Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
51
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami Fogo Unii Leszno i Motoru Lublin. Zawody odbędą się w piątkowy wi(...)
77
Kapituła Szczakieli, czyli Nagród PGE Ekstraligi wybrała nominowanych w pięciu kategoriach.(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
1
Już w następny weekend (19 i 21 sierpnia) rozpocznie się faza finałowa PGE Ekstraligi. W najnowszym komunikacie opublikowano obsady sędziowskie na mecze ćwierćfinałowe w Lesznie, T(...)
108
PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
119
Podczas meczu pomiędzy Motorem Lublin a Stalą Gorzów gospodarze spotkania, MOTOR Lublin przeprowadzili „Zakręconą akcję”, której celem była zbiórka nakrętek dla podopiecznych Hospi(...)
72
W poniedziałek (8 sierpnia) rozegrano w Grudziądzu 6. rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc. W zawodach najwięcej punktów wywalczyła drużyna Włókniarza Częstochowa.(...)
193
W związku z udziałem aż siedmiu zawodników reprezentujących kluby PGE Ekstraligi w Grand Prix Challenge zaplanowanym na 20 sierpnia w szkockim Glasgow, dojdzie do zmiany w kalendar(...)
103
Zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w fazie zasadniczej PGE Ekstraligi. W ćwierćfinałach zmierzy się ze sobą sześć najlepszych zespołów, które będą rywalizować w trzech ćwierćfinał(...)
102
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed meczem Motor Lublin i Moje Bermudy Stalą Gorzów. W konferencji wzięli udział Maciej Kuciapa, Dominik Kubera oraz Stanisław Chomski.(...)
84
W piątek (5 sierpnia) odbyła się konferencja przed meczem Lublin-Gorzów w której udział wzięli trener Motoru Lublin, Maciej Kuciapa i zawodnik lidera PGE Ekstraligi, Dominik Kubera(...)
101
W najbliższą niedzielę (07.08) czekają nas kolejne ostatnie mecze w fazie zasadniczej PGE Ekstraligi. Motor Lublin zmierzy się z Moje Bermudy Stalą Gorzów a For Nature Solutions Ap(...)
107
Motor Lublin na wyjeździe pokonał Włókniarz Częstochowa w ramach Ekstraligi u 24 w stosunku 44-46.(...)
76
Motor Lublin poinformował, że Dominik Kubera przedłużył o kolejny rok swój kontrakt z klubem.(...)
140
Ostatni mecz 13.kolejki do samego końca trzymał w napięciu. Pojedynek pomiędzy zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa a Motorem Lublin zakończył się zwycięstwem gospodarzy 49:(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
22 lipca (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #CZELUB, w której udział wzięli menedżer zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa, Jarosław Dymek oraz junior ekipy spod Jas(...)
1103
W najbliższą niedzielę (24.07.2022 godzina 19:15) zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa spotka się z niepokonaną w tym sezonie ekipą Motoru Lublin.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com