Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Duńczyk, Leon Madsen triumfował w drugim finale Tauron SEC rozegranym na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Pawlicki.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
110
Motor Lublin zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Betard Sparta Wrocław w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
425
9 czerwca (czwartek) odbyła się konferencja przed meczem #WROLUB, w której udział wzięli trener BETARD SPARTY Wrocław, Dariusz Śledź oraz zawodnik Gleb Chugunov. Uczestnicy odpowie(...)
101
Arged Malesa Ostrów pewnie pokonała na własnym obiekcie Motor Lublin w stosunku 52-37, tym samym drużyna prowadzona przez Kamila Brzozowskiego pozostaje niepokonana w lidze.(...)
85
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 46:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Wicemistrz Polski zaliczył swoje 6 zwycięstwo pokonując gospodarzy 35:55.(...)
223
W ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi doszło dzisiaj do pojedynku pomiędzy drużynami z Ostrowa i Lublina. Lublinianie są liderami, natomiast ostrowianom nie udało się jeszcze w t(...)
125
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Szóstą serię spotkań w PGE Ekstralidze rozpocznie pojedynek w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie miejscowa Arged Malesa podejmie Motor Lublin. (...)
101
Poznaliśmy awizowane składy na piątkowe mecze PGE Ekstraligi. W ramach szóstej kolejki w piątkowe popołudnie zmierzą się drużyny Arged Malesa Ostrów Wlkp. i Motoru Lublin, początek(...)
102
Motor Lublin w piątkowy wieczór pewnie zwyciężył przed własną publicznością z Fogo Unią Leszno. Drużyna z Lublina po pięciu kolejkach PGE Ekstraligi jest zespołem który w tegoroczn(...)
101
Jarosław Hampel podczas piątkowego spotkania był jednym z liderów Motoru Lublin, zawodnik na swoim zapisał 14 punktów i w dużej części przyczynił się do zwycięstwa na Fogo Unią Les(...)
132
Motor Lublin pewnie zwyciężył przed własną publicznością w spotkaniu z Fogo Unią Leszno. Menadżer leszczynian po spotkaniu przyznał, że nie tak wyobrażali sobie pojedynkę z liderem(...)
104
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi walczyła o ligowe punkty w wyjazdowym spotkaniu z Motorem Lublin. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną (...)
103
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W piątkowe popołudnie w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi dojdzie do pojedynku pomiędzy Motorem Lublin i Fogo Unią Leszno. W dzisiejszej konferencji przed meczem udział wzięli M(...)
102
Składy na piątkowe mecze Ekstraligi(...)
103
Jacek Ziółkowski: niektórzy pukali się w głowę, gdy typowałem nasze zwycięstwo w Toruniu(...)
107
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Jarosław Hampel to trzykrotny medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata, a obecnie aktualny Drużynowy Wicemistrz Polski z MOTOREM Lublin. W kolejnym odcinku cyklu „Mój Team” przed(...)
103
Składy na niedzielne mecze Ekstraligi(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com