Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
212
19-letni Australijczyk nowym żużlowcem MOTORU Lublin(...)
31
Jacek Ziółkowski: Jestem „odporny na Internet” (...)
60
Mateusz Tudzież zawodnikiem Motoru Lublin(...)
278
Potwierdziło się to o czym spekulowano już od dawna. W przyszłym sezonie kibice Motoru Lublin będą mieli częstą okazję oklaskiwać Maksyma Drabika, gdyż dzisiaj oficjalnie został za(...)
952
Betard Sparta Wrocław zdobyła Drużynowe Mistrzostwo Polski w sezonie 2021. Wrocławianie w rewanżu meczy finałowego pokonali u siebie na Stadionie Olimpijskim Motor Lublin 50:40.(...)
455
Remisem 45:45 zakończył się pierwszy mecz finałowy PGE Ekstraligi pomiędzy Motorem Lublin a Betard Spartą Wrocław.(...)
321
Dziś poznaliśmy awizowane składy na rewanż meczu finałowego PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Sparta Wrocław a Motorem Lublin.(...)
228
Awizowany skład na czwartkowy finał PGE Ekstraligi(...)
74
Awizowans składy na 1 mecz finałowy PGE Ekstraligi(...)
344
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
292
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
W niedziele ruszają mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. W Gorzowie na Stadionie im. Edwarda Jancarza miejscowy Moje Bermudy Stal Gorzów podejmować będzie Motor Lublin.(...)
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
248
Runda zasadnicza za pasem. Wraz z jej końcem, zapraszamy na oceny drużyn w play-off PGE Ekstraligi. (...)
180
Poznaliśmy godziny półfinałów PGE Ekstraligi, takie informacje przekazała dziś Speedway Ekstraliga.(...)
245
Zarówno jaki i w najwyższej klasie rozgrywkowej i w eWinner 1 lidze, runda zasadnicza dobiegła końca. Teraz karty zostaną rozdane zupełnie na nowo, ponieważ play-offy, rządzą się s(...)
490
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
Po niewątpliwie olbrzymim sukcesie we wczorajszej 5 rundzie cyklu Speedway Grand Prix Dominika Kubery jego obecny klub, Motor Lublin poinformował, że popularny Domin pozostanie w L(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix Polski - Lublin. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
321
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 56:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com