, przedłuża pobyt w Lejonen Gislaved na sezon 2019 szwedzkiej Elitserien.(...)
0
Australijczyk Jack Holder w sezonie 2019 zadebiutuje w szwedzkiej Elitserien. Zdecydował związać się z Vastervik.(...)
159
Maciej Janowski parafował dzisiaj na mocy, której pozostaje w przyszłym sezonie w Dackarnie Malilla.(...)
0
Smederna Eskilstuna obroniła tytuł DM Szwecji pokonując dwukrotnie w meczu finałowym Dackarnę Malilla. Dzisiaj Kowale na swoim torze przekonywująco wygrali 53:37.(...)
279
Od godziny 19:00 na torze w Eskilstunie rozpocznie się rewanż meczu finałowego szwedzkiej Elitserien, po zakończeniu, którego poznamy tegorocznego DM Szwecji. Portal ZUZELEND.COM z(...)
658
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
396
Dzisiejszy rewanż meczu finałowego szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla został odwołany z powodu fatalnych warunków torowych po obfitych opadach de(...)
138
O godzinie 19:00 na torze Eskilstuna Motor Stadium rozpocznie się rewanż meczu finałowego pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie w(...)
0
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Elitserien na torze w Malilli niespodziewanie triumfowali goście z Eskilstuny. Zwycięstwo 44:46 choć minimalne jest niezwykle cenne przed jut(...)
224
O godzinie 19:00 na torze G&B Arena w Malila rozpocznie się finał szwedzkiej Elitserien, w którym to Dackarna Malilla zmierzy się ze Smederną Eskilstuna. Portal ZUZELEND.COM za(...)
15
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
Olbrzymią sensacją zakończyło się dzisiejsze rewanżowe spotkanie w Hallstavik. Kiedy to zeszły wtorek obrońcy o tytułu, Smederna Eskilstuna doznała na własnym torze dotkliwej poraż(...)
181
Od godziny 19:00 ruszą rewanże meczów półfinałowych w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z tych zawodów.(...)
8
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
35
Z blisko dwugodzinnym opóźnieniem rozpoczęło się półfinałowe spotkanie w Eskilstunie. Po zaciętym głównie w początkowej fazie, spotkaniu obrońcy tytułu DM Szwecji, Smederna Eskilst(...)
15
Bardzo niepokojące informacje dopływają do nas ze Szwecji. W biegu 11 półfinałowego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy Dackarna Malilla a Speedway Vastervik Patryk Dudek naje(...)
438
Dzisiaj o godzinie 19:00 ruszą dwa mecze półfinałowe w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących na żywo śledzić relację na żywo z tych spotkań.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com