Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
1
Już w następny weekend (19 i 21 sierpnia) rozpocznie się faza finałowa PGE Ekstraligi. W najnowszym komunikacie opublikowano obsady sędziowskie na mecze ćwierćfinałowe w Lesznie, T(...)
108
PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
119
Podczas meczu pomiędzy Motorem Lublin a Stalą Gorzów gospodarze spotkania, MOTOR Lublin przeprowadzili „Zakręconą akcję”, której celem była zbiórka nakrętek dla podopiecznych Hospi(...)
72
W poniedziałek (8 sierpnia) rozegrano w Grudziądzu 6. rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc. W zawodach najwięcej punktów wywalczyła drużyna Włókniarza Częstochowa.(...)
193
W związku z udziałem aż siedmiu zawodników reprezentujących kluby PGE Ekstraligi w Grand Prix Challenge zaplanowanym na 20 sierpnia w szkockim Glasgow, dojdzie do zmiany w kalendar(...)
103
Zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w fazie zasadniczej PGE Ekstraligi. W ćwierćfinałach zmierzy się ze sobą sześć najlepszych zespołów, które będą rywalizować w trzech ćwierćfinał(...)
102
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed meczem Motor Lublin i Moje Bermudy Stalą Gorzów. W konferencji wzięli udział Maciej Kuciapa, Dominik Kubera oraz Stanisław Chomski.(...)
84
W piątek (5 sierpnia) odbyła się konferencja przed meczem Lublin-Gorzów w której udział wzięli trener Motoru Lublin, Maciej Kuciapa i zawodnik lidera PGE Ekstraligi, Dominik Kubera(...)
101
W najbliższą niedzielę (07.08) czekają nas kolejne ostatnie mecze w fazie zasadniczej PGE Ekstraligi. Motor Lublin zmierzy się z Moje Bermudy Stalą Gorzów a For Nature Solutions Ap(...)
107
Motor Lublin na wyjeździe pokonał Włókniarz Częstochowa w ramach Ekstraligi u 24 w stosunku 44-46.(...)
76
Motor Lublin poinformował, że Dominik Kubera przedłużył o kolejny rok swój kontrakt z klubem.(...)
140
Ostatni mecz 13.kolejki do samego końca trzymał w napięciu. Pojedynek pomiędzy zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa a Motorem Lublin zakończył się zwycięstwem gospodarzy 49:(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
22 lipca (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #CZELUB, w której udział wzięli menedżer zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa, Jarosław Dymek oraz junior ekipy spod Jas(...)
1103
W najbliższą niedzielę (24.07.2022 godzina 19:15) zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa spotka się z niepokonaną w tym sezonie ekipą Motoru Lublin.(...)
103
W meczu 12. rundy PGE Ekstraligi goście z Lublina pokonali w Grudziądzu miejscowy ZOOLESZCZ GKM. Kilka słów ze strony MOTORU Lublin po meczu powiedzieli menedżer Jacek Ziółkowski i(...)
107
Kolejne zdecydowane zwycięstwo odnieśli w tym sezonie zawodnicy MOTORU Lublin. Podopieczni Jacka Ziółkowskiego rozbili w Grudziądzu miejscowy ZOOLESZCZ GKM. – Przed meczem myślałem(...)
148
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com