Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
0
Jarosław Hampel wywalczył 7 punktów dla Motoru Lublin w inauguracyjnym meczu PGE Ekstraligi we Wrocławiu. Dziś klub ogłosił, że żużlowiec będzie reprezentował barwy LW Bogdanka, kt(...)
0
Betard Sparta Wrocław odniosła pewne zwycięstwo nad Motorem Lublin w pierwszej kolejce PGE Ekstraligi, a spotkanie zakończyło się wynikiem 55:35. Najskuteczniejszym zawodnikiem w e(...)
111
Zawodu po dzisiejszym, przegranym wysoko przez lubelski Motor meczu (35:55), nie kryje Mikkel Michelsen. Jednak cieszy go, że sezon 2020 wreszcie ruszył. Oto, co Duńczyk powiedzia(...)
0
Betard Sparta Wrocław nie dała szans Motorowi Lublin w 1. rundzie PGE Ekstraligi 2020, zwyciężając 55:35. Wśród podopiecznych Dariusza Śledzia, aż czterech zawodników zdobyło dwucy(...)
5
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Motor Lublin pozyskał na sezon 2020 kolejnego znaczącego sponsora strategicznego. Mowa o spółce Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. O fakcie czytamy w prezentowanym poniżej oświadczen(...)
0
Zmagania ligowe w tym roku rozpoczną się z dwumiesięcznym opóźnieniem, ale już w najbliższy weekend będziemy mogli się emocjonować żużlem. Na piątkowy wieczór zaplanowano dwa spotk(...)
244
Doczekaliśmy się. W piątek rusza PGE Ekstraliga. (...)
0
Sezon 2020 zbliża sie wielkimi krokami. Za kilka dnia startuje najlepsza liga Żużlowa Świata, czyli PGE Ekstraliga. Będzie trochę inaczej niż zazwyczaj, mniej kibiców, więcej obost(...)
119
Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampel. Dziś wiemy, że w sezonie 2020 zawodnik przywdzieje żółto-biało(...)
1
Dzisiaj odbył się pierwszy trening Motoru Lublin po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.(...)
29
W poprzednim sezonie Dawid Lampart wystartował w 46 biegach, w każdym z nich przywożąc średnio 1,239 pkt. Sam zawodnik nie ukrywa, że taka zdobycz nie jest zbyt oszałamiającym wyni(...)
0
Za mniej niż miesiąc rozpoczną się rozgrywki PGE Ekstraligi. Żużlowcy Motoru Lublin ograniczają do minimum kontakty z ludźmi, za tydzień przejdą testy na obecność koronawirusa, a c(...)
2
Mikkel Michelsen zaakceptował obniżkę płac w PGE Ekstralidze. Duńczyk przyznaje, że tak naprawdę nie miał innego wyjścia aby chociaż w jakimś stopniu zwróciły się inwestycje poczyn(...)
0
W niedzielne popołudnie spotkają się zespoły z Rawicza i Piły, które znają się doskonale z drugoligowych torów, oraz Lublinianie z Gdańszczanami, którzy w ostatnich latach nie miel(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com