Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
109
Trzecią kolejkę zmagań Drużynowych Mistrzostw Polski rozpocznie spotkanie w Lublinie, gdzie miejscowy Motor będzie podejmował ZOOLESZCZ GKM Grudziądz.(...)
104
Wiktor Lampart: Każdy tor się czymś różni (...)
0
8 miesięcy temu
Cykl artykułów "Co tam, Panie,...?" będzie przedstawiał Państwu kolejne drużyny PGE Ekstraligi, ich mocne i słabe punkty oraz ruchy kadrowe, jakie poczyniły w trakcie okna transfer(...)
275
W piątek dojdzie do dwóch pojedynków PGE Ekstraligi. Zooleszcz GKM Grudziądz w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z Motorem Lublin, natomiast Betard Sparta Wrocław na Stadionie Olimp(...)
103
W hitowo zapowiadającym się spotkaniu 2. kolejki PGE Ekstraligi, Motor Lublin, po fenomenalnym spotkaniu, pokonał Włókniarz Częstochowa 47:43. Bohaterem spotkania został Maksym Dra(...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Spotkaniem, które zakończy zmagania klubów ekstraligowych w II kolejce będzie pojedynek Motoru Lublin z z drużyną ZIELONA-ENERGIA.COM Włókniarz Częstochowa.(...)
103
Emocje po piątkowej inauguracji PGE Ekstraligi powoli opadają, ale dla niektórych zawodników piątkowy wieczór był wyjątkowy.(...)
102
Piątkowy mecz pierwszej kolejki PGE Ekstraligi zespół Motoru Lublin może zaliczyć do udanych. Mimo potencjalnego osłabienia brakiem Grigorija Łaguty wygrał mecz w Gorzowie Wielkopo(...)
103
Piątkowa inauguracja PGE Ekstraligi minęła pod znakiem wygranych drużyn przyjezdnych. W pierwszym meczu dwa meczowe punkty wywiozła Fogo Unia Leszno, a w drugim dwa “oczka” pojecha(...)
102
Motor Lublin pokonał minimalnie gospodarzy Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 44:46. (...)
112
Już w piątkowy wieczór zainaugurowane zostaną rozgrywki PGE Ekstraligi 2022. W drugim z meczów pierwszej kolejki spotkają się gorzowska Stali z lubelskimi Koziołkami. Początek zawo(...)
561
9 miesięcy temu
Mikkel Michelsen - Mój Team(...)
145
Jakub Kępa, prezes Motoru Lublin: PGE Ekstraliga jeszcze bardziej się wyrównała(...)
101
Dwa zwycięstwa odniósł Motor Lublin w dwumeczu sparingowym z Betard Spartą Wrocław. Dzisiaj na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu Lubelscy zawodnicy okazali się minimalnie lepsi w(...)
101
Dzisiaj na stadionie w Lublinie rozegrano mecz sparingowy, w którym miejscowy Motor Lublin zrewanżował się za finał PGE Ekstraligi Betard Sparcie Wrocław w stosunku 49:41.(...)
101
Żużlowcy Motoru Lublin trzymają się planu i jadą do Chorwacji(...)
101
MOTOR Lublin pomaga w zbiórce dla ludzi walczących w Ukrainie(...)
102
Miasto zamawia projekt stadionu żużlowego (...)
103
Trening rowerowy MOTORU Lublin w Calpe(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com