Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Nie można już mówić, że jesteśmy na początku sezonu. Teraz zawodnicy zbliżają się do półmetka rudny zasadniczej. Już teraz krystalizuje się kto będzie walczyć o play off a kto o ut(...)
25
Już w niedzielę na gorzowskim torze odbędą się 91 Derby Ziemi Lubuskiej. Przed tym spotkaniem forma gości jest dużym znakiem zapytania, ponieważ drużyna to rozegrała tylko dwa mecz(...)
117
Już w najbliższą niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się pierwsza odsłoną lubuskiego, żużlowego święta. (...)
1
Młodzi zawodnicy Betard Sparty Wrocław podwójną wygrana w ostatniej gonitwie zapewnili sobie zwycięstwo w 3 rundzie Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów grupy C rozgrywanych d(...)
76
Dzisiaj we włoskim Terenzano miała odbyć się runda kwalifikacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Niestety fatalne warunki pogodowe nie pozwoliły na ich rozegranie i (...)
99
W niedzielę ROW Rybnik zmierzy się na własnym torze z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. W składzie rybnickiej drużyny doszło do jednej zmiany. W miejsce awizowanego Damiana Balińs(...)
0
W I rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Lesznie zwyciężyli zawodnicy miejscowej Fogo Unii. Drugie miejsce zajęli młodzieżowcy Cash Broker Stali Gorzó(...)
113
W niedzielę, 7 maja, w Zielonej Górze w ramach 4. kolejki PGE Ekstraligi zmierzą się Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra i Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa. (...)
1
Spotkanie 1. kolejka PGE Ekstraligi przy Wrocławskiego 69 ponownie przegrało z deszczem.(...)
169
Fogo Unia Leszno na własnym torze pokonała bardzo wysoko drużynę Ekantor.pl Falubaz Zieloną Górę 64:26. W ekipie gospodarzy wszyscy jechali równo, natomiast honoru gości bronił Pio(...)
1
W niedzielne popołudnie na stadionie imienia Alfreda Smczyka rozegrano III rundę PGE Ekstraligi. Fogo Unia Leszno znokautowała Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 64:26. Najlepszymi za(...)
5
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 64:26. Prezentujemy Pa(...)
0
Jest ogromna szansa, że dzisiaj w końcu odbędzie się cała kolejka PGE Ekstraligi. Pogoda w poprzednich tygodniach sprawiła, że wiele spotkań zostało odwołanych i przełożonych. Dopi(...)
0
W niedzielę dojść ma do spotkania leszczyńskich byków z zielonogórskimi myszami. Dla gospodarzy będzie to inauguracja sezonu, ponieważ 2 poprzednie spotkania nie doszły do skutku z(...)
95
Już 2 maja przy Wrocławskiej 69 odbędzie się zaległy mecz 1. kolejki PGE Ekstraligi między ekipą z Grudziądza i Zielonej Góry. Już dziś poznaliśmy składy awizowane na to spotkanie.(...)
281
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 2 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 54:36. Prezentujemy Pańs(...)
88
Są takie mecze gdzie każdy ostrzy sobie na nie zęby. Jednym z takich pojedynków jest mecz Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra kontra Get Well Toruń. Już w sobotę o godzinie 20:00 przy (...)
95
16 i 17 kwietnia miała się odbyć pierwsza runda PGE Ekstraligi, lecz ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne trzy z czterech meczy zostały odwołane. Poznaliśmy nowe daty(...)
1
Już w najbliższą sobotę Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra podejmie na własnym torze Drużynowego Wicemistrza Polski, Get Well Toruń. Przy Wrocławskiej 69 będzie to inauguracja sezonu (...)
0
Dzisiaj rano podjęto decyzję o przełożeniu finału Złotego Kasku w Zielonej Górze na 20 kwietnia. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com