Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
35
Motor Lublin, obecny Drużynowy Mistrz Polski pozyskał sponsora tytularnego spółkę Orlen Oil , dzięki czemu w nadchodzącym sezonie wystąpi pod nazwą Platinum Motor Lublin(...)
28
15 lutego cały zespół Drużynowego Mistrza Polski, Motoru Lublin udał się do hiszpańskiej miejscowości prowincji Alicante, Calp na rowerowy obóz przygotowawczy.(...)
0
Drużyna Mistrz Polski, zdecydowała się na kolejny transfer, tymczasem czasowy, ponieważ do Motoru Lublin wypożyczony z Arged Malesa Ostrów, został junior Kacper Grzelak.(...)
94
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już sw(...)
448
Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, aktualny Drużynowy Mistrz Polski z zespołem Motoru Lublin, Maksym Drabik w przyszłym sezonie reprezentował będzie barwy swojego macie(...)
103
Trójka żużlowców: Bartosz Zmarzlik, Fredrik Lindgren oraz Jack Holder została dzisiaj oficjalnie zaprezentowana jako zawodnicy Motoru Lublin.(...)
246
Motor Lublin w sezonie 2022 sięgnął po upragniony Złoty Medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Klub jednak się nie zatrzymuje i już 2 listopada zaprezentuje kibicom skład na sezon 20(...)
230
Na początku tygodnia w Warszawie odbyła się uroczysta Gala PGE Ekstraligi, która oficjalnie zakończyła tegoroczny sezon żużlowy w Polsce. Wśród nagrodzonych był Mateusz Cierniak, k(...)
247
Motor Lublin organizuje tzw. Podsumowanie sezonu 2022 dla kibiców oraz sympatyków klubu. Przychód z tego wydarzenia przekazany zostanie na zbiórkę charytatywną (...)
176
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego PGE Ekstraligi. Przedstawione w nim zostały kulisy meczu finałowego w Lublinie.(...)
101
Główna Komisja Sportu Żużlowego, wydała nowy komunikat. W tym komunikacie możemy dowiedzieć się o nowym terminie ostatniego finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.(...)
240
Motor Lublin wygrywając rewanżowy mecz finałowy z Moimi Bermudami Stalą Gorzów Wielkopolski 53:37 zdobył pierwszy w historii klubu tytuł drużynowego mistrza Polski na żużlu. "Zawod(...)
103
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszły(...)
107
W niedzielę odbył się rewanżowy mecz finałowy w PGE Ekstralidze w którym Motor Lublin odrobił straty z pierwszego spotkania i po raz pierwszy w historii został Drużynowym Mistrzem(...)
108
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 53:37 i po raz pierwszy w histori sięgnął po tytuł Drużynowego Mistrza Polski.(...)
154
Kto Drużynowym Mistrzem Polski ? To chyba najczęściej pojawiające się pytanie w ostatnich dniach. Już w niedzielę o godz. 19.15 rozpocznie się spektakl, który wyłoni najlepszą druż(...)
105
W Lublinie poznamy mistrza Polski. Miejscowy Motor podejmie Moje Bermudy Stal Gorzów w wielkim finale PGE Ekstraligi. Co o drugim spotkaniu o złoty medal powiedzieli goście konfere(...)
107
Awizowane składy na finał Ekstraligi.(...)
0
Były zawodnik Motoru Lublin, Robert Jucha, który obecnie zajmuje się szkoleniem młodzieży w Lublinie opowiedział o zainteresowaniu szkółką żużlową, frekwencji przy Alejach Zygmunto(...)
20
W dniu dzisiejszym rozegrany został 3 finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na torze w Lublinie gospodarze nie okazali się być gościnni i z 39 punktami na koncie odnieśli z(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com