Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
51
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami Fogo Unii Leszno i Motoru Lublin. Zawody odbędą się w piątkowy wi(...)
77
Kapituła Szczakieli, czyli Nagród PGE Ekstraligi wybrała nominowanych w pięciu kategoriach.(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
1
Już w następny weekend (19 i 21 sierpnia) rozpocznie się faza finałowa PGE Ekstraligi. W najnowszym komunikacie opublikowano obsady sędziowskie na mecze ćwierćfinałowe w Lesznie, T(...)
108
PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
119
Podczas meczu pomiędzy Motorem Lublin a Stalą Gorzów gospodarze spotkania, MOTOR Lublin przeprowadzili „Zakręconą akcję”, której celem była zbiórka nakrętek dla podopiecznych Hospi(...)
72
W poniedziałek (8 sierpnia) rozegrano w Grudziądzu 6. rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc. W zawodach najwięcej punktów wywalczyła drużyna Włókniarza Częstochowa.(...)
193
W związku z udziałem aż siedmiu zawodników reprezentujących kluby PGE Ekstraligi w Grand Prix Challenge zaplanowanym na 20 sierpnia w szkockim Glasgow, dojdzie do zmiany w kalendar(...)
103
Zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w fazie zasadniczej PGE Ekstraligi. W ćwierćfinałach zmierzy się ze sobą sześć najlepszych zespołów, które będą rywalizować w trzech ćwierćfinał(...)
102
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed meczem Motor Lublin i Moje Bermudy Stalą Gorzów. W konferencji wzięli udział Maciej Kuciapa, Dominik Kubera oraz Stanisław Chomski.(...)
84
W piątek (5 sierpnia) odbyła się konferencja przed meczem Lublin-Gorzów w której udział wzięli trener Motoru Lublin, Maciej Kuciapa i zawodnik lidera PGE Ekstraligi, Dominik Kubera(...)
101
W najbliższą niedzielę (07.08) czekają nas kolejne ostatnie mecze w fazie zasadniczej PGE Ekstraligi. Motor Lublin zmierzy się z Moje Bermudy Stalą Gorzów a For Nature Solutions Ap(...)
107
Motor Lublin na wyjeździe pokonał Włókniarz Częstochowa w ramach Ekstraligi u 24 w stosunku 44-46.(...)
76
Motor Lublin poinformował, że Dominik Kubera przedłużył o kolejny rok swój kontrakt z klubem.(...)
140
Ostatni mecz 13.kolejki do samego końca trzymał w napięciu. Pojedynek pomiędzy zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa a Motorem Lublin zakończył się zwycięstwem gospodarzy 49:(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
22 lipca (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #CZELUB, w której udział wzięli menedżer zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa, Jarosław Dymek oraz junior ekipy spod Jas(...)
1103
W najbliższą niedzielę (24.07.2022 godzina 19:15) zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa spotka się z niepokonaną w tym sezonie ekipą Motoru Lublin.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com