Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
85
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 46:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Wicemistrz Polski zaliczył swoje 6 zwycięstwo pokonując gospodarzy 35:55.(...)
223
W ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi doszło dzisiaj do pojedynku pomiędzy drużynami z Ostrowa i Lublina. Lublinianie są liderami, natomiast ostrowianom nie udało się jeszcze w t(...)
125
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Szóstą serię spotkań w PGE Ekstralidze rozpocznie pojedynek w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie miejscowa Arged Malesa podejmie Motor Lublin. (...)
101
Poznaliśmy awizowane składy na piątkowe mecze PGE Ekstraligi. W ramach szóstej kolejki w piątkowe popołudnie zmierzą się drużyny Arged Malesa Ostrów Wlkp. i Motoru Lublin, początek(...)
102
Motor Lublin w piątkowy wieczór pewnie zwyciężył przed własną publicznością z Fogo Unią Leszno. Drużyna z Lublina po pięciu kolejkach PGE Ekstraligi jest zespołem który w tegoroczn(...)
101
Jarosław Hampel podczas piątkowego spotkania był jednym z liderów Motoru Lublin, zawodnik na swoim zapisał 14 punktów i w dużej części przyczynił się do zwycięstwa na Fogo Unią Les(...)
132
Motor Lublin pewnie zwyciężył przed własną publicznością w spotkaniu z Fogo Unią Leszno. Menadżer leszczynian po spotkaniu przyznał, że nie tak wyobrażali sobie pojedynkę z liderem(...)
104
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi walczyła o ligowe punkty w wyjazdowym spotkaniu z Motorem Lublin. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną (...)
103
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W piątkowe popołudnie w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi dojdzie do pojedynku pomiędzy Motorem Lublin i Fogo Unią Leszno. W dzisiejszej konferencji przed meczem udział wzięli M(...)
102
Składy na piątkowe mecze Ekstraligi(...)
103
Jacek Ziółkowski: niektórzy pukali się w głowę, gdy typowałem nasze zwycięstwo w Toruniu(...)
107
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
8 miesięcy temu
Jarosław Hampel to trzykrotny medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata, a obecnie aktualny Drużynowy Wicemistrz Polski z MOTOREM Lublin. W kolejnym odcinku cyklu „Mój Team” przed(...)
103
Składy na niedzielne mecze Ekstraligi(...)
104
Za Mateuszem Cierniakiem udany mecz w PGE Ekstralidze przeciw ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Po spotkaniu, w rozmowie dla speedwayekstraliga.pl młodzieżowiec opowiedział o nawierzchni w (...)
354
Dzisiaj rozegrano 1 rundę U24 Ekstraligi. Poniżej prezentujemy wyniki z trzech spotkań.(...)
205
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 57:33. Dzięki wygranej z Grudziądzanami Lublinianie notują trzecią wygraną w trzecim meczu (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com