Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
14
Drugi rok z rzędu wielki speedway jedzie do Niemiec. Tam zostanie rozegrana kolejna runda Speedway Grand Prix. Rok temu w Teterow dopisała publiczność, która była spragniona najważ(...)
78
W rewanżowym, ćwierćfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Rospiggarna Hallstavik a Lejonen Gislaved, padł wynik 51:39 dla gospodarzy. Dzięki temu zwycięstwu to Rospigg(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do bardzo ciekawego starcia. Zwycięzca rundy zasadniczej z Zielonej Góry zmierzy się w roli gościa drużyną Fogo Uni(...)
58
Dwójka Polaków: Przemysław Pawlicki oraz Patryk Dudek zdołała wywalczyć sobie stałe miejsce w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. Trzecim szczęśliwcem został Rosjanin, Artem Laguta. (...)
0
Piotr Pawlicki podczas wczorajszego spotkania PGE Ekstraligi dwukrotnie zapoznał się z nawierzchnią grudziądzkiego toru. Młodszy z braci Pawlicki po meczu udał się na badania.(...)
125
Już w czwartek 17 sierpnia, o godz. 18:30 w Gnieźnie, odbędzie się wielki finał tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Teamy biorące udział zawodach przedstawiły składy, w których(...)
1
Zazwyczaj obie ekipy spotykały się ze sobą w jednym celu a była to walka o medale. Tym razem te drużyny mają inne cele, Fogo Unia Leszno bić będzie się o tytuł Drużynowego Mistrza (...)
104
To będzie debiut dla Jacka Frątczaka w prowadzeniu Get Well Toruń podczas meczu ligowego. Przed nim niezwykle trudne zadanie ponieważ „Anioły” jadą do Leszna. Nowy manager od razu (...)
102
Maciej Janowski wygrał sobotnią rundę Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Drugi był Jason Doyle, a trzeci Matej Zagar. Poza podium wylądował Bartosz Zmarzlik, który w wyścigu f(...)
32
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pokonało Rospiggarna Hallstavik 48:42. W zespole gospodarzy świetne zawody rozegrał Piotr Pawlicki notując na swoim (...)
69
Wielka batalia o złoty medal Drużynowego Pucharu Świata odbędzie się już o godzinie 19:00. Cztery najlepsze ekipy świata będą walczyć na stadionie im. Alfreda Smoczyka o najważniej(...)
101
Mecz, który zapowiadał się tego dnia, jako najciekawsze spotkanie, nie zawiódł kibiców. Choć walki na torze, było niewiele, to sam wynik może nieco zaskakiwać. Połowa zawodów, odby(...)
193
Maciej Janowski drugi raz z rzędu wygrał Grand Prix Dani w Horsens. Polak w biegu finałowym pokonał Emila Sajfutdinowa oraz drugiego Polaka, Patryka Dudka. Czwarty w biegu finałowy(...)
103
W niedzielę na stadionie imienia Alfreda Smoczyka w Lesznie w ramach IX rundy PGE Ekstraligo rozegrany został mecz pomiędzy miejscowymi "Bykami", a częstochowskimi "Lwami". Najleps(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie pokonała Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa w stosunku 57:33. Liderem gospodarzy był bezbłędny Piotr Pawlicki, który zdobył 14 punkt(...)
107
Zwycięstwem z kompletem punktów, Duńczyka, Leona Madsena, zakończył się półfinał do przyszłorocznego cyklu Grand Prix rozgrywany w niemieckim Olching. Drugie miejsce zajął Piotr Pa(...)
2
8 lipca w Lesznie rozegrany zostanie finał Drużynowego Pucharu Świata. Trener kadry Marek Cieślak podał szeroki skład zawodników, którzy mają szansę na reprezentowanie biało-czerwo(...)
31
Po rozegraniu pięciu rund, na fotel lidera szwedzkiej Elitserien wysunęła się drużyna Elit Vetlandy. W klasyfikacji indywidualnej najlepszą średnią biegopunktową legitymuje się Aus(...)
0
Pawlicki od początku sezonu notuje słabe występy, lecz po ostatnim weekendzie ma powody do zadowolenia. W sobotę wygrał w Daugavpils trzecią rundę cyklu Grand Prix, a w niedzielę p(...)
7
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się sobotni turniej Rietumu Bank IM Speedway Grand Prix Łotwy. Drugie miejsce zajął w Daugavpils Patryk Dudek, a podium uzupełnił Maciej Ja(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com