Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
145
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Motor Lublin w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
We wtorkowy wieczór czeka nas zaległy i arcyważny dla układu górnej części ekstraligowej tabeli mecz. W Grudziądzu, miejscowy MrGarden GKM podejmie Motor Lublin.(...)
0
2 lata temu
Zdobycie wejściówki na domowe mecze lubelskiego Motoru łatwym zadaniem nie jest. Klub oferuje 500 biletów na mecz z RM Solar Falubazem Zielona Góra za honorowe oddanie krwi.(...)
0
Pogoda w tym tygodniu nie rozpieszcza kibiców i żużlowców. Tym razem Ekstraliga Żużlowa odwołała jutrzejsze zawody w Grudziądzu jednocześnie podając ich nowy termin.(...)
105
Wywiezienie trzech punktów z Lublina przedłużało szansę Eltrox Włókniarza Częstochowa na pozostanie w walce o fazę play-off. Choć może niewielu kibiców w to wierzyło, sztuka ta Lwo(...)
136
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe Motor Lublin w stosunku 51:39. Punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu 86:94 trafia na konto Częstochowian. Prezentujemy Państwu w(...)
238
W poniedziałek, 31 sierpnia, na torze w Lublinie w ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi Motor rywalizować będzie z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Dla lublinian to spotkanie może być (...)
238
Po ponad 17 miesiącach od poważnej kontuzji nogi odniesionej na treningu motocrossowym w Hiszpanii, Grzegorz Zengota zaliczył pierwsze jazdy na owalu, a nawet pokusił się o odnowie(...)
357
Motor Lublin pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
492
W związku z epidemią koronawirusa niedzielne spotkanie PGG ROW-u Rybnik z Motorem Lublin odbędzie się bez widzów na stadionie.(...)
2
W piątkowy wieczór lubelski Motor pokonał Fogo Unię Leszno 50:40. Menedżer „Koziołków”, Jacek Ziółkowski odniósł się do meczu w audycji Polskiego Radia Lublin „Radiowe studio sport(...)
368
„Unia wciąż poza zasięgiem Motoru” – tak mógł wyglądać tytuł tej relacji, gdyby mecz kończył się po czterech biegach. Jednak, im dłużej trwał, tym nastroje sympatyków walczących ek(...)
186
Motor Lublin pokonał na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
535
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i PGG ROWu Rybnik, natomi(...)
2
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Motor Lublin w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
41
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym z nich zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i Motoru Lublin,(...)
0
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy światkami dwóch spotkań PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu będziemy mogli emocjonować się spotkaniem pomiędzy MRGARDEN GKMem Grudziądz i E(...)
84
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Motor Lublin w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
117
W piątek od godziny 18 czekają nas ekstraligowe emocje. Kibice skierują wzrok na tory we Wrocławiu i Zielonej Górze.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com