Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
3
Prokuratura w Zielonej Górze zdecydowała się na ściganie z urzędu osób, które po tragicznym upadku Darcyego Warda w spotkaniu PGE Ekstraligi pomiędzy Spar Falubaz Zielona Góra a MR(...)
0
Wybrzeże Gdańsk w półfinale drugoligowych rozgrywek spotka się z KSM Krosno. Klub z północy mierzy jednak zdecydowanie wyżej niż pierwsza runda play-off. Dlatego też sternicy zespo(...)
0
Dziś około godziny 12:30 spod zielonogórskiego lotniska w Babimoście specjalistyczny samolot medyczny z Darcym Wardem na pokładzie odleciał do kliniki w Anglii. (...)
0
Zgodnie z poniedziałkowymi obietnicami, w siedzibie klubu Spar Falubazu Zielona Góra odbyła się kolejna konferencja prasowa na temat sytuacji zdrowotnej Darcy'ego Warda. Jak donosi(...)
0
Jak podaje profil facebookowy Darcyego Warda oraz Chrisa Holdera, Forkrent Racing Team, Darcy zostanie przetransportowany do kliniki w Austrii specjalizującej sie w tego typu uraza(...)
0
Dzisiejszego dnia o godzinie 13:00 Spar Falubaz Zielona Góra zorganizował spontaniczną konferencję prasową, dotyczącą wypadku Darcy'ego Warda. Sytuację komentuje Robert Zapotoczny,(...)
0
W ostatniej kolejce rundy zasadniczej PGE Ekstraligi Spar Falubaz Zielona Góra pokonał MRGARDEN GKM Grudziądz 57:33. Choć przewaga zielonogórzan była widoczna już od początku, emoc(...)
0
SPAR Falubaz Zielona Góra pewnie pokonał na swoim torze GKM Grudziądz, który tym samym kończy swój udział w PGE Ekstralidze. Sam mecz oraz cały sezon 2015 komentuje duet ojciec-syn(...)
1
W 15. biegu dzisiejszego meczu pomiędzy Spar Falubaz Zielona Góra z GKM-em Grudziądz Darcy Ward zaliczył upadek kończąc swój ostatni występ w polskiej Ekstralidze sezonu 2015. Wypa(...)
0
W ostatnim biegu spotkania pomiędzy par Falubaz Zielona Góra z MRGARDEN GKM Grudziądz doszło do bardzo groźnie wyglądającego upadku. Darcy Ward zahaczył o tylne koło Artioma Laguty(...)
0
Przed nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej sezonu 2015. Dla niektórych drużyn to nadspodziewanie szybki koniec tych rozgrywek. 14 kolejka rozstrzygnie kto z kim pojedzie w półfi(...)
0
W najbliższy weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. W niedziele będziemy mogli oglądać zmagania drużyn z Torunia i Tarnowa, Zielonej Góry i G(...)
0
Już w niedzielę 23 sierpnia Spar Falubaz Zielona Góra podejmie u siebie GKM Grudziądz, tegorocznego beniaminka PGE Ekstraligi. Zielonogórzanie są zdeterminowani do zwycięstwa(...)
0
Jeszcze niespełna tydzień temu ze strony Zielonej Góry mówiono o kilkunastodniowej przerwie w jeździe Piotra Protasiewicza. Dzisiaj cała sytuacja wygląda jaśniej - istnieją spore s(...)
0
Spółka PGE Ekstraliga poinformowała po przez komunikat o zweryfikowaniu wyniku spotkania pomiędzy KS Toruń - SPAR Falubaz Zielona Góra z dnia 28 czerwca z wyniku 46:43 na wynik 46(...)
0
Już w najbliższą niedzielę drużyna z Myszka Miki na plastronie podejmować będzie beniaminka tegorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi.(...)
0
Jak wyznaje prezes Falubazu, Robert Dowhan, klub zmaga się obecnie ze słabą sytuacją finansową, która ulegnie dodatkowemu pogorszeniu w związku z faktem, iż drużna nie dostała się (...)
0
W miniony weekend na torach żużlowych w Polsce odbyła się 13. kolejka spotkań PGE Ekstraligi. Zapraszamy do obejrzenia skrótów ostatniej kolejki.(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego pikniku z Falubazem w Porcie 2000 w Mostkach. Autorem zdjęć jest fotoreporter, portalu ZUZELEND.COM, Krzysztof Szpak. (...)
0
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór zmierzyła się ze Spar Falubazem Zielona Góra w ramach XIII kolejki PGE Ekstraligi. Drużyna z Wielkopolski zwyciężyła na stadionie im. Alfreda S(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com