Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
262
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
123
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
387
Już dziś odbędą się zaległe spotkania w ramach 1. kolejki PGE Ekstraligi. Ekipa Motoru Lublin podejmie na własnym stadionie drużynę Eltrox Włókniarza Częstochowa. Mecz rozpocznie s(...)
325
Dominik Kubera dzisiaj oficjalnie stał się zawodnikiem Motoru Lublin.(...)
932
W drugiej kolejce PGE Ekstraligi MOJE BERMUDY Stal Gorzów pokonały MOTOR Lublin 52:38. Spotkanie od samego początku było bardzo zacięte, ostatecznie lepsi okazali się gospodarze. N(...)
110
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Już w niedzielne popołudnie na Stadionie im. Edwarda Jancarza zawitają rozgrywki najlepszej żużlowej ligi świata. W 2. kolejce PGE Ekstraligi Moje Bermudy Stal Gorzów na swoim torz(...)
1
Sezon 2021 rusza lada moment. Zapraszamy na cykl artykułów w którym przedstawiamy Państwu zespoły, które będą się ścigać w PGE Ekstralidze w sezonie 2021, oraz typy naszej redakcji(...)
381
Rohan Tungate w sezonie 2021 będzie pełnił rolę gościa w zespole Motor Lublin.(...)
217
Dominik Kubera nie został potwierdzony do startów w PGE Ekstralidze w barwach Motoru Lublin. Jego macierzysty klub, Unia Leszno domaga się ekwiwalentu za wyszkolenie żużlowca. (...)
53
Wczoraj radni z klubu prezydenta Lublina apelowali o zwiększenie wsparcia finansowego na rzecz Motoru, a dziś Krzysztof Żuk podjął decyzję i w 2021 ekstraligowiec otrzyma o co najm(...)
958
Sezon 2020 w barwach rodzimego MrGarden GKM-u Grudziądz był nieudany dla Krzysztofa Buczkowskiego. Średnia biegowa 1,098 pkt. nie może imponować. Kolejny rok żużlowiec spędzi w Mot(...)
86
Krzysztof Buczkowski oraz Mateusz Cierniak zostali oficjalnie przedstawieni jako zawodnicy Motoru Lublin w sezonie 2021d(...)
631
Grzegorz Zengota za pośrednictwem portalu społecznościowego pożegnał się dzisiaj z klubem Motor Lublin, w którym przez kontuzję jaką odniósł niemal dwa lata temu nie miał okazji si(...)
106
Wiemy już w jakim klubie w przyszłym sezonie występować będzie Dominik Kubera. (...)
116
Podprowadzająca Motoru Lublin, Magdalena Orkiszewska została wybrana przez kibiców Miss Startu PGE Ekstraligi zdobywając niemal 50% głosów. Przypomnijmy, że przed rokiem triumfował(...)
9
Sezon 2020 miał być dla niego przełomem, czasem gdy jest podstawowym ogniwem swojego zespołu. Skończyło się na jeździe na zmianę z Pawłem Miesiącem i średnią biegową 1,400 pkt. Pub(...)
1
We wczorajszym meczu Falubaz przegrał z Motorem Lublin 52:38. Mimo to zielonogórzanie zapewnili sobie awans do play – off. Po meczu przedstawiciele lubuskiej drużyny zabrali głos.(...)
104
Motor Lublin pokonał na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 52:38. W dwumeczu padł remis i żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego. Zielonogórzanie mogą si(...)
77
W niedzielę o godz. 19.15 w Lublinie rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym Motorem a RM Solar Falubaz Zielona Góra. Mecz niezwykle istotny dla obu ekip, gdyż oba zespoły cały cza(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com