Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niemal każda osoba interesująca się mocniej sportem żużlowym wie, że co sezon nieuniknione są zmiany w regulaminie sportu żużlowego. Tym razem władze żużla postanowiły ukrócić tzw. wstrzeliwanie się w taśmę, po przez zmianę odległości dolnej taśmy maszyny startowej od nawierzchni toru.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Indianerna Speedway Kumla w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
160
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Masarna Speedway w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Vetlanda Speedway zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Rospiggarna Hallstavik w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
119
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SM Final - Malilla. Najlepszym indywidualnym żużlowcem Szwecji w sezonie 2021 został Fredrik Lindgren. Srebro zawisło na szyi Pontusa As(...)
0
Dackarna Malilla pokonał(a) na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 67:23. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
126
W 5 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, Lejonel Gislaved pokonał na wyjeździe Masarna Avesta w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W 5 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan ekipa Vaestervik Speedway pokonałna własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rospiggarna Hallstavik w dzisiejszym meczu szwedzkiej Bauhaus Ligan pokonał(a) na własnym torze Indianerna Kumla w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
121
Jak co wtorek także w ten rozgrywana była kolejna runda szwedzkiej Bauhaus Ligan. Z trzech zaplanowanych spotkań odbyły się dwa. Niestety trudne warunki torowe nie pozwoliły na r(...)
103
Dackarna Malilla pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
136
Vetlanda Speedway pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Motala w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
Vetlanda Speedway pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
157
Dzisiaj wieczorem po miesięcznym opóźnieniu z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem szwedzka Bauhaus Ligan zainaugurowała swoje rozgrywki. Jak się jednak okazało czekanie na(...)
155
Dzisiaj zainaugurowała szwedzka Bauhaus Ligan. W trzech meczach dwa wygrali przyjezdni, zaś w trzecim padł remis. Z czwórki Polaków, których zobaczyliśmy dzisiaj na szwedzkich tor(...)
238
Masarna Avesta ogłosiła, że w jej składzie występować będzie Antonio Lindbaeck. Kolorowy ptak, jakim bez wątpienia jest Szwed, powraca tylko na mecze ligowe Masarny, po tym jak w (...)
143
Liga szwedzka to druga obok polskiej, która wystartowała i dokończyła rozgrywki w poprzednim roku. Pamiętamy chaos jaki wytworzył się wokół Piraterny Motali. Klub, który był na skr(...)
0
Dobre wiadomości płyną dla kibiców szwedzkiego klubu Vastervik. Klub poinformował, że stadion przez kolejne lata będzie miał sponsora tytularnego.(...)
1
W mediach społecznościowych ligi szwedzkiej został opublikowany terminarz startów na przyszłoroczny sezon zatwierdzony przez SVEMO. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com