Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
1
We wczorajszym meczu Falubaz przegrał z Motorem Lublin 52:38. Mimo to zielonogórzanie zapewnili sobie awans do play – off. Po meczu przedstawiciele lubuskiej drużyny zabrali głos.(...)
104
Motor Lublin pokonał na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 52:38. W dwumeczu padł remis i żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego. Zielonogórzanie mogą si(...)
77
W niedzielę o godz. 19.15 w Lublinie rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym Motorem a RM Solar Falubaz Zielona Góra. Mecz niezwykle istotny dla obu ekip, gdyż oba zespoły cały cza(...)
145
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Motor Lublin w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
We wtorkowy wieczór czeka nas zaległy i arcyważny dla układu górnej części ekstraligowej tabeli mecz. W Grudziądzu, miejscowy MrGarden GKM podejmie Motor Lublin.(...)
0
4 lata temu
Zdobycie wejściówki na domowe mecze lubelskiego Motoru łatwym zadaniem nie jest. Klub oferuje 500 biletów na mecz z RM Solar Falubazem Zielona Góra za honorowe oddanie krwi.(...)
0
Pogoda w tym tygodniu nie rozpieszcza kibiców i żużlowców. Tym razem Ekstraliga Żużlowa odwołała jutrzejsze zawody w Grudziądzu jednocześnie podając ich nowy termin.(...)
105
Wywiezienie trzech punktów z Lublina przedłużało szansę Eltrox Włókniarza Częstochowa na pozostanie w walce o fazę play-off. Choć może niewielu kibiców w to wierzyło, sztuka ta Lwo(...)
136
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe Motor Lublin w stosunku 51:39. Punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu 86:94 trafia na konto Częstochowian. Prezentujemy Państwu w(...)
238
W poniedziałek, 31 sierpnia, na torze w Lublinie w ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi Motor rywalizować będzie z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Dla lublinian to spotkanie może być (...)
238
Po ponad 17 miesiącach od poważnej kontuzji nogi odniesionej na treningu motocrossowym w Hiszpanii, Grzegorz Zengota zaliczył pierwsze jazdy na owalu, a nawet pokusił się o odnowie(...)
357
Motor Lublin pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
492
W związku z epidemią koronawirusa niedzielne spotkanie PGG ROW-u Rybnik z Motorem Lublin odbędzie się bez widzów na stadionie.(...)
2
W piątkowy wieczór lubelski Motor pokonał Fogo Unię Leszno 50:40. Menedżer „Koziołków”, Jacek Ziółkowski odniósł się do meczu w audycji Polskiego Radia Lublin „Radiowe studio sport(...)
368
„Unia wciąż poza zasięgiem Motoru” – tak mógł wyglądać tytuł tej relacji, gdyby mecz kończył się po czterech biegach. Jednak, im dłużej trwał, tym nastroje sympatyków walczących ek(...)
186
Motor Lublin pokonał na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
535
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i PGG ROWu Rybnik, natomi(...)
2
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Motor Lublin w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
41
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym z nich zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i Motoru Lublin,(...)
0
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com