Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
106
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe eWinner Apator Toruń w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
23
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
31
Kolejna kolejka najlepszej ligi świata przyniosła nam sporo wrażeń i emocji. Przedstawiamy państwu skrót spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w ostatni weekend. (...)
201
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
163
Za nami kilka interesujących spotkań na pierwszoligowych i ekstraligowych torach. Przedstawiamy państwu skróty i podsumowanie tych emocjonujących starć.(...)
101
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielę Spartanie podejmą w ramach 10 rundy PGE Ekstraligi na domowym torze Motor Lublin. W czwartek, trenerzy klubów podali awizowane składy na to spotkanie. (...)
217
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 19:15 odbędzie się mecz 10 kolejki PGE Ekstraligi. Betard Sparta Wrocław podejmie na domowym torze Motor Lublin. (...)
108
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
167
Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych niedzielny mecz Motoru Lublin vs Moje Bermudy Stal Gorzów, nie odbędzie się. O nowej dacie spotkania poinformujemy gdy TV ustali nowy te(...)
3
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
299
W drugim piątkowym meczu 8. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa na własnym torze podejmie aktualnego lidera tabeli Motor Lublin. (...)
0
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych dzisiejsze spotkanie 7 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Motorem Lublin a Fogo Unia Leszno zostało przełożone na dzień jutrzejszy na godzinę(...)
105
Zawodnicy Motoru Lublin wygrywają kolejna runde DMPJ .(...)
224
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze eWinner Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
288
Motor Lublin zremisował(a) na wyjeździe z ekipą ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1203
Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, Ekstraliga Żużlowa odwołuje mecze 4. rundy PGE Ekstraligi zaplanowane na 7 maja tj. piątek.(...)
526
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com