Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
5
Jarosław Hampel w czerwcu podczas półfinału Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie doznał skomplikowanego złamania prawego uda. Zawodnik SPAR Falubazu zielona Góra intensywnie ćwicz(...)
57
Nie od dziś wiadomo, że Falubaz Zielona Góra ma problemy finansowe. Po zakończonym sezonie okazało się, że dług wynosi około dwóch milionów złotych. Teraz działacze klubu szukają r(...)
51
Dwóch mężczyzn w wieku 32 i 17 lat zostali skazani za znieważenie Darcy'ego Warda po upadku w meczu przeciwko GKM-owi Grudziądz. Jak informuje prokuratura, śledztwo się jeszcze nie(...)
18
Patryk Dudek był zawieszony w występach reprezentacji Polski do sierpnia 2016. Główna Komisja Sportu Żużlowego skróciła okres karencji, a zawodnik już w najbliższą sobotę wystąpi w(...)
12
Pierwszy dzień zgrupowania juniorów w Zielonej Górze padł łupem Daniela Kaczmarka, który w ostatnim czasie prezentuje bardzo dobrą formę. Stopień niżej zameldował się Kacper Woryna(...)
2
Na najbliższy wtorek oraz środę zaplanowany został turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który tym razem odbędzie się na torze w Zielonej Górze. Poniżej prezentujemy listę startową i pl(...)
33
7 lat temu
Gdyby nie to, że jakiś czas temu (prawie) na dobre porzuciłem mocniejsze alkohole, byłbym się, niczym trener Cieślak wziął i napił. A wszystko za sprawą tego, co dzieje się w tym s(...)
37
Za nami skrótowa analiza wg liter drużyn z Grudziądza i Gorzowa. Przyszedł czas na kilka słów o tegorocznym sezonie Spar Falubazu Zielona Góra, który z pewnością do zbyt udanych ni(...)
5
Dziś przyjrzymy się bliżej ekipie z Zielonej Góry.(...)
0
Dzisiaj stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie gościł finalistów Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody obfitowały w wiele wypadków. W jednym z nich uczestniczył ju(...)
16
Juniorzy MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów triumfowali przed chwilą w finale Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych rozgrywanym na własnym torze stadionu im. Edwarda Jancarz(...)
21
Ojciec Darcy'ego Ward'a od fatalnego wypadku swojego syna przebywa w Europie. George Ward jest pod wrażeniem pomocy dla Australijskiego żużlowca jaka płynie od ludzi z całego świat(...)
288
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała wyrok w sprawie Aleksandra Loktajewa. Zawodnik po meczu pomiędzy KS Toruń a Spar Falubazem Zielona Góra został poddany kontroli antydopingowe(...)
9
W przyszłym tygodniu Darcy Ward zostanie poddany kolejnym badaniom medycznym. Taką informację przekazał menedżer Poole Pirates, Neil Middleditch(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego II Memoriał Rycerzy Speedwaya rozegranego na torze w Zielonej Górze. Autorem zdjęć jest fotoreporter, portalu ZUZELEND.COM(...)
3
Alex Zgardziński wygrał rozgrywany w niedziele na torze w Zielonej Górze II Memoriał Rycerzy Speedwaya. Drugie miejsce przypadło Norbertowi Krakowiakowi, zaś trzecie zajął Arkadiu(...)
92
Tego sezonu klub z Zielonej Góry do udanego zaliczyć nie może. Spory problem finansowy może spowodować brak licencji. (...)
12
W niedzielę na torze w Zielonej Górze zostanie rozegrany II Memoriał Rycerzy Speedwaya. Turniej ma upamiętnić tragicznie zmarłych zawodników Spar Falubazu Zielona Góra. Początek za(...)
31
Darcy Ward, który po fatalnym wypadku w Zielonej Górze przebywa w Angielskiej klinice wciąż nie uzyskał od lekarzy konkretnej diagnozy co do jego stanu zdrowia.(...)
42
8 lat temu
O tym, że sport rządzi się swoimi prawami nie trzeba nikogo przekonywać. Bywa wspaniały, piękny, ekscytujący, synonimów znaleźć można co niemiara. Niestety, w tej konkretnej sytuac(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com