Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 19:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
103
W meczu 12. rundy PGE Ekstraligi goście z Lublina pokonali w Grudziądzu miejscowy ZOOLESZCZ GKM. Kilka słów ze strony MOTORU Lublin po meczu powiedzieli menedżer Jacek Ziółkowski i(...)
107
Kolejne zdecydowane zwycięstwo odnieśli w tym sezonie zawodnicy MOTORU Lublin. Podopieczni Jacka Ziółkowskiego rozbili w Grudziądzu miejscowy ZOOLESZCZ GKM. – Przed meczem myślałem(...)
148
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym meczem pomiędzy ZOOleszcz GKMem Grudziądz Motorem Lublin. W konferencji udział wzięli Janusz Ślączka oraz Krzysztof Kasprzak(...)
116
Do niezwykle ważnego meczu dojdzie 15.07 w Grudziądzu, gdzie miejscowy GKM podejmie lidera PGE Ekstraligi, Motor Lublin. Dla GKM może to być mecz o być albo nie być w Play Off-ach.(...)
102
Pochodzący z Fińskiego Haapajärv, Antti Vuolas został potwierdzony do startów w PGE Ekstralidze w barwach Motoru Lublin. (...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
W niedzielę w ramach XI kolejki PGE Ekstraligi w Lublinie miejscowy Motor powalczy o ligowe punkty z For Nature Solutions Apator Toruń . Początek meczu o godz. 16.30 (...)
103
Jacek Ziółkowski w rozmowie z oficjalnym serwisem drużyny z Leszna podsumował niedzielne zawody pomiędzy Fogo Unią Leszno a Motorem Lublin. Goście zwyciężyli na stadionie im. Alfre(...)
29
Motor Lublin, przegrał na własnym torze z Arged Malesa Ostrów w stosunku 40:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
339
Początek meczu w Lesznie nie należał do udanych dla Jarosława Hampela, zawodnik po dwóch zerach zmienił motocykl i wszystko wróciło do normy. (...)
397
Janusz Kołodziej wrócił do startów po dwutygodniowej przerwie od startów. Kapitan Fogo Unii Leszno podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i Motorem Lublin wywalcz(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie w ramach 10. Kolejki PGE Ekstraligi walczyła z Motorem Lubin. Zawodnicy z Lublina okazali się w Lesznie lepsi, wygrali spotkanie dodatkowo (...)
0
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Motorem Lublin. Zawodny zaplanowano na niedzielę na godzinę 16.30. W konferencji pr(...)
103
W piątek MOTOR Lublin pokonał ARGED MALESA Ostrów 51:39 w spotkaniu 9. rundy PGE Ekstraligi. W tym meczu kapitanem gospodarzy był Jarosław Hampel, który przyznał, że mimo zdobyciu (...)
106
WTS Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze, Motor Lublin w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
138
Przedstawiamy awizowane składy na wtorkowe mecze PGE Ekstraligi U24.(...)
306
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W piątek odbędą się dwa mecze w ramach PGE Ekstraligi, poniżej prezentujemy awizowane składy na te spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com